Reklama

Výběr mužů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 18:36
Výběr mužů

Ahoj, mám docela problém.
Je mi sice 18, ale s tím žen tu jsou starší ženy a nechcu den hned obracet na psychologa a na rodinu taky úplně, důvod se dozvíte.
Před rokem jsem u taty v práci na brigádě kde jsem byla potkala úplně úžasnýho kluka. V tu dobu mu bylo 19 let.
Bavili jsme se a utekla nějaká doba a dali jsme se dohromady, já různě pak poslouchala, kde dělal, co jeho rodiče atd atd, až jsme se dostali ktomu jak si vlastne vydělává a to podvody ohledně banek. Byla to pro me nová zkušenost a věřila jsem ze je kryty, a taky ze prakticky byl, šlo nám to dobre, prakticky jsem mu jen pomáhala, ale jednou jsem udělala chybu a hrozilo mi vězení a i jemu. O všem den dozvěděli rodiče, vlastne celá rodina a pak odjel za svoji ex. Ja v tu dobu den mu chtěla pomstít, ale měla jsem i nutkání žen to tak být nemá. Šla doba a on měl přítelkyni a ja teď mám pritele, jsme sice teď v pauze, ale to je zatím vedlejší věc. Ten údajný kluk se tu po necelém Roce objevil. Je sice pravda to že Můj přítomní vztah není úplně nic extra. Hádáme se já dělám naschvály on to nedává ani já to nedávám. Všechno tohle to chování jsem vlastně chytla od toho ex který teďka po necelém roce dorazil. V tu dobu kdy dorazil tak já měla nějaké nutkání že musím dát pauzu právě tomuto přítomnýmu příteli. Ja mám teď problém si vybrat.. Ex, který mě chce mi řekl že až po tom vztahu co měl si uvědomil jak já sem byla zlata. JE pravda ze kdybych mu nepomohla když dorazil on do Prahy, tak není tam kde je. Ale Je pravda že ja mám teď vztah kde taky nejsem úplně šťastná. A možná k sobě opravdu patříme. Tohle je tak 70% všeho, rada bych se nekomu rozumnemu svěřila více, Od ty doby nejim a ani nespim :,(.. A ještě drobnost.. Abych vlastně ty dva popsala. Můj Přítomný přítel s kterým jsem teď v pauze je takový že sice by mi dopřála všechno co může ale on si zaslouží holku která k němu vic sedne jak chováním tak i dalšími věcmi. Je to strašně hodný kluk znám ho 3 roky ale je tam těch pár věcí který mi na něm vadí ale o tom bych se svěřila právě někomu kdo ke mně bude mít tady pod touhle diskuzí nějaký větší pochopení. Můj ex přítel který se teď vrátil je taky takový že by mi snesl modrý z nebe že mi ukáže nový místa nové lidi. Je těžký výběr jestli si vybrat člověka co pracuje v gastronomii dělá 14 hodinovky a vlastne nebude mít skoro vůbec čas. Anebo jestli si vybrat člověka který ten čas mít bude mojí rodinu miluje udělal by pro ní všechno jakože dřív dělal. Tedka to už je jen taková drobnost, já jdu na podnikání, a ten ex se strasne v těch věcech vyzná a vím žen díky němu bych to dávala a bonus ze on je v tom vztahu dominantní a zatím co já v tom vztahu nevztahu co teď mám jsem já ten dominantní typ. Je toho jeste víc a víc ale budu rada žab každým názor jen pod tímhle.. je to opravdu mám zamyslenou

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8384 příspěvků 02.09.18 18:38

Dát se dohromady s podvodníkem, to je tedy terno.  :roll:

anonymka2000
Nováček 6 příspěvků 02.09.18 18:40

@divine woman co děla za podvody? Napis mi

anonymka2000
Nováček 6 příspěvků 02.09.18 18:42

@divine woman on stim prave sekne, protože odkoupil firmu. Teď toho musí dost vyresit aby žil normálně

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 02.09.18 18:43

S podvodníkem se budeš mít fakt dobře. :mrgreen: Chvíli. :mrgreen: Pak už jen špatně a nebo nejhůř. :zed:

Kostroma
Stálice 93 příspěvků 02.09.18 18:45

Chapu dobre ze jste nějaký ty podvody dělali pak spolu?

anonymka2000
Nováček 6 příspěvků 02.09.18 18:47

@Kobliha51 mela jsem se sním dřív dobre, a teď když už je tu, pracuje se na tom aby stim vším sekl. Protože beztak mu teď bude vydělávat firma kterou odkoupil, takže by neměl být žádný problém.

@Kostroma ano dělali a dopadlo to naštěstí dobre

Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 2715 příspěvků 02.09.18 18:48
@anonymka2000 píše:
@divine woman co děla za podvody? Napis mi

Pise na zacatku neco ohledne banek, tak kdo vi co tim mysli, jestli bankovni podvody? :think:

Zakladatelko ty nejsi Ceska? Mel jsem co delat, abych docetl a pochopil z toho smysl. No nepochopil. Je je to strasne napsane a neni tam vubec zadny dotaz. Proc jsi to tema teda zalozila?

Jo ty jsi nakonec zakladatelka, tak jooo :lol: To je teda fakt LOL 8o

Příspěvek upraven 02.09.18 v 18:53

terve
Stálice 84 příspěvků 02.09.18 18:49

moc nechápu to přemýšlení…roz­hoduješ se podle toho, co pro tebe nebo kdo po tebe bude výhodnější? radši buď sama a počkej si na pravou lásku. :nevim:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 02.09.18 18:49
@anonymka2000 píše:
@Kobliha51 mela jsem se sním dřív dobre, a teď když už je tu, pracuje se na tom aby stim vším sekl. Protože beztak mu teď bude vydělávat firma kterou odkoupil, takže by neměl být žádný problém.@Kostroma ano dělali a dopadlo to naštěstí dobre

Mezitím mu přijdou na to, co dělal a pujde do vězení. A nebo obere i tebe. Máš peníze, když tedy chceš podnikat? Tak si je dobře hlídej.
Podvody nikdy nemůžou dopadnout dobře. Někoho jste o něco obrali. To se nevsákne, na to se přijde.

Příspěvek upraven 02.09.18 v 18:51

anonymka2000
Nováček 6 příspěvků 02.09.18 18:49

@Chytrak
Já šla pro radu co dělat.

anonymka2000
Nováček 6 příspěvků 02.09.18 18:50

@Kobliha51 vše děla s čestným prohlášením, takže mu nikdo nic nemůže.

anonymka2000
Nováček 6 příspěvků 02.09.18 18:51

@Kobliha51 a ja nejdu podnikat, jdu na ten obor

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 02.09.18 18:52
@anonymka2000 píše:
@Kobliha51 vše děla s čestným prohlášením, takže mu nikdo nic nemůže.

No nic. Pořiď si s ním dvojdomek a mimíska. To bude nejlepší.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 02.09.18 18:53
@anonymka2000 píše:
@Kobliha51 a ja nejdu podnikat, jdu na ten obor

Neměla by jsi ve svých letech mít už pomalu po škole? A nebo jdeš na vysokou?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >