Vycházky 18m dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 21.04.11 08:21
Vycházky 18. měs. dítě

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak daleko chodíte s 1,5 ročními dětmi na vycházku, tím myslím kolik chodí děti pěšky. My chodíme 2× denně a celkem je to něco přes 2,5 km. Říkám si, jestli ho nepřetěžuju, jestli ho jednou nevzít v kočárku, jestli ten 2,5 km denně na něj není moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.11 08:26

Pokud to v pohodě ujde tak proč ne?? Šak po zahradě toho za den nalítá taky dost :).

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 21.04.11 08:28

Já myslím, že záleží hlavně na tom, jestli fakt v kuse jdete, nebo jestli ho necháš sbírat kamínky, prohlížet mravence a tak… ve dvou denních dávkách mi to jinak nepřijde moc, my chodili taky tak nějak, ale s tolika přestávkami, že moc dlouho v kuse nikdy nešel, vždycky jsme potkali něco děěěěsně zajímavého :).

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.11 08:30

Záleží na tom, jestli jde sám od sebe a rád nebo kňourá. My v roce a půl úplně vypustili kočár a chodili jsme tak nějak podobně, spíš míň si myslím :think:

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 21.04.11 08:34

Tak on toho nachodí asi víc, protože jdeme cca polovinu cesty po polňačce, a tam chodí sám bez vodění za ručičku, a chodí pořád doleva doprava občas se vrátí. Chodíme bez zastávek v kuse, žádné kamínky ani mravenci. Právě že nekňourá a nechce se nosit. Ale známí mi právě říkali, že je to na něj daleko, že je ještě malinký, tak jsem chtěla vědět, jak to máte vy.

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 21.04.11 08:36

Moje děti, když je hezky, jsou venku, na dvoře, na hřišti, celý den, jsou neustále v pohybu, kilometry spočítané nemám.
Ale když máme jít delší souvislou trasu, navíc spěcháme, kočárek beru, to by malá nedala, potřebuje si odpočinout.

Pokud jde a baví ho to, tak bych to neřešila a nenutila sedět v kočárku. Známky přetažení je mrzutost, pláč, nemožnost usnout, i když dítě musí být evidentně unavené, bolest nožiček.

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 21.04.11 08:48

Jak kdy, jak se mi chce, jak je čas… :-D

Známý bych neřešila, ono každý dítě je jiný a pokud je prcek zvyklej takhle chodit a nevadí mu to, nijak bych to nehrotila… :-)

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 21.04.11 08:50
Jana206 píše:
Moje děti, když je hezky, jsou venku, na dvoře, na hřišti, celý den, jsou neustále v pohybu, kilometry spočítané nemám.
Ale když máme jít delší souvislou trasu, navíc spěcháme, kočárek beru, to by malá nedala, potřebuje si odpočinout.Pokud jde a baví ho to, tak bych to neřešila a nenutila sedět v kočárku. Známky přetažení je mrzutost, pláč, nemožnost usnout, i když dítě musí být evidentně unavené, bolest nožiček.

Tak to, že lítá ještě doma nebo na dvoře tak to taky nepočítám kilometry, navíc to je jiné, stojí nebo si sedne a něco dělá, takže nějaký odpočinek má ale vycházka je v jednom zátahu.

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 21.04.11 08:51
kate02 píše:
Jak kdy, jak se mi chce, jak je čas… :-DZnámý bych neřešila, ono každý dítě je jiný a pokud je prcek zvyklej takhle chodit a nevadí mu to, nijak bych to nehrotila… :-)

Tak známý nijak moc neřeším, jen mě to donutilo přemýšlet, jestli to na něj fakt není moc. On je první a právě tak malý děti v okolí nemám, že bych mohla srovnávat. :(

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 21.04.11 09:32

Hele ber to tak, že kdyby nechtěl jít, nepůjde a dá ti to najevo (aspoň teda ten náš to najevo dát umí víc než dobře :-D ), pokud je zvyklej takhle chodit, tak mu to asi ani nepřijde, ten náš lotr taky toho ujde hodně, pokud ho teda člověk nedrží za ruku, to jít prostě odmítá a musím ho poponést, protože třeba kolem relativně rušný silnice se mi ho nechce nechat jít samotnýho zatím…

Sisule 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.11 10:57
Iduska píše:
kate02 píše:
Jak kdy, jak se mi chce, jak je čas… :-DZnámý bych neřešila, ono každý dítě je jiný a pokud je prcek zvyklej takhle chodit a nevadí mu to, nijak bych to nehrotila… :-)
Tak známý nijak moc neřeším, jen mě to donutilo přemýšlet, jestli to na něj fakt není moc. On je první a právě tak malý děti v okolí nemám, že bych mohla srovnávat. :(

No hele náš mladej šlape dokud chce , když newchce , natáhne ruce a je jasno, že chce vzít a nebo se prostě posadí na prdku a nehnu s ním :-D Čili jestli je malej v pohodě, veselej, baví se, nekňourá, tak je to v pořádku a není co řešit. Ono každý dítě je jiný , kamarádky holčička je taková spíš pecička a je unavenější dřív než náš mladej a taky se to na ní pozná hned pobrekává a zlobí. Takže bych byla v klidu a známý neřešila.Možná mají zkušenost právě s dítětem, který se unaví dřív a nechápou, že tvůj malej ne.

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.11 11:33

No tak jestli to ti tvoji známí neberou podle takových jako jsem já, bo já byla s járou v kočáru k vidění do jeho 3 let. ne že by tedy jezdil všude .. Voila jsem ho pro svojí pohodlnost, protože táhnout z města ověšená zaškama a ještě lovit dítě se mi nechtělo, takže jsem navěsila tašky na kočár (později na ty úplně obyč golfky) naložila dítě a jeli jsme dom :).
Ale jinak lítal v poho, a od malička chodil u našich k rybníku a to to bude cca ten kilák tam a kilák zpět, a do města to ušel když jsme šli procházkou taky v pohodě.

Petra Z
Hvězda diskuse 52167 příspěvků 21.04.11 12:23

No Matyáš od roka a půl taky takhle chodí.....a teda v zimě jsem brala boby,to jsme chodili na kopec jezdit…
Ale jinak šlapal i ve sněhu a v pohodě..
Do kočárku já bych ho někdy ráda dala---do města,na nákup,ale nechce :nevim:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 21.04.11 12:32

Ve dvou letech toho staršího se neradilo mimi, takže starší po svých prostě musel. Dva kiláčky zvládl, ale občas to bylo smykem, občas stylem jeden krok vpřed, dva vzad a ty dva kiláky půl skoro půldenní výlet. Ale naučil se a dneska je to zdatný turista :hug:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 21.04.11 13:24

Ahoj,nečetla jsem vše,ale taky chodíme 2× denně,a kolik,to jsem nepočítala,jen se snažím mu to co nejvíc natahovat.Je fakt,když na něm vidím,že plete nohama,tak ho chvilku nesu,ale kočárek vytahovat nechci,a navíc ani nemůžu-už máme jen golfáče.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >