Zcela vyčerpaná, pořád brečím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 11:25
Vyčerpaná

Ahojky, jdu se vypovídat, možná i poradite :D
Jsem v těžké situaci. Přítel alkoholik, teď už se začíná léčit, konečně, ale zažili jsme s dětmi krušné chvíle :( sama se léčím s Pa ???? to aby jste o mě taky neco věděli… Chodím na brigády, mám dvě, takže lítám mezi školou, batoletem, práci a barákem. :zed: myslím, že mám naloženo pěkně a i se to projevilo :( minulý týden jsem prostě vypla :? Teda ne já, ale tělo si řeklo dost????bolest v krku, kasel, hlava šíleně mi bylo,, jenže… To se zlepšilo, ale ta únava, prospal jsem celý víkend, vyloženě jenže to nepomohlo, jsem stále unavená, nemám sílu vůbec na nic, jen se plouzim po bytě, polehavam a prezivam :zed: i odvést a přivést dítě že školky je jako skládat uhli :( věcné bulim, protože se na sebe nemůžu ani podívat, jak jsem nemožná, jenže mě regulérne opravdu bolí snad všechno v těle a myslím jen a jen na spánek. Co s tím? Zítra jdu k psychiatrovi, bude že mě mít radost :potlesk: setkal jste se s tím někdo? A jak z toho ven?, moc děkuji za názory! :kytka:

Reakce:
inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18820 příspěvků 25.03.19 11:27

Prostě bych si sedla s chlapem, pokud je doma, a pokud je střízlivý, a promluvila s ním. Dobře, musíš dělat, ale myslím si, že snad by jedna práce stačila, ne? A přerušila bych školu. A kolem baráku - to je co? Udržuj domácnost a je. barák nech chlapovi.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14228 příspěvků 25.03.19 11:28

Proste budeš muset něco vypustit. Asi bych se vykašlala na brigády, přerušila školu

Keyllah
Extra třída :D 11860 příspěvků 25.03.19 11:48
@Anonymní píše:
Jsem v těžké situaci. Přítel alkoholik, teď už se začíná léčit, konečně, ale zažili jsme s dětmi krušné chvíle :( sama se léčím s Pa ???? to aby jste o mě taky neco věděli… Chodím na brigády, mám dvě, takže lítám mezi školou, batoletem, práci a barákem. :zed: myslím, že mám naloženo pěkně a i se to projevilo :( minulý týden jsem prostě vypla :? Teda ne já, ale tělo si řeklo dost????bolest v krku, kasel, hlava šíleně mi bylo,, jenže… To se zlepšilo, ale ta únava, prospal jsem celý víkend, vyloženě jenže to nepomohlo, jsem stále unavená, nemám sílu vůbec na nic, jen se plouzim po bytě, polehavam a prezivam :zed: i odvést a přivést dítě že školky je jako skládat uhli :( věcné bulim, protože se na sebe nemůžu ani podívat, jak jsem nemožná, jenže mě regulérne opravdu bolí snad všechno v těle a myslím jen a jen na spánek. Co s tím? Zítra jdu k psychiatrovi, bude že mě mít radost :potlesk: setkal jste se s tím někdo? A jak z toho ven?, moc děkuji za názory! :kytka:

vypusť to nejmíň důležité a stanov si priority. Jako první bych obětovala úklid a nějaké velké vyváření. Školu můžeš přerušit? nebo roztáhnout na víc semestrů? co rodina? nepomohla by ?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 25.03.19 11:48
@Anonymní píše:
Jsem v těžké situaci. Přítel alkoholik, teď už se začíná léčit, konečně, ale zažili jsme s dětmi krušné chvíle :( sama se léčím s Pa ???? to aby jste o mě taky neco věděli… Chodím na brigády, mám dvě, takže lítám mezi školou, batoletem, práci a barákem. :zed: myslím, že mám naloženo pěkně a i se to projevilo :( minulý týden jsem prostě vypla :? Teda ne já, ale tělo si řeklo dost????bolest v krku, kasel, hlava šíleně mi bylo,, jenže… To se zlepšilo, ale ta únava, prospal jsem celý víkend, vyloženě jenže to nepomohlo, jsem stále unavená, nemám sílu vůbec na nic, jen se plouzim po bytě, polehavam a prezivam :zed: i odvést a přivést dítě že školky je jako skládat uhli :( věcné bulim, protože se na sebe nemůžu ani podívat, jak jsem nemožná, jenže mě regulérne opravdu bolí snad všechno v těle a myslím jen a jen na spánek. Co s tím? Zítra jdu k psychiatrovi, bude že mě mít radost :potlesk: setkal jste se s tím někdo? A jak z toho ven?, moc děkuji za názory! :kytka:

Přerušit školu. Nechat děti někým pohlídat. Vypnout. Tělo si říká o odpočinek a ty ho ignoruješ.

LvE
Kecalka 210 příspěvků 25.03.19 11:51

Ahoj,
tak zajdi k doktorovi. Možná ti chybí vitaminy.

Trojlístek
Závislačka 3735 příspěvků 25.03.19 11:57

Tleskáš své blbosti? Jistěže snad každá tady byl na pokraji sil. Budeš muset něco vynechat. Pokud jsi odpočívala celý víkend, tak někdo pomáhal. Tak požádej o další pomoc. Myslím, že psychiatrovi je to jedno. Ten už toho viděl… Pokud chceš politovat… Je mi to líto, že přítel je alkoholik, tak se opřít o to, že se léčí a bude lépe. Neignoruj své tělo a bude líp…

Váš příspěvek
Reklama