Mám pocit, že vůbec nežiju

Anonymní
13.4.20 11:50

Vůbec nežiju

Přeji hezké pondělí,
Zjistila jsem, že ať už je karanténa nebo ne, pro mě se vůbec nic nemění a ten život je úplně stejný.
Je mi 24, jsem student a chodím na brigádu. Už je to rok, co jsem byla na interupci a od té doby se cítím taková bez života. Dřív jsem hodně věcí řešila, byla jsem energická a měla přátelé se kterými jsem se vídala. Poté se ze mě ale rádoby vytratil život. Přibližně 3/4 věcí v mém životě mi jsou ukradené, poslouchám své okolí jedním uchem dovnitř a druhým ven, začala jsem být celkem tichá a nudná. Někdy si říkám, že bych se chtěla seznámit s novými lidmi, ale vůbec nevím, jak na to. Přijde mi, že když se seznámím s někým novým a snažím se zalíbit, tak toho člověka stejně nezaujmu a kontakt skončí. Je mi to líto, ráda bych začala žít. Zjišťuji, že nemám moc na co vzpomínat ani nikoho s kým jet na výlet. Ráda bych aspoň nějakou kamarádku na psaní. Mezi moje koníčky patří knihy, seriály a jízda na kole.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19856
13.4.20 11:58

Tak nebuď anonymní a piš tady :kytka: potrat asi s tebou taky zamával :? Co kolegové z práce? Možná by bylo fajn se nestranit. Co rodina? Udělala bych si takový rozvrh pondělí - knížka, úterý - film a víno, středa - dlouhá vana (a pořádná péče- krémování, holení, maska, pedikura),čtvrtek kamarádka na víno /pokec, víkend výlet na kole/návštěva rodiny. Život je o maličkostech ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 12:01

Podle mě to není interrupcí, ale spíš věkem, z pubertální spontánní zábavy už je každý takový přemýšlivější, uvažuje do čeho investuje čas, takže se skoro nikomu z vrstevníků nechce na jen tak ledajaký výlet, spousta lidí má plno starostí se studiem, prací a třeba už rodinou. :nevim: Kdyby sis to mimčo nechala, místo čtení a kola bys řešila plíny a řvaní, někam se dostat by bylo ještě 100× těžší. A co práce nebo škola? To máš pořád pravidelný sociální kontakt, nebo nějaké nové kurzy, koníčky. S tím miminem na hrbu je tohle všechno utlumené, takhle máš nekonečno možností. :nevim: Úplně nevím co bys chtěla slyšet. Je jasné, že teď v karanténě se nedá chodit s kamarády na pivo, ale to je záležitost pár týdnů, jinak to chce být prostě iniciativní a zkoušet. :nevim: (ale jako úplně to rozumím, já mám stejný pocit, všechno musím iniciovat jenom já, pak jsou ti lidi třeba rádi, když už kývnou, ale jinak je to samá výmluva, samé odkládání :roll: )

• Citovat
  • Nahlásit
3150
13.4.20 12:21
@Anonymní píše:
Přeji hezké pondělí,
Zjistila jsem, že ať už je karanténa nebo ne, pro mě se vůbec nic nemění a ten život je úplně stejný.
Je mi 24, jsem student a chodím na brigádu. Už je to rok, co jsem byla na interupci a od té doby se cítím taková bez života. Dřív jsem hodně věcí řešila, byla jsem energická a měla přátelé se kterými jsem se vídala. Poté se ze mě ale rádoby vytratil život. Přibližně 3/4 věcí v mém životě mi jsou ukradené, poslouchám své okolí jedním uchem dovnitř a druhým ven, začala jsem být celkem tichá a nudná. Někdy si říkám, že bych se chtěla seznámit s novými lidmi, ale vůbec nevím, jak na to. Přijde mi, že když se seznámím s někým novým a snažím se zalíbit, tak toho člověka stejně nezaujmu a kontakt skončí. Je mi to líto, ráda bych začala žít. Zjišťuji, že nemám moc na co vzpomínat ani nikoho s kým jet na výlet. Ráda bych aspoň nějakou kamarádku na psaní. Mezi moje koníčky patří knihy, seriály a jízda na kole.

Nekoncis ted skolu? Mozek ma schopnost vytvaret a plne se soustredit na „problemy“, aniz bys hledala skutecne reseni, aby nemusel resit veci nutne: odevzdat diplomku a pripravit se na statnice. Ten stres z bliziciho se dne D a nasledne zivotni zmeny (najit si full-time job, osamostatnit se) ti dokaze tu zivotni apatii vyvolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
13.4.20 12:25
@Anonymní píše:
Přeji hezké pondělí,
Je mi 24, jsem student a chodím na brigádu. Už je to rok, co jsem byla na interupci a od té doby se cítím taková bez života. Dřív jsem hodně věcí řešila, byla jsem energická a měla přátelé se kterými jsem se vídala. Poté se ze mě ale rádoby vytratil život. Přibližně 3/4 věcí v mém životě mi jsou ukradené, poslouchám své okolí jedním uchem dovnitř a druhým ven, začala jsem být celkem tichá a nudná. Někdy si říkám, že bych se chtěla seznámit s novými lidmi, ale vůbec nevím, jak na to. Přijde mi, že když se seznámím s někým novým a snažím se zalíbit, tak toho člověka stejně nezaujmu a kontakt skončí. Je mi to líto, ráda bych začala žít. Zjišťuji, že nemám moc na co vzpomínat ani nikoho s kým jet na výlet. Ráda bych aspoň nějakou kamarádku na psaní. Mezi moje koníčky patří knihy, seriály a jízda na kole.

Ahoj :mavam:
Nevím sice odkud jsi, ale napiš zprávu, můžeme si třeba psát :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
13.4.20 13:03

To je taková postpotratová deprese, tu má každá žena po potratu, bez ohledu na to, jestli to dítě chtěla, nebo ne. Ženské tělo a ženskou duši prostě neošálíš. Bude nutná návštěva psycholožky a psychiatričky. Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66513
13.4.20 13:06

Věřím, že potrat změní život. Zkus ale žít a když ti to nepůjde, zkus vyhledat odbornou pomoc. Určitě ti něco chybí- a možná je to i dítě. Kamarádky nejsou špatný nápad - zkus si nějakou ve svém okolí najít. Přeji ti, ať je brzy zase lépe. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6145
13.4.20 13:24

Zakladatelko, ty máš koníčky jak průměrná důchodkyně! :D :D :lol:
Sorry…nechci být zlá…jen mě rozesmála tak představa, jak bych asi reagovala, kdyby se se mnou někdo chtěl bavit a vysvětlil mi, že jeho koníčky jsou knihy a seriály…Nic proti tomu nemám, četba je fajn, ale kurňa, co s tím…? ;)
Aspoň na to kolo by se s tebou teda dalo vyrazit…
Ještě jednou se omlouvám, opravdu to zle nemyslím, jen takhle napsané je to jak z retro seznamky důchodců, tak mě to pobavilo :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 13:51

@vulpes neberu to zle. Jen by mě zajímalo, jaké máš koníčky ty?

• Citovat
  • Nahlásit
1262
13.4.20 13:56
@vulpes píše:
Sorry…nechci být zlá…jen mě rozesmála tak představa, jak bych asi reagovala, kdyby se se mnou někdo chtěl bavit a vysvětlil mi, že jeho koníčky jsou knihy a seriály…Nic proti tomu nemám, četba je fajn, ale kurňa, co s tím…? ;)
Ještě jednou se omlouvám, opravdu to zle nemyslím, jen takhle napsané je to jak z retro seznamky důchodců, tak mě to pobavilo :andel:

A když napíše, že chodí do posilovny nebo běhat, zní to líp? Jo, že, ale k čemu to vlastně je, taky na to navážeš dvě věty kam a jak často a tím to hasne. Málokdo se věnuje koníčku natolik, aby se to dalo probírat celé hodiny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
13.4.20 13:57

@vulpes Proč důchodkyně..Každého baví něco jiného a má v sobě jinou dynamiku. Tak je klidněší povahy, baví ji knihy. Na tom není nic špatného. Rozhodně lepší, než vysedávání s vrstevníky v hospodách..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19856
13.4.20 13:59
@vulpes píše:
Ještě jednou se omlouvám, opravdu to zle nemyslím, jen takhle napsané je to jak z retro seznamky důchodců, tak mě to pobavilo :andel:

Nemusíš svoje, ale dej příklady :think: každej přece nemůže dělat paragliding nebo lézt na ferraty :nevim: mně pak napadá ještě turistika, ale to je taky důchodce, tak nevím, co máš teda kolem sebe za lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3616
13.4.20 14:02

Tak mě taky baví „knihy“, ale je to dost prázdné prohlášení.
Někdo, kdo ujíždí na specifické literatuře faktu nebude mít nejspíš moc společného se čtenářkou ženských románů.
Takhle podáno to fakt zní jako když se představuje paní Maruška v AZ Kvízu, nic ve zlým ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3213
13.4.20 14:40
@vulpes píše:

Tak to mam dle tvych meritek taky zaliby jak prumerna duchodkyne, v zime knihy a od jara do podzimu zahradka :lol: jako jo, chodim jeste behat, do fitka, na tury a parkrat do roka vyrazim na nejakou dovcu po svete, ale nejvic casu venuju asi tem kniham a zahradce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 15:48

Já mám ráda především thrillery a kriminálky. Dřív jsem si četla hodně i romány, ale postupem se mi změnila chuť a teď mám radši ty krváky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat