Reklama

Vrátí se ještě zpět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123teddy123
Nováček 10 příspěvků 23.11.17 07:29
Vrátí se ještě zpět?
:zed:

Příspěvek upraven 23.11.17 v 16:06

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 23.11.17 07:39

Měla by sis z celého srdce přát, aby se Tvůj řasnatec už k Tobě nikdy nevrátil.

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 23.11.17 07:39

@123teddy123 pokud už takto na začátku vztahu máte tak velké problémy (časté hádky, nedůvěra), tak bude lepší, když spolu nebudete. Možná časem, za několik let, až oba vyspějete, se k sobě vrátíte. Teď to nejspíš nebude. Asi jsi se mu dost otrávila i těmi prosbami, sliby a celkově podlejzáním.

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 23.11.17 07:49
@Kakika píše:
@123teddy123 pokud už takto na začátku vztahu máte tak velké problémy (časté hádky, nedůvěra), tak bude lepší, když spolu nebudete. Možná časem, za několik let, až oba vyspějete, se k sobě vrátíte. Teď to nejspíš nebude. Asi jsi se mu dost otrávila i těmi prosbami, sliby a celkově podlejzáním.

Přesně tak, žádný chlap si přece nebude vážit ženské, která se ponižuje a dolézá za ním.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19531 příspěvků 23.11.17 07:50

Myslím, že by si měla své expartnery nechat dýchat a pokud se rozhodnou se s tebou rozejít, tak třeba po chvíli „zkoušení vrátit vše zpět“ se na to vykašlat. Ani jeden s tebou očividně být nechtějí a tím, že za nimi polezeš a budeš se podbízet, si nepomůžeš.
A koneckonců, chtěla bys zpátky vztah plnej hádek a nedůvěry? On tě už z hlavy pustil, soudě dle toho, co píšeš, a ty uděláš pro sebe sama nejlíp, když to uděláš taky.
Jestli se k sobě někdy vrátíte nebo ne, to nikdo neví, ale tím, že se na to upneš (a nedejbože se budeš ještě navíc vnucovat) si jeho lásku ne přivoláš ;)

Uživatel je onlineČerná vdova
Echt Kelišová 8913 příspěvků 23.11.17 07:57

Buď chvíli sama a zaměř se na sebe. Někde bude chyba, když máš ty vztahy jak přes kopírák. A ta chyba bude u Tebe. Zřejmě 2× špatný výběr.
Nech žít i druhého ex a příště lépe vybírej.

marka123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 23.11.17 08:00

Z toho co pisete, vyplyva ze jste si oba vyzkousela a ani s jednim ten vztah neklapnul, neverim tomu, ze kdyby se kterykoli vratil, ze budete stastni az do smrti, je cas poohlidnout se nekde jinde:) oba ex nechte plavat

123teddy123
Nováček 10 příspěvků 23.11.17 08:03

Děkuji za názory. Vím, ze vsude je psano a dano, ze podlejzat a prosit je to nejhorsi. Jenze on byl zastance toho, ze kdyz neco chces, musis se poradne snazit. Snazila jsem se 14 dni, nepomohlo nic. Ted je to tri dny, co jsem to vzdala. On vypada v poradku, ja jsem se vsim trapila jako jedina. Chybi mi a zpatky bych ho chtela, ale na druhou stranu vim, ze ty hadky byly opravdu caste. A hlavne z jeho strany. Ja vyjdu temer s kazdym, ale s nim jsme se nejak nedokazali sladit, i kdyz jsme se vzajemne strasne pritahovali.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10063 příspěvků 23.11.17 08:05

Po tom co jsi předvedla by se vrátil leda cvok a o toho zase není co stát ;) takhle se doprosovat a vnucovat jedině snižuje jeho zájem. Nechala bych to byt, užívala chvíli samoty a pak zkusila štěstí jinde

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 23.11.17 08:11

Bude se chtit vratit, az si najdes noveho chlapa :lol:

123teddy123
Nováček 10 příspěvků 23.11.17 08:29

Ješte bych chtela dodat, ze resim pouze tohodle partnera. Nepotrebuji rady ohledne prvniho, se kterym se vse uzavrene. To jsem ukoncila v dobrém, prave kvuli druhemu

Tableta
Závislačka 4014 příspěvků 23.11.17 08:31

Tipuju, že vám je kolem 16 let. Takových ještě bude… Neponižuj se a nedolízej. Nech to plavat.

123teddy123
Nováček 10 příspěvků 23.11.17 08:50

Je mi pres 20

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 23.11.17 09:05

Chování nebo uvažování člověka nepoznáš podle fotek, co dává na fb. Nepišeš mu 3 dny, to je chvíle, časem to přejde. Nech ho dýchat, třeba když uvidí, že se obejdeš i bez něj tak otočí. A nedělej nic natruc, žádný herecký výstupy, fotky a falešní kluci.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 23.11.17 09:21

Zakladatelce: doporučuji nesledovat jeho příspěvky na FB! zbytečně se tím trápíš, a nijak ti to nepomůže.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >