Porodnice Mladá Boleslav/Nymburk?

310
28.4.21 05:02

Porodnice Mladá Boleslav/Nymburk?

Ahoj, nějak se nemůžu rozhodnout. Rodit v Boleslavi nebo Nymburku? Recenze jsem četla ale žádné v době covidu.

V MB jsem už rodila, byla jsem spokojená ALE.. budu dojíždět autobusem a to je cca 50min v autobuse.
Nymburk mám sice blíž ale zas si nejsem jistá jestli chci jezdit někam kde to neznám :mrgreen: v Nymburce jsem byla jen jednou a bohužel mám orientační smysl postřelého supa..

Taky se chci zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s tím když nemám hlídání pro syna a jdu na monitor, jestli by nevadilo kdyby byl v nemocnici se mnou.
(Během porodu bude hlídat mamka) ale ta pracuje a monitor většinou probíhá ráno takže mám bohužel smůlu.

Všem děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
122
2.5.21 17:59

@Dany.dee já rodila jen v MB a nikdo koho znam v Nymburce nerodil, neporadím.
No ale ten monitor, když jsem tam chodila, (chodila jsem déle, dr mě předala do péče dříve z důvodu zdravotnického stavu) tak tam maminky normálně chodili se staršími dětmi, evidentně neměli hlídání a nikdy jim na to nic neřekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
3.5.21 10:48

@Majdamo děkuji :) já když tam před 2 lety chodila tak jsem právě nikoho s prckem nepotkala. Bojím se aby malej vydržel celou dobu sedět :mrgreen: jediné dvě kamarádky co v Boleslavi mám jsou taky těhotné a obě mají děti tak jim nechci pridělávat starosti hlídáním ještě toho mého satana :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat