Jak využít výhru na automatech

Anonymní
31.3.21 12:30

Výhra na automatech

Ahoj. Dnes v noci jsem hrála na Sazce automaty. Za 4tisice jsem vyhrála 80 000kc. Hrála jsem to párkrát, hlavně když vím, že si ten risk můžu dovolit. Ale dnes to byla prostě velká výhra. A ja přemýšlím, mamzsi doplatit úvěr, cca 60tisic nebo si mám koupit nějaké ojeté auto? Co byste dělali na mém místě. Domů nic koupit nepotřebuji, máme vše, děti také. Manžel auto, ale já chci svoje…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31019
31.3.21 12:31
@Anonymní píše:
Ahoj. Dnes v noci jsem hrála na Sazce automaty. Za 4tisice jsem vyhrála 80 000kc. Hrála jsem to párkrát, hlavně když vím, že si ten risk můžu dovolit. Ale dnes to byla prostě velká výhra. A ja přemýšlím, mamzsi doplatit úvěr, cca 60tisic nebo si mám koupit nějaké ojeté auto? Co byste dělali na mém místě. Domů nic koupit nepotřebuji, máme vše, děti také. Manžel auto, ale já chci svoje…

Já bych hrála s vyhranými penězi dál. Určitě je rozmnožíš…
Troll…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
31.3.21 12:33

Ještě bych to jednou rozjela, přece se nespokojis s takovyma drobnyma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 12:34

@Bábrdl není to Troll. Myslím to vážně. A nejsem gambler, abych ty peníze tam nechala a hrála dál. Už několikrát jsem vyhrála, ale šlo o pár tisíc… teď tomu nemůžu uvěřit, že se tohle doopravdy stalo. Ale chci stát nohama na zemi. Manžel to nechal na mě, jak se rozhodnu. Asi doplatim úvěr.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 12:37

Tady se člověk fakt nemůže na nic zeptat. Buď je to podle vás troll, nebo neschopná matka, manželka, namyšlená krava. Zavidite nebo neumíte normálně odpověď? Tak nic. Myslete si co chcete.

• Citovat
  • Nahlásit
155
31.3.21 12:39

Prosimtě ty máš teda času, chodit hrát po nocích automaty. Ne vážně, přijde mi to trochu jako reklama na nešťastníky, kteří pořád doufají, že vyhrajou a sypou do těch nenažranych beden celou výplatu. Pokud je to fakt, tak bych asi doplatila úvěr a na automaty se vykvajzla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 12:43

@Myšák24 Jsem na ošetřovnem, takže času mám vážně spoustu. Vždycky jsem byla ten typ, co sází zápasy, kupuje losy, výjimečně si zahraje automat. Včera se to zvrtlo, naposledy jsem hrála tak před půl rokem. A ano, já fakt hrála celou noc. Připadám si fakt jak Alenka v říši divů. Vím, že to není dobře. To štěstí už pokoušet raději nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
201
31.3.21 12:46

Hlavně to rychle utraťte, ať to ta :kytka: m nestrčíte zpátky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
31.3.21 12:47
@Anonymní píše:
@Myšák24 Jsem na ošetřovnem, takže času mám vážně spoustu. Vždycky jsem byla ten typ, co sází zápasy, kupuje losy, výjimečně si zahraje automat. Včera se to zvrtlo, naposledy jsem hrála tak před půl rokem. A ano, já fakt hrála celou noc. Připadám si fakt jak Alenka v říši divů. Vím, že to není dobře. To štěstí už pokoušet raději nebudu.
@Anonymní píše:

No ony ty kraksny jsou k tomu určené aby u nich člověk cumakoval a pořád prisypaval. Buď ráda, že si vyhrála. Splat úvěr nebo si něco kup a vykašli se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
31.3.21 12:48

Omlouvám se, je to tam dvakrát 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
@Anonymní píše:
Ahoj. Dnes v noci jsem hrála na Sazce automaty. Za 4tisice jsem vyhrála 80 000kc. Hrála jsem to párkrát, hlavně když vím, že si ten risk můžu dovolit. Ale dnes to byla prostě velká výhra. A ja přemýšlím, mamzsi doplatit úvěr, cca 60tisic nebo si mám koupit nějaké ojeté auto? Co byste dělali na mém místě. Domů nic koupit nepotřebuji, máme vše, děti také. Manžel auto, ale já chci svoje…

Doplatit úvěr jednoznačně. Usetris spousty dalších peněz na úrocích. A na auto můžeš začít šetřit ze splátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
@Anonymní píše:

Doplatila bych úvěr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
31.3.21 12:49

A kde je v tuto dobu otevrenej nějakej podnik kde jsou automaty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
31.3.21 12:50

Zalez trolle, sluníčko ti vlezlo na mozek. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 12:51

Díky. Máte pravdu, lepší je splatit úvěr. Budu aspoň úplně čistá. Auto bude jindy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat