Vydírání, HIV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 01:10
Vydírání, HIV

Dobrý večer dámy,
jsem už s nervama v koncích. Mám pocit, že mi každým dnem přeskočí a já si to půjdu v amoku někam hodit. Neskutečně už se potřebuji alespoň někomu svěřit. :,(
Měla jsem čtyři roky přítele. Bylo to peklo a zpětně mohu akorát litovat, že jsem byla naivní jako většina žen a s takovým člověkem ve vztahu ztratila roky života v klasicky naivní víře, že se to třeba jednou zlepší. Nezlepšilo. Ale ani po čtyřech letech jsem neměla odvahu odejít. Tu mi dodal až dlouholetý kamarád, se kterým jsem se dala do kontaktu a ten mě podpořil v přesvědčení, že si musím sbalit kufry a odvezl mě ke známé. Rok mi byl neskutečnou oporou jelikož peklo neskončilo; bývalý přítel mi den co den psal, volal, posílal emaily, zprávy na Facebooku a když jsem si zrušila vše, co zrušit šlo, jelikož už jsem byla psychicky naprosto odrovnaná, začal vypisovat a volat všem z mého okolí, které znal. Vyhrůžky, pomluvy, jindy zase popisoval, jak mě miluje a žadonil o kontakt na mě, bylo neskutečný každou chvíli od někoho poslouchat, co vykládal, psal. Po čase už jsem při každé zmínce o něm brečela a prosila dotyčného člověka, aby mi nic neříkal. Známý celé dny pracoval a večery trávil vedle mě, hladil mě, uklidňoval, hledal se mnou řešení. Ono bohužel nebylo. Vše dělal bohužel tak chytře, že by se tím policie ani nezabývala. Co si budeme povídat, díky pomluvám ode mě kromě oné známé a dotyčného kamaráda dal každý ruce pryč. :,( Nakonec to schytala hlavně známá, které vyvolával celé dny, večery. Už po něm řvala, ať jde do háje, že toho má plné zuby a poté přestal na nějaký ten měsíc otravovat. Celý teror skončil tím, že jí po takové době poslal zprávu, že mám HIV. To je pár týdnů zpět. Jenže s dotyčným, který mě držel nad vodou čekáme druhý měsíc miminko. Ta doba, kdy jsem se už dávala dohromady, začala se zase ze života trochu těšit byla úplně zbytečná a pryč. Jsem v tom všem zase zpátky. Příteli jsem to neřekla, nemám odvahu. Nemám teď odvahu ani jít ke gynekologovi protože bude dělat testy na pohlavní choroby. Stále si pročítám příznaky a vzpomínám, zda jsem něco z toho prodělala. Kromě zažívacích problémů jednu dobu jsem neprodělala nic. Chřipku ani vyrážku, horečky.. vím, že je to možná jen další nátlak a pokus o další teror. Ale co když to tak opravdu je. Z toho všeho co píšu si připadám jako hloupá, naivní a jistým způsobem nesvéprávná ale po těch 5ti letech neustálé manipulace, vydírání jsem tak rozebraná, že jsem už snad přišla o racionální uvažování. Začala jsem mít radost z normálního, hezkého vztahu, miminka, nového bydlení a teď mám před očima, že se to může všechno zhroutit. Nemám už chuť ani vyjít ven, mluvit. Kolikrát se odhodlávám i hodinu jít na záchod. Přítel se ptá, co se děje, kdy půjdu k doktorovi a já bych spíše potřebovala na psychiatrii. Konečně moci s někým o všem mluvit. :,( Ta tíha a tlak z posledních let je neskutečná. Po té zprávě o HIV se odvrátila ode mě i známá. Poslední člověk, kterého jsem měla. Pokládala jsem se vždy za silného, inteligentního člověka a nyní když se podívám do zrcadla, vidím akorát trosku a nechápu, jak jsem to mohla nechat zajít až sem. :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 30.04.18 05:39

Počkej, on tě promlouvá tak dlouho, až to mu uvěříš i ty sama? Hlavně už dávno jsi na něj měla podat trestní oznámení za stalking a za pomluvy. A za druhé jdi k psychologovi, protože jsi na padnutí a s obavami o zdraví se svěř u doktora, než si dělat diagnózu podle netu. Určitě HIV nemáš, jen tvůj ex je nemocný a nebezpečný. Jak dalece jsou na hlavu tví kamarádi, kteří kvůli jednoho vola se od tebe odvrátili, nedokážu posoudit.

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 30.04.18 05:40

Jestli to HIV máte ( jako, že na 99%nemate,) tak tím, že nepůjdete k Mudr si nepomuzete příteli to řekněte ať máte aspoň komu, pokud nechcete jít za psychologem. Miminko zbytečně stresujete… Bývalého přítele bych upozornila, že to je pomluva za kterou ho udám a hotovo víc bych mu řekla, že se o něj starat nebudu protože mi za to nestojí. A hoďte se do klidu budete mít miminko nemůžete dovolit někomu aby s vama takhle zametal to přece není možné..

Jana206
Nadpozemská drbna 26160 příspěvků 30.04.18 05:41

Krevní test na HIV se dělá hned s prvními tehotenskymi odběry, Ty podepisujes, ze souhlasis. Je to manipulator s poruchou osobnosti :( Podala bych znovu trestní oznámení.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 30.04.18 05:52

Tím, že to nebudeš řešit nic nenapravíš, snad aspoň kvůli příteli by ses měla nechat vyšetřit :zed: I když pravděpodobně žádné HIV nemáš.
Příteli se svěř, od toho ho máš, neznič si další vztah… Vyhledat psychologa klidně můžeš a především bych frajera udala za pomluvu. Také jsem měla stalkera, několik let, až když to podobně přehnal, podala jsem na něj trestní oznámení a od té doby mám klid.

smutná máma
Závislačka 4785 příspěvků 57 inzerátů 30.04.18 06:05

Stalking. Nic jiného.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 30.04.18 06:40

Testy na pohlavni choroby vcetne hiv se delaji hned na zacatku tehotenstvi.

lachtanice86
Kelišová 5506 příspěvků 30.04.18 06:46

Už dávno bych na něj podala TO

Anitramm
Kecalka 114 příspěvků 30.04.18 06:59

Psychopat, určitě podejte TO, ať už nemá pocit, že mu to pořád prochází.. :zed:

murry
Závislačka 2725 příspěvků 30.04.18 07:07

Pokus jsi tehotna tak nekdy v 10 tydnu se delaji VSEM tehotnym testy na HIV, syfilis a zloutenku… pokud bys neco takoveho mela jak ti exbtvrdi, uz by to doktor volal, ze jsi infikovana. uklidni se. Podivej se do tehu prukazky pac tam ten zaznam je a kamaradce ho klidne ukaz nebo vyfot..ale HLAVNE ty sama se uklidni,.protoze tim ohrozujes sve dite!!! vyhledej pomoc psychologa a pokud se na nej necitis tak jiny druh alternativni terapie.. tve ditko se ma narodit do harmonicke pohodove rodiny a ne tohoto..

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 30.04.18 07:09
@murry píše:
Pokus jsi tehotna tak nekdy v 10 tydnu se delaji VSEM tehotnym testy na HIV, syfilis a zloutenku… pokud bys neco takoveho mela jak ti exbtvrdi, uz by to doktor volal, ze jsi infikovana. uklidni se. Podivej se do tehu prukazky pac tam ten zaznam je a kamaradce ho klidne ukaz nebo vyfot..ale HLAVNE ty sama se uklidni,.protoze tim ohrozujes sve dite!!! vyhledej pomoc psychologa a pokud se na nej necitis tak jiny druh alternativni terapie.. tve ditko se ma narodit do harmonicke pohodove rodiny a ne tohoto..

Akorát 10 tt není druhý měsíc… Ty testy teprve může mít před sebou.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8443 příspěvků 33 inzerátů 30.04.18 07:11

Bez a podej trestni oznameni za stalking a pomluvu. Na co jako cekas? Uz davno bys mela klid. A zadny hiv nemas, jen blbe keca.

cecetka
Kelišová 7151 příspěvků 30.04.18 07:26
@Jana206 píše:
Krevní test na HIV se dělá hned s prvními tehotenskymi odběry, Ty podepisujes, ze souhlasis. Je to manipulator s poruchou osobnosti :( Podala bych znovu trestní oznámení.

Uz si nepamatuji, jestli hned s prvnimi odbery, ale v tehotenstvi se testy na HIV delaji a vysledek se zapisuje do tehuprukazky. Takze alespon v tomto bude mit zakladatelka jasno. Ale pise, ze je teprve ve druhem nesici, takze to jeste nemusi mit za sebou.

Zakl: co nejdrive vyhledej odbornou pomoc. Podivej se, jestli v okoli nepusobi bily kruh bezpeci anebo neco podobneho. Pripadne zavolej na bezplatnou linku, kde poskytuji poradenstvi. Pomuzou ti najit cestu, jak celou situaci muzes resit. Poradi kam zajit, co kde oznamit.

sediza
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 30.04.18 07:49

Teda…obdivuji Vašeho přítele. To je opravdu chlap do nepohody. Jinak psycholog, policie ČR a začít konečně žít. Čeká Vás to nejkrásnější v životě, a to miminko. Bude to dobrý!!!

Serpentini
Kecalka 421 příspěvků 30.04.18 07:49

Neříkám to často, ale v tomto případě už bych poslala nějakého nabušeného kamaráda aby si s ním „promluvil“ :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama