Výběr střední školy pro budoucího podnikatele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
4.12.21 15:10

Vyběr střední školyy

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte jaká by byla vhodná střední škola, když bych v budoucnu chtěla mít svůj brand(značku..) A nebo jestli máte nějaké typy na SŠ se zakončení maturitní zkouškou, nejlépe pro holky..Dekuju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26351
4.12.21 15:14
@Ema29 píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte jaká by byla vhodná střední škola, když bych v budoucnu chtěla mít svůj brand(značku..) A nebo jestli máte nějaké typy na SŠ se zakončení maturitní zkouškou, nejlépe pro holky..Dekuju :palec:

Vy nemáte ve škole předmět Volba povolání nebo podobný předmět? Učitelé s vámi žáky nemluví o výběru školy?
Případně bys výběr školy měla konzultovat s rodiči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26351
4.12.21 15:15

Ještě můžeš zkusit kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35635
4.12.21 15:20
@topazio píše:
Ještě můžeš zkusit kadeřnici.

to ji ti koníčci brzy pustili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11839
4.12.21 15:50
@Ema29 píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte jaká by byla vhodná střední škola, když bych v budoucnu chtěla mít svůj brand(značku..) A nebo jestli máte nějaké typy na SŠ se zakončení maturitní zkouškou, nejlépe pro holky..Dekuju :palec:

No na to školu nepotřebuješ. Ale pokud chceš rozjet podníkání hnedka, tak asi ideálně nějakou obchodku apod. kde dostaneš aspoň základy všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38189
4.12.21 15:53
@Ema29 píše:
Ahoj,

Ekonomické lyceum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29584
4.12.21 16:30
@Ema29 píše:
Ahoj,
co tě vede pořád k tomu, že střední školu hledáš na webu e-mimino?
tady si radíme, jaké pleny koupit dětem, a kdo má problémy v těhotenství, tak až budeš míst tyhle problémy, tak sem směle zavítej,
jinak co ti napsala
@topazio píše:
Vy nemáte ve škole předmět Volba povolání nebo podobný předmět? Učitelé s vámi žáky nemluví o výběru školy?
Případně bys výběr školy měla konzultovat s rodiči.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
4.12.21 16:39
@Ema29 píše:
Ahoj,

Hm, to asi myslíš nějaké značkové hadry? :think:
Tam mi jako nejrealističtější cesta přijde začít hledat, kde sbalit nějakého multimilionáře a uchvátit ho natolik, aby Ti zasponzoroval rozjezd a všechno to protivné papírování okolo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11839
4.12.21 16:51

@catch-22 nebo může být instáčová stár a mít pak vlastní brend

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.12.21 17:05
@stinga píše:

Vypadá to, že jste s plenama asi moc nepochodila. Jenom jsem se zeptala s výběrem povolání, ve škole se o povolání parkrat zimní jinak vůbec, doma ohledně rad to taky není nejlepší, tak se omlouvám, že ruším váš skvělý pohodový život a to, že jste vždy věděla vše a nikdy jste se nesnažila hledat všude možně odpovědi musí být super, ale ja to tak nemám. Za to, že tam mám nějaké hrubky se omlouvám a snad vaše děti budou lepší, když budou mít dokonalý vzor, který jim se vším poradí. Děkuji za všechny suprové odpovědi od “mamin roku”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2954
4.12.21 17:10
@Ema29 píše:
Vypadá to, že jste s plenama asi moc nepochodila. Jenom jsem se zeptala s výběrem povolání, ve škole se o povolání parkrat zimní jinak vůbec, doma ohledně rad to taky není nejlepší, tak se omlouvám, že ruším váš skvělý pohodový život a to, že jste vždy věděla vše a nikdy jste se nesnažila hledat všude možně odpovědi musí být super, ale ja to tak nemám. Za to, že tam mám nějaké hrubky se omlouvám a snad vaše děti budou lepší, když budou mít dokonalý vzor, který jim se vším poradí. Děkuji za všechny suprové odpovědi od “mamin roku”.

No jestli se takhle budeš chovat i k zákazníkům, tak ti nepomůže žádná škola „na podnikatelku“.
Nedůtklivá, nafučená, protivná a drzá - takhle na mě působíš…
Jinak chceš si to umět spočítat anebo být výrobní profík? Od toho bych se odrazila já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.12.21 17:22
@Magical-eyes píše:
No jestli se takhle budeš chovat i k zákazníkům, tak ti nepomůže žádná škola „na podnikatelku“.
Nedůtklivá, nafučená, protivná a drzá - takhle na mě působíš…
Jinak chceš si to umět spočítat anebo být výrobní profík? Od toho bych se odrazila já.

Moc by mě zajímala vaše reakce na tohle mohl/a jste si všimnout, že ja jako první nezačala nikoho urážet. Nikdy jsem neměla asi takový štěstí, že bych nepotřebovala žádné rady, mít kolem sebe lidi který vás podporují. Ja se přišla přátelsky zeptat a vidím, že tady asi nenajdu chapajici lidi, který poradi, nezesměšní.. Víte ja třeba vždycky jako malá měla sny a plánovala jsem si je splnit, ale vy asi mate pravdu, měla bych zkusit tu kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.12.21 17:24
@vokishka píše:
to ji ti koníčci brzy pustili

Jaky koníčci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29584
4.12.21 17:28
@Ema29 píše:
Moc by mě zajímala vaše reakce na tohle mohl/a jste si všimnout, že ja jako první nezačala nikoho urážet. Nikdy jsem neměla asi takový štěstí, že bych nepotřebovala žádné rady, mít kolem sebe lidi který vás podporují. Ja se přišla přátelsky zeptat a vidím, že tady asi nenajdu chapajici lidi, který poradi, nezesměšní.. Víte ja třeba vždycky jako malá měla sny a plánovala jsem si je splnit, ale vy asi mate pravdu, měla bych zkusit tu kadeřnici.

no tu kadeřnici zkus, a ještě - e-mimino je od 16 let, nemáš tu co dělat, přemýšlím, že tě nahlásím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41035
4.12.21 17:32

@stinga Jo, už je to otravné, co týden jiná vize, jiné plány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat