Vrátil se k vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 07:23
Vrátil se k vám?

Zdravím!
Mate některá zkušenost s tím, že se partner vrátil i přesto, že si po rozchodu našel prakticky ihned náhradu? Možná zní hloupě chtít někoho takového vůbec zpět, ale náš vztah byl ke konci taková horská dráha, sami jsme nevěděli co bude dál, až skončil v náručí jiné utesovatelky.. Přes to vše mi stále tvrdí, že nejvíc na celém světě mu záleží na mě, ale má strach už se mnou znovu být, že to dopadne stejně. Zažila jste někdy něco podobného? Je šance, že se ještě vrátí i přesto, že už začal jinde? Láska se preci nedá jen tak vymazat a vztah se nedá začít, když stále máte rádi bývalého partnera. Nebo se pletu?
Díky všem za zkušenosti!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7756 příspěvků 19.05.19 07:26

Kainar to má v básni, ale nemyslím si že něco takového je to, co doopravdy chceš.

Esli se vám vrátí,
jako mně se vrátil,
po roce, po dvou,
tichej, naměkko,
s očima jak černý díry do zdi,
knoflíky zutrhaný -
bodejť, to se zná,
když cloumá vášeň,
kdo by myslel na nit -
když se vám vrátí,
jako mně se vrátil
od sirky vyhořelej,
duši zmačkanou,
jako ty dopisy na špatnou adresu -
tady je marný malovat si něco.

To není zvednout vázičku,
otřít prach z piána
a znovu postavit.
Co bylo, to se nenavrátí,
nikdá.
A kdybyste i miliónkrát chtěli,
on vědět nebude,
jak stoupnout na kterou,
a vy budete zlá.

A vodovod vám bude v bytě kapat
a každý dobrý slovo ubije,
a kytky v oknech, nač?
Už ani slzama je nezalijete,
a dyž, tož zajdou, chuděrky,
to na tu hořkou sůl.

Né, už se netěšte.
I dyby se vám vrátil,
budete zlá, to musí být,
a to je svatý, černý vaše ámen.

POkus se ho konečně odstříhnout, přijmi sebe sama a smiř se s tím, že si zasloužíš někoho, kdo bude jen pro tebe, že jsi dost dobrá na to aby tě někdo miloval a vztah nebyla horská dráha.

Jasně že teď jak ta opuštěná strana jsi nešťastná a fantazíruješ o něm. Ale to co pomůže je najít konečně vztek na to, co ti provedl, projít tím vztekem, odpustit sobě i jemu a jít dál.

Tohle je docela fajn kniha, co s tím může pomoci.

https://obchod.portal.cz/…-a-rozchody/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 07:41

Zažila… Nechtěj ho zpět. :( Některé věci prostě nemají být… I přes to, že si je moc přejeme.

arinecka
Kelišová 6401 příspěvků 19.05.19 07:55

Přece nebudeš čekat, až se mu to rozleží a usoudí že by to s tebou ještě zkusil. Kdyby mu na tobě tak moc záleželo, nebude si hned hledat jinou. Co jsi mu dělala tak strašnýho, že má ze vztahu s tebou strach?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 08:15

Tak já jsem teď na druhé straně barikády a řeknu ti, jak je to z tý druhý strany. Mě říká: Už se k ní vrátit nechci, nemám zapotřebí se hádat. Už ne. I kdyby slevila ze všeho, ne! A přijde mi, že mu bývalka nedělá scény jen tak z nudy, že ji beztak vykládá něco podobného, co ten tvůj tobě. Pozor na to.

mrav
Nadpozemská drbna 28916 příspěvků 19.05.19 08:17

Možné to je - takto se k sobě vrátili můj děda s babičkou. A pak spolu šťastně žili až do smrti. Tady je ale i jiné riziko - že se to pos… zas někde jinde… :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 19.05.19 08:36

Takže on je stále zadaný s novou partnerkou? A tobě píše, ze nejvíc na celém světě mu záleží na tobě? Až má z toho strach, ze to nevyjde? Ale no tak

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 19.05.19 08:41

Jo, šance, že si časem něco uvědomí a bude chtít zpátky, tady je… a ještě pravděpodobnějsi je, že pak už ho nebudeš chtít…uvidíš sama..

terien
Extra třída :D 11597 příspěvků 19.05.19 08:57

Bože chraň, naštěstí se nevrátil. Jen ať si ho nová slečna nechá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 09:35
@Anonymní píše:
Zdravím!
Mate některá zkušenost s tím, že se partner vrátil i přesto, že si po rozchodu našel prakticky ihned náhradu? Možná zní hloupě chtít někoho takového vůbec zpět, ale náš vztah byl ke konci taková horská dráha, sami jsme nevěděli co bude dál, až skončil v náručí jiné utesovatelky.. Přes to vše mi stále tvrdí, že nejvíc na celém světě mu záleží na mě, ale má strach už se mnou znovu být, že to dopadne stejně. Zažila jste někdy něco podobného? Je šance, že se ještě vrátí i přesto, že už začal jinde? Láska se preci nedá jen tak vymazat a vztah se nedá začít, když stále máte rádi bývalého partnera. Nebo se pletu?
Díky všem za zkušenosti!

Prosím anonym. Já to znám z druhé strany… Po hodně těžkém rozchodu kdy jsme se rok pořád hádali jsem si našla skoro hned jiného partnera a tomu svému bývalému (nyní už zase současnému navíc manželovi) jsem tvrdila, že ho miluju a chci být jedině s ním i když jsem aktuálně chodila s někým jiným což můj ex věděl… že byl, je a bude vždy na 1. místě! Ale podmínka byla, že mi přestane vyčítat jednu nehodu s něčím na čem mu moc záleželo (nešlo o nevěru ani nic podobného) a taky svatba a děti… To on radikálně odmítal tak jsem byla s tím novým :oops:. No táhla jsem to asi 3 měsíce s tím novým, který se ukazoval jako nepoužitelný a pak jsem to ukončila a za měsíc jsme se k sobě s ex, teď už s manželem vrátili. Asi to bylo vůči tomu chlapovi hnusné, ale prostě jsem si zkusila jiný vztah s tím, že ex už mě chtít stejně nebude i když já jeho ano a viděla, že ex je prostě the best off!!! A pak to vyšlo :srdce: :srdce: :srdce: Ale hrdá na to nejsem :oops: ovšem ex jsem získala zpátky a ještě k tomu mě po roce požádal o ruku a máme spolu boží děti i vztah :dance: bez hádek a výčitek. Jsme spolu už přes 20 let a ničeho nelituji :srdce: Anonym nebo smazat prosím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 09:36
@Anonymní píše:
Zdravím!
Díky všem za zkušenosti!

Prosím anonym. Já to znám z druhé strany… Po hodně těžkém rozchodu kdy jsme se rok pořád hádali jsem si našla skoro hned jiného partnera a tomu svému bývalému (nyní už zase současnému navíc manželovi) jsem tvrdila, že ho miluju a chci být jedině s ním i když jsem aktuálně chodila s někým jiným což můj ex věděl… že byl, je a bude vždy na 1. místě! Ale podmínka byla, že mi přestane vyčítat jednu nehodu s něčím na čem mu moc záleželo (nešlo o nevěru ani nic podobného) a taky svatba a děti… To on radikálně odmítal tak jsem byla s tím novým :oops:. No táhla jsem to asi 3 měsíce s tím novým, který se ukazoval jako nepoužitelný a pak jsem to ukončila a za měsíc jsme se k sobě s ex, teď už s manželem vrátili. Asi to bylo vůči tomu chlapovi hnusné, ale prostě jsem si zkusila jiný vztah s tím, že ex už mě chtít stejně nebude i když já jeho ano a viděla, že ex je prostě the best off!!! A pak to vyšlo :srdce: :srdce: :srdce: Ale hrdá na to nejsem :oops: ovšem ex jsem získala zpátky a ještě k tomu mě po roce požádal o ruku a máme spolu boží děti i vztah :dance: bez hádek a výčitek. Jsme spolu už přes 20 let a ničeho nelituji :srdce: Anonym nebo smazat prosím

Edit: manžel o tom novém věděl a ten nový straně žárlila, že s ex komunikuju

Janli
Echt Kelišová 8851 příspěvků 19.05.19 09:58

My jsme se s partnerem k sobě vrátili po čtyřech letech a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v našem životě. Ale není to jen tak. Nemůžeš navázat tam, kde jsi skončila. My jsme na sobě oba zapracovali. Každý jsme svým způsobem prošli osobním rozvojem a do novýho vztahu jsme šli trochu jiní. Náš vztah je jiný než byl ten před tím. Pokud nejste ochotní a schopní se sebou něco udělat, nevracejte se k sobě. ´To by bylo jen prodlužování agonie.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 19.05.19 11:08
@Anonymní píše:
Přes to vše mi stále tvrdí, že nejvíc na celém světě mu záleží na mě.

To mi můj ex tvrdil taky, nejdřív měsíce, pak roky… až jsem konečně pochopila, že mě má doslova jen jako „zálohu“, kdyby se výhledově během dvou, tří desetiletí nenašel někdo lepší :D Holka, co je vždy po ruce jako kámoška, a se kterou by to v případě potřeby vždycky šlo převrátit do snesitelnýho vztahu :D
Jakmile mi to u druhý slečny došlo, ten jel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak psáno, někdy to, co si přejeme, fakt není to nejlepší… Já jsem potkala bezva kluka a tohohle k***éna ať si nechá která chce, jestli myslí, že s ním udělá nějaký štěstí :pankac:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53236 příspěvků 19.05.19 13:26
@Anonymní píše:
Zdravím!
Díky všem za zkušenosti!

A stalo by to ti za to? Předpokládala bych spíš, že už někoho měl v době odchodu. Jen to uhral tak, že až poté.
Jinak ne, nevrátil se, pac jsem nechtěla.

teerax
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 19.05.19 13:36

Když se chlap rozhodne odejít, tak v drtivé většině, když už tu náhradu souběžně má.
To jsou jen kecy, že si našel až poté, aby nebyl za hajzla a mohl tě držet v záloze, kdyby mu to nevyšlo.
O chlapa, který jednou odešel, bych už nestála.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama