Vyboulena placenta

269
29.3.17 20:40

vyboulena placenta

Dobry den, setkal jste se nekdo v tehotenstvi s tim, ze placenta nebyla plocha na stene, ale vyboulovala, vyklenovala se smerem k miminku? Nase dr rikala ze to vidi podruhe v zivote. Jsem z toho ponekud mimo. Jsem 17tt, miminko je jinak v pohode, ale proste nekde nad hrudnikem, briskem mu visi ta placenta a prekazi mu tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17590
29.3.17 20:47

Myslim, ze nekteri gynekologove, by si meli nechat cast informaci pro sebe. Prospelo by to vsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
29.3.17 21:00

No jsem po predeslem potratu ve 20tt (neznama pricina, nic zavazneho nezjisteno)…tak jsem z toho nesva…dr byla taky…a to jsem kolem 6,tt mela rozsahly hematom, ktery se nastesti vstrebal…ale az pri minule kontrole to vypadalo ok a ted toto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35305
29.3.17 22:07
@mroe píše:
Myslim, ze nekteri gynekologove, by si meli nechat cast informaci pro sebe. Prospelo by to vsem.
Tak to mi pripomelo prednasku z anatomie - „nekteri pacienti maji na RTG pricny trakcnik proveseny - hlavne jim to nerikejte, protoze pak zacnou okamzite stonat na provesene strevo“ :-)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
29.3.17 22:14

No když už by mi toto řekla, tak bych asi pro klid duše objednala k nějakému většímu odborníkovi než jen ke klasickému gyndaři, ať to posoudí někdo jiný a třeba mě uklidní…zvlášť pokud bych byla po potratu ve II. trimestru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
29.3.17 22:29
@Conulka píše:
No když už by mi toto řekla, tak bych asi pro klid duše objednala k nějakému většímu odborníkovi než jen ke klasickému gyndaři, ať to posoudí někdo jiný a třeba mě uklidní…zvlášť pokud bych byla po potratu ve II. trimestru

No pujdu stejne na ultrazvuk k apolinari, to dr chtela jeste nez videla tu placentu(nenapada me kam jinam by to jeste slo), za 3 tydny. Ale ono se s timto stejne moc nic delat neda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama