Výlet pro syna

13
21.7.21 09:40

Výlet pro syna

Ahoj holky, maminky. emimino mám založené už delší dobu, často jste mi tu poradili, pomohli a opačně i já Vám. Za to moc děkuji
Teď jdu s prosíkem já za Vámi. Po dlouhém vztahu jsme se rozešli s přítelem(nevěry, výlety do bordelu atd.),to je ale na delší téma. Zůstala jsem se svým synem sama. Bydlíme v malém bytě, ale nám to stačí, víc si dovolit nemohu. Skládala jsem kauci z ušetřených peněz, stát nám přispěje až za 3 měsíce příspěvek na bydlení, ale ještě k tomu má měsíc na to aby se vůbec vyjádřili jestli nám to schválili nebo ne.
Jdu na Vás tedy s obrovskou prosbou, chtěla bych vzít syna aspoň na týden pod stan k vodě, ale bohužel kvůli vysoké kauci a nábytku nám moc peněz nezbylo. Tudíž, jestli by jste nám na účet nemohli poslat aspoň 100kč, nám by to velice pomohlo :srdce: je to přímo synům účet, žádný podvod to není. Ani nevíte jak je mi trapné tu žádat, ale říkám si že se třeba nějaká dobrá duše najde :andel: rodiče jsou alkoholici a věřte, že kdybych to měla jak jinak udělat, nepíšu sem. Děkuji za pochopení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1162
21.7.21 09:52

Sedm prispevku a casto jsme ti tu pomohli??? A ty nam??? Takze vecny anonym??? No jak myslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
21.7.21 09:53

A pardon ale kdyz proste nemam penize na tyden pod stanem tak ma tyden pod stan nejedu. Radsi setri na dulezite veci. Kluk to bude muset vstrebat. A nebo rekni papinkovi at vas zalozi ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13

@Khalesi, promiň, ale hodnekrat jsem spíš četla než abych zbytečně zakládala diskuzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124

Zlatooo, to vis ze jo. 7 prispevku je fakt velka historie na emiminu :lol:

Ale diskuzi asi rozpoutas, tak na 10 vykriku ‚trooooll‘ a 3 hlaseni adminovi to vidim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.7.21 09:55

@Khalesi kdyby to bylo tak jednoduché, udělám to. Jenže tatínek se v ničem angažovat nechce. A poprosila jsem jen o pomoc skrz syna, jak už jsem psala, je to i na jeho účet. Jestli ti něco vadí, tak to nekomentuj. Také se chovám slušně. Ahoj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.7.21 09:59

To že jsem nezakládala diskuze, neznamená že jsem sem nechodila a rady nečetla, také jsem za ně poděkovala. A asi 4 diskuze jsem smazala, chodilo mi pořád upozornění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13143
21.7.21 10:06

Tohle asi neklapne, odkud jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32814
21.7.21 10:07

@Týnuš8
A na co má syn účet, když nemáte prachy?! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.7.21 10:11

Opravdu musíte být tak rejpavé když jsem jen poprosila o pomoc? Ono se to mele, když v té situaci nejste. Chtěla jsem udělat jen dobrou věc pro syna, věřte že pro mě je to dost ponižující a neprosila bych, kdybych nemusela dát svoje úspory na kauci a za nábytek. Tak prosím bez rejpání. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3496
21.7.21 10:13

Tobě bych neposlala ani desetikorunu. Vždyť jsi finančně negramotná. Přečetla jsem si tvoje předchozí diskuze, že jsi měla (nebo ještě máš?) exekuce a zároveň jsi přemýšlela nad zaplacením IVF, abys měla dvojčata. Koukám, že nevyšly, aspoň že tak. Smiř se s tím, že každý může mít jen to na co má peníze. Jo a v jiné tvé diskuzi píšeš, že ssynovi už je osm, tak si najdi lépe placenou práci, když ti současná nestačí ani na bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
21.7.21 10:15

Ja tohle nemam rada, sorry. To by ti kazda druha diskuze byla o prispeni na jidlo, obkeceni, vzit dite k mori, nehlede na to, ze jsi pro nas anonymni, nezname se, neni to zadny transparentni ucet, muzes si taky dobre vymyslet a i kdyby ne, prosit nekde na netu o penize na dovcu se synem neni reseni, urcite ne z dlouhodobeho hlediska, takze sorry, za me ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
21.7.21 10:16
@Týnuš8 píše:
Opravdu musíte být tak rejpavé když jsem jen poprosila o pomoc? Ono se to mele, když v té situaci nejste. Chtěla jsem udělat jen dobrou věc pro syna, věřte že pro mě je to dost ponižující a neprosila bych, kdybych nemusela dát svoje úspory na kauci a za nábytek. Tak prosím bez rejpání. Děkuji

Ale prázdniny mu muzes udelat i zadarmo. Staci chtit a vymyslis synovi takova dobrodružství, ze na to bude vzpominat do konce zivota. A po tom, co psala @Serpentini si fakt nemyslim, ze ti nekdo neco da.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.7.21 10:16

@Serpentini ne všechny příspěvky byli moje. Třeba to podnikání atd. Holt ne všichni mají emimino a nechtějí si ho zakládat kvůli jedné diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32814
21.7.21 10:17
@Týnuš8 píše:
Opravdu musíte být tak rejpavé když jsem jen poprosila o pomoc? Ono se to mele, když v té situaci nejste. Chtěla jsem udělat jen dobrou věc pro syna, věřte že pro mě je to dost ponižující a neprosila bych, kdybych nemusela dát svoje úspory na kauci a za nábytek. Tak prosím bez rejpání. Děkuji

Ty bys cizí osobě dala stováka jen proto, že tě slušně poprosí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat