Vyčetli mi nepořádek

Anonymní
13.8.21 12:55

Vyčetli mi nepořádek

Máme s rodiči chalupu. Převážně jsou tam oni, hlavně táta a ten na nějaký pravidelný úklid nedbá, uklidí až když to fakt hoří. Ok je to chata, ale když je tam třeba 2 týdny sám a přijedu s partnerem/kamarádkou, tak musím tajně uklízet, aby to neviděli - v lednici plesnivé jídlo, všude drobky, natahaná hlína zvenku hlavně od psa, pavučiny všude, všude nejrůznější věci, prostě binec, o kuchyni ani nemluvím, shnilá zelenina…
Byla jsem tam teď pár dní s kamarádkou, před odjezdem jsem komplet povysávala, vytřela co se dalo, umyla nádobí, samozřejmě i další věci, snažila jsem se, aby po nás bylo co nejméně bince..No a dnes poslouchám spršku šílených výčitek, že jsem bordelářka a kámoška taky, jak si to představujem nechat takový bordel, že jsem měla vycídit každý kout (?!), támhle že bylo tohle a támhle něco (šlo o ručník) Přijde mi to naprosto absurdní a nefér ve srovnání s tím, do jakého stavu tam přijíždím…Nemám sílu se hádat, protože by to nikam nevedlo. Řešili byste to nějak? Nejvíc mě na tom štve, že je to fakticky neférová kritika… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1466
13.8.21 12:58

Tam přestaň jezdit úplně.
A když tam uklidis, tak si to vyfoť, abys předložila důkaz, jak to tam vypadalo uklizene od tvého odjezdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
13.8.21 12:59

Fotku při přijezdu a odjezdu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
13.8.21 13:00

Tak tam nejezdi. Pronajměte si chatu od někoho ciziho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
13.8.21 13:01

Tohle znám až moc dobře :D taky jsem jezdila na rodinnou chatu a i když jsem pri odjezdu uklidila vše dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, tak po mě jela máma a pokaždé jsem dostala kázání, jaký tam zůstal bordel. Akorát já na tohle už neměla nervy se pořád s někým dohadovat, tak sem jim řekla ať si chatu nechají a už sem se tam neukázala, nějaký ten víkend na chatě mi za ty hádky nestal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 13:03
@Kriss Tina píše:
Tohle znám až moc dobře :D taky jsem jezdila na rodinnou chatu a i když jsem pri odjezdu uklidila vše dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, tak po mě jela máma a pokaždé jsem dostala kázání, jaký tam zůstal bordel. Akorát já na tohle už neměla nervy se pořád s někým dohadovat, tak sem jim řekla ať si chatu nechají a už sem se tam neukázala, nějaký ten víkend na chatě mi za ty hádky nestal.

No, taky řešení..Mám pocit, že ty výčitky jsou podle toho, jak se vyspí. Jindy mi třeba řekli, že uklízím moc, tipuju, že teď se špatně vyspali a vadilo jim naprosto všechno, od křivě položenýho hrnku po čmouhu na umyvadle :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
14657
13.8.21 13:15

Musis se ohradit a nenechat si to libit.

Nevysvetlovat, ale proste „dukladne jsem uklidila, i to plesnive jidlo po tatovi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 13:18
@Lucie_Sx píše:
Musis se ohradit a nenechat si to libit.Nevysvetlovat, ale proste „dukladne jsem uklidila, i to plesnive jidlo po tatovi“.

To jsem udělala v minulosti a vždy argumentovali tím, že plesnivý nic nebylo a jestli jo, je to jejich lednice/spíž/cokoliv…

• Citovat
  • Nahlásit
9417
13.8.21 13:19
@Anonymní píše:
No, taky řešení..Mám pocit, že ty výčitky jsou podle toho, jak se vyspí. Jindy mi třeba řekli, že uklízím moc, tipuju, že teď se špatně vyspali a vadilo jim naprosto všechno, od křivě položenýho hrnku po čmouhu na umyvadle :roll:

Takze si na tobe vylili zlost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
13.8.21 13:19
@Anonymní píše:
To jsem udělala v minulosti a vždy argumentovali tím, že plesnivý nic nebylo a jestli jo, je to jejich lednice/spíž/cokoliv…

Tam nejezdi a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14657
13.8.21 13:20
@Anonymní píše:

Tak bud vyfotit nebo nezminovat. Proste uklidila jsem, tecka.

Na hadku nemusis pristoupit, muzes odejit nebo polozit telefon.

Příspěvek upraven 13.08.21 v 13:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
13.8.21 13:20

Buď bych po příjezdu na chalupu otcův binec vyfotila a fotky mu ukázala, nebo bych tam nejezdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10784
13.8.21 13:59

Znechutilo by s mi to tam uplne jezdit. Prece nebudes porizovat dukazy, zes uklizela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4379
13.8.21 14:20
@Anonymní píše:

Takze je to jejich chalupa, ne vaše společná? :think:
Jinak my máme rodinnou chatu, kterou vlastní máma a její segra. A je to peklo tohle sdílení. Každý má jiný představy o uklízení… teta je spíš ten typ, co si radši odpočine na lehátku, než aby uklízela podle ní zbytečnosti. Máma je zase na úklid puntickar… občas je to náročný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 14:21
@Hedvikaaa píše:
Fotku při přijezdu a odjezdu :lol:

To je dobrý nápad :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...