Výběr domácí pekárny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 18:18

Výběr domácí pekárny

Dobrý den. Je mi 15 let a tak potřebuji pomoct.

Pomalu se blíží Vánoce a já už mám skoro všechny dárky koupené. Ovšem chtěl bych mamině a tátovi koupit jeden větší dárek pro oba, konkrétně domácí pekárnu. Moc se mi zamlouvá Eta Delicca II, jelikož má spoustu programů, lze v ní připravit nejen chleba, ale i jogurt, marmeládu, koláč atd. Také se mi líbí dotykové ovládání a hezký design, který by se nám do kuchyně hodil. Jenže jsem skeptický ohledně teflonového povrchu pečící nádoby, jelikož se jednoduše poškrábe a hotový chléb od něho nejde tak dobře oddělit, jako například od keramického povrchu. Našel jsem i pěkné pekárny s keramickým povrchem, zhruba stejná cena, kolem 4,000 - 4,500 Kč, ale už se mi tak moc nelíbí vzhledově a všechny mají obyčejné tlačítkové ovládání a analogové displeje. Nevíte o nějaké pekárně, která je té od Ety podobná, akorát s keramickou formou? Nebo nedá se někde sehnat nějaká nádoba, která je pro tuto pekárnu, akorát s jiným povrchem?

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17872
4.11.21 18:31

Mam eta dellica a mísou nemám žádný problém, vše z ní jde vyklopit hezky a není na ní jediný škrábanec (od čeho taky, že).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8103
4.11.21 19:42

Etu ti doporučuji, je hodně dobrá. Pokud jí vůbec mají, tak jí kup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
4.11.21 20:09

ETA je nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
4.11.21 20:35
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je mi 15 let a tak potřebuji pomoct.

Pomalu se blíží Vánoce a já už mám skoro všechny dárky koupené. Ovšem chtěl bych mamině a tátovi koupit jeden větší dárek pro oba, konkrétně domácí pekárnu. Moc se mi zamlouvá Eta Delicca II, jelikož má spoustu programů, lze v ní připravit nejen chleba, ale i jogurt, marmeládu, koláč atd. Také se mi líbí dotykové ovládání a hezký design, který by se nám do kuchyně hodil. Jenže jsem skeptický ohledně teflonového povrchu pečící nádoby, jelikož se jednoduše poškrábe a hotový chléb od něho nejde tak dobře oddělit, jako například od keramického povrchu. Našel jsem i pěkné pekárny s keramickým povrchem, zhruba stejná cena, kolem 4,000 - 4,500 Kč, ale už se mi tak moc nelíbí vzhledově a všechny mají obyčejné tlačítkové ovládání a analogové displeje. Nevíte o nějaké pekárně, která je té od Ety podobná, akorát s keramickou formou? Nebo nedá se někde sehnat nějaká nádoba, která je pro tuto pekárnu, akorát s jiným povrchem?

Děkuji.

Jsem zde jediná, komu připadá zájem a informovanost o domácích pekárnách + finanční možnost a ochota tento produkt do domácnosti pořizovat u 15ti letého chlapce krajně nevěryhodný :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17872
4.11.21 20:39
@prokr píše:
Jsem zde jediná, komu připadá zájem a informovanost o domácích pekárnách + finanční možnost a ochota tento produkt do domácnosti pořizovat u 15ti letého chlapce krajně nevěryhodný :think:?

jde o pekárnu, ne o něco nevhodnýho nebo divnýho, nech ho žít ve svý pohádce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
4.11.21 20:44
@debra.morgan píše:
jde o pekárnu, ne o něco nevhodnýho nebo divnýho, nech ho žít ve svý pohádce :lol:

To máš jistě pravdu :D.
Akorát mě napadlo, jestli to není nějaká skrytá reklama, protože pár minut předtím, než vznikla tahle diskuze proběhla na dotyčnou pekárnu reklama v TV.
Ale je to jedno…o pekárně taky uvažuju a ráda si tu diskuzi přečtu/dočtu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17872
4.11.21 20:46
@prokr píše:
To máš jistě pravdu :D.
Akorát mě napadlo, jestli to není nějaká skrytá reklama, protože pár minut předtím, než vznikla tahle diskuze proběhla na dotyčnou pekárnu reklama v TV.
Ale je to jedno…o pekárně taky uvažuju a ráda si tu diskuzi přečtu/dočtu :kytka:

jestli to je reklama, tak má + že to není na první pohled patrné a úpně d-ebilní, jak tu bývá zvykem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
4.11.21 20:51
@debra.morgan píše:
jestli to je reklama, tak má + že to není na první pohled patrné a úpně d-ebilní, jak tu bývá zvykem :lol:

Máš recht :palec: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10878
5.11.21 05:53
@prokr píše:
Jsem zde jediná, komu připadá zájem a informovanost o domácích pekárnách + finanční možnost a ochota tento produkt do domácnosti pořizovat u 15ti letého chlapce krajně nevěryhodný :think:?

Hele, třeba ji kupuje spíš pro sebe. A chce to zamaskovat jako dárek pro rodiče :D Třeba rád vaří a peče, co ty víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat