Porod v České Lípě

29.4.21 10:32

Všechny vás zdravím

Hezký den přeji, nenašla jsem žádnou novou diskuzi o porodu v české Lípě za poslední rok, především rok s korona virem čeká mě porod v prosinci.. a nemůžu se rozhodnout zda česká lípa nebo Liberec.. chtěla bych aby to manžel i děti měli kousek popřípadě když bych něco potřebovala aby to nebylo finančně ani časové až tak náročné.. takže bych se přikláněla k české Lípě. Máte některá zkušenosti? Jak je to tam se soukromím.. rodila jsem v Ústí za mě top.. tentokrát takovou možnost nemám :(.. děkuji za případné zkušenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21939
29.4.21 11:29

@Květinka.kvitek sotva jsi počurala test a už rodíš? no je dobré být připraven, ale zas tak dopředu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
29.4.21 11:34

To jsi v 5-6tt? Zatím to řešíš asi brzy, dobře doby kůže být zase vše jinak.

Najdi si recenze na dané porodnice a uvidíš. Za mě tedy přijde, že se s tím poslední dobou dělají až moc velký ofuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.21 12:26

Ne dámy jsem 13tt ale prostě poslední termín je 3 prosince… A ano většinou bývam ráda připravena do předu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.5.21 12:02

Ahoj, ja rodila v Ceske Lipe v listopadu 2020, tedy ve druhe covid vlne :roll: Muzu rici ze za me super, jak na porodnim sale tak i na oddeleni sestinedeli, sestricky jsou i vtipne :lol: a pomohou, se vsim poradi. U me byl porod sice vyvolavany ale o to jsem tam skejnula dele :pocitac: jo a dobre varej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 16:04

@D2a2n2c2a Super děkuji za odpověď, jediná slušná solidní odpověď, a jak to funguje když máš bolesti? Máš vlastní místnost nebo prostě je tam nějaká „hekarna“? 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.5.21 07:13

No uprimne, cekala jsem nejakou obri hekarnu presne jak rikas pro vsechny, ovsem me mile prekvapili, meli tam pripravene takove malinke mistnosti s plentami kde byli okna, 2 kresla, postel a svicka :D tam me odnesli kdyz mi praskla voda, stravila jsem tam zhruba 4h, reknou ti kam si mas chodit menit vlozky, kde je wc ten byl tedy spolecny apod. Pote rekli at zavolam priteli at v klidu dojede, musel tedy mit jednorazovy oblek k zakoupeni je na informacich a rousku tenkrate. Ja ji nemela neudychala bych to v tom, nez prijel tak me pripravili klystyr apod. Doprovodili me uz na porodni box kde byl oranzovy pokoj, zapalena svicka, vlastni krasna sprcha i wc. Rodila me mladsi doktorka ale siti krasne zvladnute, zadne problemy nebyli jen jsem ztratila hodne krve tak se me porad ptali zda vnimam apod. Po porodu mi pomohli osprchovat se pritel byl jeste cele 2h po porodu se mnou na boxu, malou jsme bohuzel nemohli mit u sebe musela na vysetreni pro jistotu, vysvetlili mi proc nemuze byt bonding me to ale nejak vubec nevadilo ze nebyl :lol: mela jsem dost a i s posteli me prevezli na pokoj kde jsme byli vsichni vicemene po jedne, davali to tak naschval kvuli kovidu a nemeli zrovna moc lidi na pokojich tak to slo, nadstandart tudiz ani nebyl potreba. Navstevy byli zakazane ale vozili me balicky ktere se nechali s tvym jmenem na informacich a do 15 minut byli vetsinou nahore u me. Na sestinedeli tedy budicek byl v pet hodin, to byla kontrola siti 8o pak uklid a dezinfekce sprch no a pak vizita a snidane, kazde 3h chodili sestry jestli prebalujes a kojis a chces pomoci a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 17:16

@D2a2n2c2a Jeeee to jste mě mile překvapila, moc děkuji za informace tohle jsem přesně chtěla slyšet.. super mockrát děkuji ještě jednou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat