Vychovatel ve věznici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 16:32
Vychovatel ve věznici

Dobrý den, vzhledem k tomu, že od ledna hledám práci, tak jsem se uchýlila i k tomuto. Chci se zeptat, nepracujete někdo jako vychovatel ve věznici pro dospělé? Muže.

U nás se naskytla tato nabídka, sice ji mám 20+ km od bydliště, ale nedá se nic dělat. Na kole, nebo autem to pujde. Spojení není…

Lepší než dojíždět každý den autem 60 km na okraj Prahy.

Co je náplní? Jsem diblík tak mám z toho docela strach… Vzdělání, VOŠ, mám

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineveria
Nadpozemská drbna 25385 příspěvků 24.04.19 16:37

Nevím co to znamená ze jsi diblik, ale nesla bych do toho. Do mužské věznice tuplem ne. Asi nemáš představu, co je tam za lidi…Tam to chce nakyho poradnyho chlapa s autoritou.

ka2ka
Extra třída :D 14944 příspěvků 24.04.19 16:39

@veria autorita není o postavě ne?

evulinda79
Stálice 80 příspěvků 24.04.19 16:40

Budete muset v prvé řadě podstoupit psychologické a fyzické testy

M-A
Kecalka 294 příspěvků 24.04.19 16:42

Do zenske bych nemela problem, ale do muzske bych nesla. Vezni jsou s vychovatelem v docela castem kontaktu, je jim to „blizky“ clovek… jak nekdo rekl, ne vsichni, ale z vetsi casti to jsou zajimavy lide, kteri umi chodit v kdejakych praktikach… :zed: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 16:44

Věznice je klasická s ostrahou, tak že směs všeho. Kdysi tam právě vychovatelku dělala má příbuzná, ale od ní mám info jen to, že člověk musí být hodně psychick v pohodě a má dost papírování. Nic vic nevím

Práce je tu nedostatek, k pasu na směny už nejdu a do Prahy dojíždět 120 km jen na okraj, každý den taky už nedávám. Dost mi to rozjelo probelmy se spaním, na které beru antidepresiva. Dnes jsem absolvovala dva pohovory a když jsem viděla kolik se u nás cpe zájemců na administrativní místo, tak tomu nedávám šanci. Jsme málem město, v okolních vesničkách nic není a každý si hlídá to svoje, případně hlídá i pro rodinu. Bohužel, nemám tu žádné známe, kamarády, ti co jsou tam pracují ve fabrice na 4 směny. :roll: hrozná doba. Ať mi nikdo neříká, že je práce až až… Je. Ale jaká a pro koho 8o

Budu ráda, za každé tady a zkušenosti ohledně tohodle místa. Protože už doma silim a brigáda na DPČ je o ničem…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 16:45

@evulinda79 U vychovatele fyzické?? To není problém. Psychické mám za sebou. Bohužel, jediný problém u mě na práci policisty jsem introvert. Zbytek byl u mě v pořádku. Žádné úchylky, poruchy nebo nějaké vybočení…

pristelepe
Kecalka 130 příspěvků 24.04.19 16:47

Pokud máš příslušné vzdělání, tak snad víš, co ta práce obnáší, diblíku. Mám kamarádku, co pracuje v ženské věznici. Z ní autorita vyzařuje. Z tvého příspěvku vyzařuje nerozhodnost. :nevim:

Příspěvek upraven 24.04.19 v 16:50

chs.jasmin
Echt Kelišová 9421 příspěvků 24.04.19 16:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, vzhledem k tomu, že od ledna hledám práci, tak jsem se uchýlila i k tomuto. Chci se zeptat, nepracujete někdo jako vychovatel ve věznici pro dospělé? Muže.

U nás se naskytla tato nabídka, sice ji mám 20+ km od bydliště, ale nedá se nic dělat. Na kole, nebo autem to pujde. Spojení není…

Co je náplní? Jsem diblík tak mám z toho docela strach… Vzdělání, VOŠ, mám

Ahoj,

tipuji, že máš Trivis? :think:

Mám dvě známé, které dělají bachařky v base, ale pro ženy a jsou spokojené :nevim: Pro chlapy bych nešla, byla jsem jednou jedinkrát a husí kuži jsem měla ještě hodně dlouho :mrgreen: Ale pokud na to máš žaludek, jsi odolná a umíš za branou práci vypustit a uplně na to zapomenout, tak proč ne. Mě furt mozek rekapituluje a já bych se užírala - kdo co komu, chudák ten a tamten, pak návštěvy a když jsem viděla jak chodí ty uplakaný ženský s dětma :roll: já bych neměla autoritu :mrgreen:

janca0101
Kecalka 251 příspěvků 24.04.19 16:49

Kamarádka je dozorkyní a měla jsem podobnou otázku, prý to nic není, akorát si musíš vybudovat autoritu. Vyprávěla mi pár příběhu a i s mou psychologickou praxí mi to dává smysl. Musíš být svi*ě, nesmíš si je pustit do hlavy, ale zároveň být tak trochu kamarád. Nejdůležitější je, ať neví nic o tvém soukromí, tzn. že i prstýnek, jestliže si vdaná, by sis měla sundat. Jinak jak říkal tady někdo, budeš muset projít různými testy a oni si tě proklepnou, něco jako u bezpečnostní prověrky.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15950 příspěvků 24.04.19 16:53
@Anonymní píše:
@evulinda79 U vychovatele fyzické?? To není problém. Psychické mám za sebou. Bohužel, jediný problém u mě na práci policisty jsem introvert. Zbytek byl u mě v pořádku. Žádné úchylky, poruchy nebo nějaké vybočení…

Pokud se ptáš na epipi, jestli je pro tebe vhodné dělat vychovatelku ve věznici, tak to asi nebude to pravé ořechové. Podle mě je to vhodné spíš pro pořádného chlapa se zdravým sebevědomím, co ty zbloudilé duše aspoň častečně ovlivní správným směrem. Nebo starší žena, která v nich třeba bude evokovat mamu, co mnozí třeba ani neměli. Ale ne mladou ženu diblíka.

Uživatel je onlineveria
Nadpozemská drbna 25385 příspěvků 24.04.19 16:56
@ka2ka píše:
@veria autorita není o postavě ne?

A kde píšu ze ano? Nicméně nebýt žádný střízlík bude v mužské věznici velká vyhoda. Pořad nechápu co myslela Zakl tím diblikem fakt ne. Nicméně musela by byt takový ten rázný typ ženy co se ničeho nebojí a všude si zjedna pořádek. Jinak si ji vězni namazou na chleba. Par jsem jich při praci viděla. ;)

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 24.04.19 16:58

Odpusť prosím, ale Ty mi přijdeš spíše na pokladní v Lidlu než do mužské věznice. Ani v nejmenším si neumíš představit, do jaké nádrže se žraloky chceš vlézt. Uvědom si, že jsou tam i opravdu otrlí a zlí lidé, kteří se baví na účet druhých. Tipuji Tě tak na 2 směny a odejdeš s pláčem a léky na nervy.Na tuhle sebranku musí být sakra jiný ranař, než jsi Ty, promiň.

Uživatel je onlineveria
Nadpozemská drbna 25385 příspěvků 24.04.19 16:59

@smutny klaun2 přesně tak. :palec:

maja45
Kecalka 145 příspěvků 24.04.19 17:09
@Anonymní píše:

Co je náplní? Jsem diblík tak mám z toho docela strach… Vzdělání, VOŠ, mám

Jsi diblík a máš strach, jsi nerozhodná? Mužská věznice určitě nic pro tebe. Mám kamarádku, dělala zdravotní sestru ve vězeňské nemocnici, měla 180cm, metrák, byla drsná, rázná, nekompromisní, ale spravedlivá, vizuelně takový trochu chlap…vydržela tam pár let, ale jednoduchý to neměla. Respekt si vybudovala, ale zážitky někdy děsivé. Jsou tam narkomani, podvodníci, zloději, násilníci…většina z nich navíc ženský neuznává…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama