Vši - zabírá barvení hlavy?

Zlatonkaa
15.7.13 11:53

vši a barvení hlavy

Holky poraďte, nemůžeme se zbavit vší :mrgreen: Už jsme vyzkoušeli snad všechno i ortosan na psi. Chtěla bych poradit zda nemáte někdo zkušenost s obarvením hlavy. Dcerce je skoro 9.Včera mi švagrová říkala ať ji vlásky :mrgreen: obarvím a že budou pryč i hnídy. Je to prý jedíný řešení jak se jich zbavit. Prosím PORAĎTE :) :) Děkuji. P

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58709
15.7.13 11:57

@Zlatonkaa tak tohle jsem taky slyšela, ale kadeřnice mi říkala, že ty bestie to přežijou.. neriskovala bych, přeci jen ty alergické reakce jsou někdy fakt hrozné i u dospělých :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22853
15.7.13 11:58

Je fakt, že v barvách na vlasy bývají kdejaký chemický sajrajty, aby to vypudilo i vši. Ale asi by to chtělo nějaké „nešetrné“ barvy, žádný naturals komplexy, ale obyčejnou paletku a pod., ale asi by se mi tím zase nechtělo dítku ničit vlasy.

Mě třeba barva na vlasy parádně vyžírá seborheu, pálí to, ale do druhého dne mám hlavu čistou :lol:

Co všechno si už vyzkoušela? možná to nebylo všechno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
15.7.13 12:01

Za nas ano, ale je lepsi barvu. nechat pusobit.dyl a hnidy. musite vytahat stejne nezmizi, jen jakoby uschnou a, ale nemusi byt chciple vsechny, takze musite stejne vytahat…ale ja zkousela u dcery octove zabaly, capisan, ortosan, difusil a stejne to ty mrchy prezily, barva jedina zabrala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
15.7.13 12:03

@Mar__tanka1983 paletka nam nezabrala, jen syoss, sice je tam amoniak, je to. pekny svinstvo, ale vsi byly pryc a vlasky.diky.bohu.neutrpeli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
15.7.13 12:04

Prý pomáhá žehlička na vlasy, vyžehlit pořádně hned u té hlavy po pramínkách :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
15.7.13 12:08
@Zlatonkaa píše:
Holky poraďte, nemůžeme se zbavit vší :mrgreen: Už jsme vyzkoušeli snad všechno i ortosan na psi. Chtěla bych poradit zda nemáte někdo zkušenost s obarvením hlavy. Dcerce je skoro 9.Včera mi švagrová říkala ať ji vlásky :mrgreen: obarvím a že budou pryč i hnídy. Je to prý jedíný řešení jak se jich zbavit. Prosím PORAĎTE :) :) Děkuji. P

barvou je nezabijete všechny, také jsem je od neteře chytla, barvila jsem dvakrát a nepomohlo to, pomohl až přípravek Liquido duox, je to sérum a šampón, po dvou procedůrách byl klid :)
držím palečky, ať se jich brzy zbavíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
15.7.13 12:19

@Zlatonkaa ano, trvalá, nebo barva :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1744
15.7.13 12:20

Pracuju ve skolce a vsi me asi maji rady. Nenavidim je.
Bojuji s nimi skoro kazdy rok a vzdycky u toho nadavam. Me barveni nepomohlo, barvim si vlasy kazdy mesic a vsi to preziji. Prezili i zehleni. Zkousela jsem i orthosan pro psy, asi zabral, ale znicil mi vlasy, takze jsem se musela ostrihat.
Nastesti u me 100% zabira paranit. Takze, kdyz se u nekoho objevi vsi, tak ho preventivne pouzivam 2× tydne a s tim to zvladam.
Podle me na kazdeho funguje nevo jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13466
15.7.13 12:28

Jestli ma delsi vlasky, tak zehlicku na vlasy…pry to funguje, rikala jedna znama, co jeji dcera donesla vesky ze skolky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
15.7.13 12:45

Kadeřnice radila vzít žehličku na vlasy a tím vši zničíš dokonale

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
15.7.13 14:12

@viky23 Máš moc hezkou dceru…pokud je na profilovce ona… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
15.7.13 14:25

Alpu a olej. Nekde na netu je pomer, ale ja ho udelala podle sebe,1:1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
15.7.13 14:46
@viky23 píše:
Prý pomáhá žehlička na vlasy, vyžehlit pořádně hned u té hlavy po pramínkách :nevim:

to bych celkem verila, protoze jsem slysela o prevratne metode - hodinu fenovat vlasy.prej se vysusi. ani to nema byt moc horkym vzduchem, ale hlavne dlouho. barveni jsem slysela, ze prezijou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
15.7.13 14:48
@viky23 píše:
Prý pomáhá žehlička na vlasy, vyžehlit pořádně hned u té hlavy po pramínkách :nevim:

to bych celkem verila, protoze jsem slysela o prevratne metode - hodinu fenovat vlasy.prej se vysusi. ani to nema byt moc horkym vzduchem, ale hlavne dlouho. barveni jsem slysela, ze prezijou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama