Rekonvalescence po angíně

381
13.7.13 18:58

rekonvalescence po angíně

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. muj syn 4 roky dostal minulý týden ve čtvrtek angínu. Prý jsme přišli v začátku, malej sirupy nepozře, tak jsme dostali injekční penicilin Již v pátek vypadal, že mu nic není. dostal 7 injekcí, tzn. ted ve středu dostal poslední a byl uznán zdravým. Ve čtvrtek bylo zle mě, v pátek jsem šla k doktorce, bohužel taky angína… Tak jsem malého projistotu poslala s babičkou a dědou na Sumavu. Sešlo se tam asi 5 dětí a pochybuju, že babička s dědou udrží malého v klidu… Mám mít strach z návratu angíny, nebo tak něco… Mám trvat na tom, aby byl opravdu v klidu? Je to těžké, když mu nic není a má kolem sebe děti… K žádné aktivitě nucený není, ale v klidu určitě také ne… Děkuju za vaše názory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3925
13.7.13 19:09

Běžná dětská zábava a pobíhání mu určitě, obzvlášť na horském vzduchu, neuškodí :* Pokud s dětmi teda babi s dědou nechcou někde celé dny chodit, aby se nadměrně neunavoval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1038
13.7.13 19:10

Trvat na tom můžeš, ale u nás doma jak odezní horečky nejdou děti udržet…skáčou po posteli, rvou se, běhají - pořád je napomínám, vydrží deset minut v klidu a jedou znova:) byla bych v klidu(moje děti právě teď dobírají atb a je to tu už pár dní jak v cirkuse)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
13.7.13 19:13

Nene, jsou pořád u baráku, takže malý má kdykoliv možnost si odpočinout… Děkuju jsem ráda za váš názor… Byli jsme letoss první rok ve školce, takže za sebou máme docela rušný rok, co se týče nemocí, tak už se fakt bojím všeho a vše hlídám, možná až moc… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
13.7.13 19:17

Jé vy jste skvělý… Mám radost, uklidnili jste mě. DOst slyším, jak je důležitá rekonvalescence atd. tak jsem vyděšená… Třeba mu to tam ještě prospěje… Doufám teda… No určitě lepší, než bát zavřený ndoma se mnou a mou angínou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama