Vylévá si na mě zlost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 21:51
Vylévá si na mě zlost

Ahoj, potřebuji radu.
Jsem naštvaná. Přítel si na mě vylévá zlost z práce. Má mistra, kterému dělá debila. Když si řekne o půl dne volna, protože něco potřebuje zařídit, tak mu mistr nejenže nedá za žádnou cenu, on mu ještě práci přidá. A vše odnesu já, protože si na někom musí vybít ego. Já se nehádám, nikdy hádku nevyvolám, ale dokážu se ozvat když se mi něco nelíbí. Už mě to nebaví. Nejsem typ, který se nechá urážet a ponižovat. Máte někdo typ, jak s tím bojovat? Už si fakt nevím rady, držet hubu neumím když na mě řve, to opravdu ne. Něco se mu stane v práci domů příjde je protivnej k ničemu, jenom si hledá důvody za co by mě mohl seřvat. Máe dítě, takže rady typu utíkej budu ignorovat. Není to tak jednoduchý jako to napsat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 19.12.17 21:57

A jak to trvá dlouho? Proč nezmění práci?

Netopirek
Echt Kelišová 7939 příspěvků 19.12.17 22:04

Seřvat.

Knihomyš
Extra třída :D 10548 příspěvků 19.12.17 22:05

Je nějaká šance partnera naučit, aby se asertivně ozval a přestal dělat mistrovi debila? Kurz, knížka - zabralo by to? Jinak bude logicky chodit naštvaný a někde to vybublá.
Změna práce se v současné situaci, kdy nejsou lidi, úplně nabízí.
Co třeba s partnerem v klidu na tohle téma pohovořit, když zrovna nebude rozčilený z práce? Žádné výčitky, prostě ho vážně upozornit, že mu to jednak rozkládá osobnost, protože dlouhodobou buzeraci asi nesnese v klidu nikdo, a v druhém plánu rodinu, protože na tebe přenáší potíže v práci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 22:13
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu.
Jsem naštvaná. Přítel si na mě vylévá zlost z práce. Má mistra, kterému dělá debila. Když si řekne o půl dne volna, protože něco potřebuje zařídit, tak mu mistr nejenže nedá za žádnou cenu, on mu ještě práci přidá. A vše odnesu já, protože si na někom musí vybít ego. Já se nehádám, nikdy hádku nevyvolám, ale dokážu se ozvat když se mi něco nelíbí. Už mě to nebaví. Nejsem typ, který se nechá urážet a ponižovat. Máte někdo typ, jak s tím bojovat? Už si fakt nevím rady, držet hubu neumím když na mě řve, to opravdu ne. Něco se mu stane v práci domů příjde je protivnej k ničemu, jenom si hledá důvody za co by mě mohl seřvat. Máe dítě, takže rady typu utíkej budu ignorovat. Není to tak jednoduchý jako to napsat.

Matka mi tohle delala cele detstvi. Kdokoliv ji nas… odnesla jsem to ja. Ona se nikdy ozvat neumela, jenom vsem lezla do zadku. Nepomuze nic. Dela to dodnes, jenom s tim rozdilem, ze dnes ji uz prasknu dverma a jdu domu. Jednou hromosvod, navzdy hromosvod. A ze zmeni praci nepomuze, vzdycky ho neco nastve.

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 19.12.17 22:31

Na terapii nebo rozvod. Jinak akorát po. urvíš život dítěti. :zed: :zed: :zed: :zed:
Až by to zkusil příště, tak ho seřvi ty, co si to dovoluje. A až ti ji natáhne, tak snad bude ten problém s odchodem vyřešen.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 19.12.17 22:47
@Netopirek píše:
Seřvat.

To nepomuze

Netopirek
Echt Kelišová 7939 příspěvků 19.12.17 22:52
@berďana píše:
To nepomuze

Myslíš, že když ukáže, že si to nenechá líbit, tak nepřestane? Mě pak spíš napadlo, aby místo na ní si to nezačal vybíjet na dítěti

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.12.17 22:55

Seřvat? Jsi dospělá a svéprávná, co na tebe má někdo co řvát? Jaké sis to udělala, takové to máš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 22:56

Na dítěti si to vybíjet nebude, dceři je 6 měsíců, to bych ho zabila.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 19.12.17 22:58

Jsem rapl, takže bych ho nechala ať se dostane do té své ráže a bez milosti mu vylila kýbl ledové vody na hlavu s tím, že jestli on je takový slaboch, že sklopí uši a neumí se ozvat tak ať si to své nulové sebevědomí vylévá na někom jiném a ne na tobě a normálně bych praskla dveřmi od ložnice s tím, že dokud se nezačne chovat jak chlap a spí v obýváku a servis kolem své osoby si bude obstarávat sám. Plus bych byla taková fúrie, že bych za ním jen tak náhodou zašla do práce a tak si pěkně rejpla jak do něj tak do šéfa stylem ty mu na to nic neřekneš? Hmm tak to se divím co jsi za poseru. Doma na mě na ženskou si dovolíš, ale tady jsi pos. ranej co a klidně i před kolegy.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 19.12.17 23:07
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu.

No jo, tak teda ono to je hrozne tezky. To, co by pomohlo, slyset nechces :think:… Ja muzu napsat pouze to, co bych asi delala ja.

1. at si hleda jinou praci
  2. pokud by se mnou chtel byt, dala bych podminku ze musi chodit na terapii kvuli agresi (agrese je útočné chovani, tudiz je to trefne slovo)
  3. pokud by bod 1 a 2 nesplnil, odesla bych i s ditetem bud k rodicum nebo proste budes muset zit s ditetem nekde jinde sama a nebo bude muset opustit byt.

Upozornuji te zde na to, ze vase dite vsechno vidi a slysi. Nicite mu tim zivot a nemate na to pravo. Ty jsi za dite zodpovedna a ja si dovolim dokonce napsat, ze jsi jako matka povinna, pokud vis, ze tvemu diteti neco skodi (a to skodi, to mi věř) ho pred tim chranit. No a vic se k tomu napsat neda. Kazdej jinej muze napsat pouze to, co jsem uz napsala ja a ted zalezi pouze na tobe.
Jinak si myslim, ze kdyz prosim o radu a poradit chci opravdu a upřímne, tak nemuzu napsat to a to neradte, budu to ignorovat atd.
Pokud chces pouze urcitou radu, ktera tobe vyhovuje, nepotrebujes ji od nás, protoze tu preci sama uz znáš. Jinak ti drzim palce at ti to dobre dopadne a hlavne doufam, ze se postaras o to, aby melo tve dite adekvatni zazemí pro jeho pozitivni vyvoj. :mavam:

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 19.12.17 23:10
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu.

Nic ve zlym ale tvuj partner je idiot! Co delat? Musis se odhodlat a rict mu at na tebe nerve! Neni fer, aby byl na Tebe hnustny! At si koupi boxovaci pytek a nebo at zmeni praci, kdyz to tam je tak zle.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 19.12.17 23:14
@Netopirek píše:
Myslíš, že když ukáže, že si to nenechá líbit, tak nepřestane? Mě pak spíš napadlo, aby místo na ní si to nezačal vybíjet na dítěti

Tva posledni veta je trefna. Presne to se jednou stane pokud to ten jeji sandokan nedostane pod kontrolu a to hodne rychle. A jinak, kdyz ona na nej vyjede a on je nastvanej, nastve ho jeste vic a on se teprv bude citit v pravu. Ja chapu, ze ho treba miluje, ale prave proto ho musi postavit pred rozhodnuti. Jak on se rozhodne, to uz zalezi jen na nem. Ja ho samozrejme neznam. Jiste ze to jinak muze být super clovek, ale pokud me napadá, neni pro me podporou ale pouze skodi a to i memu diteti. :cert:

GabinkaCh
Závislačka 2532 příspěvků 19.12.17 23:23

Nenechej si to líbit!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >