Vrtění u jídla

5
8.9.21 09:46

Vrtění u jídla

Dobrý den,
synovi jsou čerstvě tři měsíce. Když mu byl měsíc a půl, tak dostal pořádnou rýmu a i přes vysátý nosík vždy začal vrtěk hlavou ze strany na stranu a pouštět se lahve. Dávno už máme po rýmě, ale vrtění nám pokračuje. Zapomněla jsem napsat, že papá z flašky UM. Vždycky do čtvrtky flašky pije normálně a pak se začne vrtět, flašku jen „okusuje“ pak zase pije a vrtí u toho hlavou. Občas flašku pustí a začne kňourat.

Nevíte čím by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19503
8.9.21 09:51
@Nkasela píše:
Dobrý den,
synovi jsou čerstvě tři měsíce. Když mu byl měsíc a půl, tak dostal pořádnou rýmu a i přes vysátý nosík vždy začal vrtěk hlavou ze strany na stranu a pouštět se lahve. Dávno už máme po rýmě, ale vrtění nám pokračuje. Zapomněla jsem napsat, že papá z flašky UM. Vždycky do čtvrtky flašky pije normálně a pak se začne vrtět, flašku jen „okusuje“ pak zase pije a vrtí u toho hlavou. Občas flašku pustí a začne kňourat.Nevíte čím by to mohlo být?

Tak třeba už nechce, má dost :nevim: Já bych tedy lahev s UM dítěti přes jeho protesty nenutila. Není to kojení, kde by ses mohla obávat ztráty mléka. Prostě až bude mít hlad, vypije to ani nemrkneš. Ještě by to taky mohly být zuby, zkus mu to mléko udělat trochu chladnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
8.9.21 09:55
@unuděná píše:
Tak třeba už nechce, má dost :nevim: Já bych tedy lahev s UM dítěti přes jeho protesty nenutila. Není to kojení, kde by ses mohla obávat ztráty mléka. Prostě až bude mít hlad, vypije to ani nemrkneš. Ještě by to taky mohly být zuby, zkus mu to mléko udělat trochu chladnější.

Nee, to není, že nechce. Když mu lahev vezmu, tak pláče a chce ještě jíst. Když jíst nechce, nenutím ho. Ale je to jako kdyby byl zvědavý a Koukal pořád kolem sebe.

Zoubky mě taky napadly, ale není to brzo? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19503
8.9.21 10:03

@Nkasela Není, klidně může být. Nebo je prostě jenom zvědavý, co se kolem děje. Děti v tomto věku začínají víc vnímat svět kolem sebe. Tak pokud tě krmení na etapy rozčiluje, můžeš ho nakrmit v pološeru třeba v ložnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.9.21 10:42

Je to takový první vzdor ;) Já jsem měla to samé u kojeného tříměsíčňátka. Psala jsem do laktační poradny, tady je odpověď : http://www.porodnice.cz/…e-pri-kojeni

Nejvíc mi funguje kojení v polospánku, ale to nejde pokaždé. Taky je důležité, aby se u krmení nerozptyloval. Měj s ním trpělivost a mléko mu nabídni za chvíli znovu. Nedělej si starosti, až bude mít hlad, tak se nají :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat