Vyčůraná kamarádka 2

Anonymní
17.6.15 12:55

vycurana kamaradka2

Ahoj holky chtela bych se vas zeptat na vas nazor a jak byste se zachovali…mam kamardku, ktera si ancerno yvdelava hlidanim deti jelikoz zrovna zas nejak nemohla tak jsem to 1 dite pohlidala ja jsem tez na materske dovolena a ta maminka stim souhlasila zname se, jelikoz dite jsem hlidala od rana do vecera uplne sama tak pani zaplatila mne natoz ta kamarddka mi vecer vola ze az budu mit cestu kolem ze ji sem mam hodit z tech penez co mi ta pani dala pulku no tak to jsem dost koukala a rekla jsem ji proc a ona ze to je jeji byznes a ze tak to chodi predtim mi nic takoveho nerekla chtela jsem ji jen pomoc neslo o penize tak jsem ji to tedy dala stim at uz mi nikdy o pomoc s hlidanim nevola…a dneska rano mi vola cislo zase jina situace nejakej pan ze ona mu na mne dala cislo a udaje kde bydlim a ze pritel podnika a ze je financni poradce atd a zas eneco nabizel vubec mi nerekla ze na mne dala nikomu cislo co byste si o tom mysleli atd? Pardon za nanonymitu mozna sem chodi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3310
17.6.15 12:57

Tohle jste si měly vyjasnit před tím, než došlo k hlídání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4903
17.6.15 12:58

No podle mě je blbost abys ji dávala půlku z těch peněz když jsi odvedla CELOU její práci…to by byl dobrej byznys teda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
17.6.15 13:00

Poslala bych ji do (!). Ať mě do jejího černého kšeftu nezatahuje. A taky bych jí dost vynadala, že dává moje číslo po všech čertech… Přestala bych se s ní nejspíš i stýkat a rozhodně bych jí neříkala kamarádka. Nevím jak ty, ale takovéto ehm kamarádky, fakt nepotřebuji :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
8147
17.6.15 13:02

Tak on existuje „pasák“ i v hlídání dětí? Sorry, ale přesně tak se ta ženská chová, pase tě. Velmi rázně bych jí dala najevo, co si o jejím byznysu myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 13:02

Tak s těma penězma bych to nijak neřešila, sice si hlídala ty, ale ona ti to zprostředkovala, tak nějaký podíl bych jí dala, ale tak 30 %
Jinak co se týče dát můj telefon a potažmo adresu cizímu člověku, tak to by mi vadilo dost. Já sama to nedělám, tak nemám ráda, když to dělá někdo jiný. Ale takoví lidi jsou, taky mi už takhle někdo volal, ža na mě dostal číslo tam a tam. Řekni jí prostě ať to příště už nedělá… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68983
17.6.15 13:07
@Dominika83 píše:
Tak s těma penězma bych to nijak neřešila, sice si hlídala ty, ale ona ti to zprostředkovala, tak nějaký podíl bych jí dala, ale tak 30 %

Nedala bych ji nic, protože nešlo o to, že by to zprostředkovala zakladatelce, ale nemohla ona a ona potřebovala od zakladatelky vypomoct…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
17.6.15 13:11

Teda sorry ty seš ale trubka…nedala bych ji ani fň…muze byt rada.zes ji pomohla.pac ta pani ktere hlida decko. by si taky priste mohla najit nekoho jinyho…kdyz ta kamaradka nemuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
17.6.15 13:15

No jenže ona jí nic nezprostředkovala. Zakladatelka ji vytáhla trn z paty, potřebovala pomoct. Příště bych se na ní vyprdla. Případně bych pohlídala, ale řekla bych jí už dopředu, že peníze jsou celé moje a může být ráda, že ty ji její „biznis“ zachraňuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
17.6.15 13:15
@lllucie píše:
Teda sorry ty seš ale trubka…nedala bych ji ani fň…muze byt rada.zes ji pomohla.pac ta pani ktere hlida decko. by si taky priste mohla najit nekoho jinyho…kdyz ta kamaradka nemuze…

Souhlasím, příště jí nedám ani korunu za hlídání a pokud mi někdo zavolá, tak mě zaplatí na ruku a né kamarádce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 13:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtela bych se vas zeptat na vas nazor a jak byste se zachovali…mam kamardku, ktera si ancerno yvdelava hlidanim deti jelikoz zrovna zas nejak nemohla tak jsem to 1 dite pohlidala ja jsem tez na materske dovolena a ta maminka stim souhlasila zname se, jelikoz dite jsem hlidala od rana do vecera uplne sama tak pani zaplatila mne natoz ta kamarddka mi vecer vola ze az budu mit cestu kolem ze ji sem mam hodit z tech penez co mi ta pani dala pulku no tak to jsem dost koukala a rekla jsem ji proc a ona ze to je jeji byznes a ze tak to chodi predtim mi nic takoveho nerekla chtela jsem ji jen pomoc neslo o penize tak jsem ji to tedy dala stim at uz mi nikdy o pomoc s hlidanim nevola…a dneska rano mi vola cislo zase jina situace nejakej pan ze ona mu na mne dala cislo a udaje kde bydlim a ze pritel podnika a ze je financni poradce atd a zas eneco nabizel vubec mi nerekla ze na mne dala nikomu cislo co byste si o tom mysleli atd? Pardon za nanonymitu mozna sem chodi

bych jí asi nenazývala kamarádkou :) a tím bych to vyřešila. Mamince, které jsem hlídala bych nabídla, že až zase bude potřebovat, ať se ozve :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
17.6.15 13:18

Místo toho aby ti nechala za celodenní hlídání peníze a ještě ti donesla kafe, že jsi jí vytrhla trn z paty, tě ještě zkásne o polovinu. No to je mazec! Fakt kamarádka s velkým K!
Taky jsem alergická, když dává někdo mé číslo pochybným nabízečům čehokoliv. :mavam:
Jsi v plném právu se na kámošku naštvat a nebo ji poslat do háje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
17.6.15 13:30

Nejen to, ale ještě si ty peníze nechá přinést přímo až pod nos… jako, nemám slov. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
17.6.15 13:42
@Black Cat píše:
Nejen to, ale ještě si ty peníze nechá přinést přímo až pod nos… jako, nemám slov. :roll:

Hold si o to holka umí říct a zakladatelka neumí říct ne! To je celá věda. Jinak by tady na e-miminu nezakládala diskuze, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 14:48

Dekuji za nazory…nebojte take jsem ji osobne rekka co si o tom myslim a ze at uz mi nevola kdyz neco bude potrebovat jelikoz mi volala dost pozde atd…a stim cislem jsem se vytocila uz uplne take mne to dost mrzi jelikoz jak jsem na metrske a bydlime na malem meste tak to byl jedinej clovek, ktery se mi zdal normalni atd a ja jak jsem se sem pristehovala tak jsem nikoho tu nemela a myslela jsem ze kdyz ona take ne ze to bude fajn tu nekoho mit a nakonec jsem se pekne zpalila aspon uz vim lroc ta jina holka se sni pr3stala bavit take pry neco kuli penezum

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama