Reklama

Vražedná imunita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suzka1
Povídálka 16 příspěvků 05.01.18 10:20
Vražedná imunita

Ahoj holky,
protože na emiminu jsem se vždycky dozvěděla něco zajímavého a protože bych potřebovala poradit, ale nenašla jsem podobnou diskuzi, zakládám novou.
Chtěla bych se zeptat, zda je někdo mezi Vámi, kdo měl problémy se zvýšenou imunitou, když chtěl otěhotnět? Po vyšetřeních ve státní nemocnici v Praze a v Podolí mi bylo oznámeno, že moje tělo prostě spermie likviduje, a proto nejsem dosud těhotná. Dostala jsem Prednison, který jsem užívala přes 1rok každé ráno pilulku (dosud pořád používám). Z Prednisonu mám 8kg nahoře, jsme po 2 inseminacích a stále nic a myslím, že tudy cesta ani nevede. Přítel je se spermiemi na jedničku, podle mě inseminace je stejná jako klasický pohlavní styk. Se sliznicí problém taky není.

Chtěla jsem si proto napsat s někým, kdo se na imunitu taky léčil a jak tedy otěhotněl? Stačil opravdu Prednison a pak styk, nebo jste to řešili IVF? A je možné tělo „přechytračit“, když bych šla na IVF a tím pádem by moje tělo vajíčko nezabilo a nechalo volně růst?

Díky moc.

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Reklama

Reakce:

krispyna
Kecalka 450 příspěvků 05.01.18 10:28

Ahoj, jsem na tom podobně. Také jsem chodila do Podolí teď jsem v Pronatalu. Na prednison jsem nereagovala vůbec až na medrol. To se mi povedlo přirozeně otěhotnět, ale bohužel z toho bylo zamlklé. Teď jsem v prosinci otěhotněla a bohužel biochemické. Inseminaci mám naplánovanou teď na leden při clostilbegytu a dali mi tři pokusy. Pokud se nepovede zkusí ivf. Po ovulaci pravidelně dostávám přes 39 teploty. Většinou už cítím, že se nezadaří, když tělo takhle válčí. Prý je alergie vyšší čím častější je kontakt se spermiemi, styk s condomem mimo ovulaci na tom prednisonu byl nařízený?

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 05.01.18 12:01

Zrovna včera jsem úplně náhodou četla článek - byť je starý o práci Mudr. Malíčkové od Apolináře…
https://www.novinky.cz/…m-zenam.html
Celkově si myslím, že kdyby ti někdo mohl pomoci - tak právě ona (btw. - je jednou z členů týmu projektu Pomáháme (ne)donošení :-) )…
Držím palce!

suzka1
Povídálka 16 příspěvků 05.01.18 13:47

To je mi moc líto, že to takhle dvakrát nedopadlo :( Ta teplota je hodně zvláštní. Já se cítím furt a pořád velmi dobře, až na těch 8kg, co jsem přibrala. Prednison požírá draslík, který když máš nedostatek, tak máš větší chuť na sladký :( Úplně si nejsem jistá, proč se to zkouší tou inseminací. Mě taky řekli, že zkusíme 3× a pak to budeme řešit dál, ale v nemocnici je to pak na 3 měsíce, než se dostaneš k doktorce :( Kondomový styk jsme měli taky, ale pak jsem snažení na půl roku vynechala, protože jsem se nechtěla vdávat těhotná a doktorka mi řekla, ať se vůbec neomezujeme, že do toho určitě vlítnu samovolně…bohužel nic..
Nemáš informaci, jestli tím IVF se to tělo „obejde“? Přece jen jde o vajíčko, které je zčásti moje, zčásti vlastně partnerovo :D

suzka1
Povídálka 16 příspěvků 05.01.18 13:47

Zajímavý článek, díky za zaslání :palec:

barce
Kecalka 190 příspěvků 86 inzerátů 09.01.18 12:00

Ahoj, jen ma zkusenost. Po asi 5 letech leceni v Pronatalu a 3 IVF tam - pricina neplodnosti neznama, jsem presla do Motola a tam hned me poslali do Podoli. Zjisteno presne to co vam, me telo likviduje spermie i embrya, takze IVF nemohla klapnout. Prednison, chranenny styk asi na pul roku, to uz nevim presne, a pak IVF Nativ v Motole a hned na 1.pokus tam po 6letech snazeni v 41 letech to klaplo :dance:.

suzka1
Povídálka 16 příspěvků 26.05.18 11:54

Holky, pouze dodavam, ze MUDr. Malickova je nyni v iscaru a je fantasticka. Po zkusenostech s prednisonem a kortokoidy obecne uz 2 mesice beru Pentomer -100 prasku za 20Kc v lekarne a imunitu mi snizilo perfektne. Takze urcite pani doktorku doporucuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >