Chystání výbavičky pro miminko před snažením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nichnich
Stálice 79 příspěvků 07.11.14 13:38
vybavicka bez miminka

Přeji příjemne odpoledne.chci se zeptat, co rikate na to ze nekdo chysta vybavicku pro miminko jeste pred tim nez se zacne snazit? myslim tim oblecky atd. Ne kocarek a postylku…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 13:39

Že je to blázen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll:

Tunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 07.11.14 13:39

Že absolutně nechápu, proč to dělá :nevim:

evill
Závislačka 3775 příspěvků 07.11.14 13:39

Myslím si o tom, že jsou to zbytečně vyhozené peníze. Copak někdo dopředu ví, jestli bude mít zimní nebo letní dítě?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.11.14 13:40
@nichnich píše:
Přeji příjemne odpoledne.chci se zeptat, co rikate na to ze nekdo chysta vybavicku pro miminko jeste pred tim nez se zacne snazit? myslim tim oblecky atd. Ne kocarek a postylku…
že má bláznivou starší ségru :lol: bo já vše po mladém dávám jí a ona dítě fakt zatím nečeká :lol: Ale chtěla to, má to mít :lol:
masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 07.11.14 13:41

.

Příspěvek upraven 07.11.14 v 13:41

masa.dis
Kecalka 385 příspěvků 07.11.14 13:41

@Krasavicaa
taky mi to nepřijde moc normální. Na co to pořizovat, když není pro koho 8o

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 13:42
@masa.dis píše:
@Krasavicaa
taky mi to nepřijde moc normální. Naco to pořizovat když není pro koho 8o

Asi tak. :roll: :roll: :roll: :roll:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22812 příspěvků 07.11.14 13:42
@nichnich píše:

Že si hraje s ohněm. Výbavičku bych nechystala ani v prvním trimestru

Billi
Nadpozemská drbna 26020 příspěvků 07.11.14 13:44

Mám v okolí takovou. Už několik let před snažením objížděla akce a kupovala oblečení. Měla většinu ještě před početím. Vše neutrální a základní potřeby. Věci podle ročního období koupila, až když mimčo čekala.
Ať si dělá, co chce. Normální mi to nepřijde, ale zase na druhou stranu, když má aktuálně peníze, tak se to dá i chápat :nevim:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 07.11.14 13:47

Znám jednu co má výbavu jak pro trojčata. Kočárky postýlky…a hle 5 let a děti furt nikde…

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46986 příspěvků 07.11.14 13:47

Kdyz se to nekomu chce riskovat, ze bude mit jen vybavicku a dite ne, tak at si nakupuje.

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 07.11.14 13:47
@nichnich píše:

mě to zní jako velký rouhání… :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.11.14 13:47
@Bábrdl píše: Že si hraje s ohněm. Výbavičku bych nechystala ani v prvním trimestru

to máš to samé, jak když někdo hned dává fotky na FB, kde chlap pusinkuje babě pupek a pak se dozvíš, že je 4 tt :think:

Janča005
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 07.11.14 13:49
@martina.se píše:
to máš to samé, jak když někdo hned dává fotky na FB, kde chlap pusinkuje babě pupek a pak se dozvíš, že je 4 tt :think:

se picnu, jako fakt jo?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >