Vůbec neví, co chce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 17.12.17 20:02
Vůbec neví co chce

Krásný večer dámy, poslední dobou mě hodně trápí jedna záležitost s mým přítelem
Byli jsme spolu 5 let a přítel se odstěhoval na kolej do Prahy, setkával se s určitou partou lidí kteří na něj neměli dobrý vliv.
Jeli jsme do kina všechno bylo v pořádku, potom jsme přijeli a strašně jsme se pohádali protože přítel psal jedné slečně, nebylo to nic hrozného ale já strašně výváděla.
V pondělí mi napsal at mi to uteče v práci atd, a večer najednou obrat že chce být sám a chce se rozejít.
Napsala jsem mu že mě naše hádka mrzí a že jsem to přehnala. Napsal mi na to jen, že potřebuje dostatek času a prostoru, což jsem respektovala..
Dál ho z vysoké vyhodili a bydlí znovu u rodičů, kousek ode mě.
Potom to bylo pořád dokola, jak chce bejt ted sám atd
Pak jsem mu napsala zda se nechce jít projít, bylo venku krásně šli jsme a bavili jsme se spolu jako kamarádi… řikal mi at vše nechám plynout a nechám mu čas, a že by chtěl vypadnout pak do ciziny ale né s kamarádem a podíval se na mě.
Jsou to asi dva týdny zpátky co jsme se viděli. Potom mi napsal dobré ráno, večer zase sladké sny atd
a pak se mi třeba týden neozval.
Mimochodem přítel tu ted bydlí asi 3 dny, tak si třeba srovnává víc věcí, ale věřte mi
je mi strašně, hrozně mi chybí a pořád na něj myslím. Asi se z toho brzo zbláznim :nevim: stala se tahle situace některé z vás?
Vůbec nevím jestli mam na něj stále čekat nebo jít dál.. přijde mi to čekání jako roky :( a přítel pořád neví co chce…
moc děkuji za názory

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9739 příspěvků 17.12.17 20:11

Nechava si te jako zadni vratka a ma neco nekde rozjetyho. Kdyt nekoho chces, tak to vis hned. Temhle hram na prostor a citecky neverim.

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 17.12.17 20:13

Kdyby něco měl, určitě bych o tom věděla
jsme strašně malý město a jeho kamarádi jsou i moje kamarádi :( nevím:/ radši doufat v to horší než lepší aby byl člověk pak zklamanej

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 17.12.17 20:15

Není to tvůj přítel… má tě jen jako pojistku, tak v sobě najdi trochu hrdosti. Je mi to líto, ale snad máš na víc, nemyslíš?

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 17.12.17 20:18

Ten jeste dlouho nebude vedet chce. Nevyzraly sobec. Na tvem miste s nim nemarnim cas.

Aamanda
Kelišová 5576 příspěvků 17.12.17 20:19

@badyyyss chápu tě, tyhle srdeční záležitosti jsou vždycky hodně bolavé a nejde to jen tak rychle hodit za hlavu, člověk není robot. Ale působí to na mě stejně, jako na ostatní, co komentovaly. Být tebou, jdu dál a nedělám si raději naděje, i když je to neskutečně těžké. Přeji hodně sil :kytka:.

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 17.12.17 20:19

Děkuji dámy, dodáváte mi sílu se na to doopravdy vykašlat…

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 17.12.17 20:20

Takhle to fungovalo s mým bývalým. Taky mě strasne chyběl měli jsme společne kamarády.. ale našel si nakonec jinou. Byla jsem taková pojistka jak píšou holky.. :(

cecetka
Kelišová 7239 příspěvků 17.12.17 20:20

@badyyyss No jak uz pises v nadpise Nevico chce. Ale mozna vi, ze nechce tebe, podle toho co pises :?

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 17.12.17 20:40
@badyyyss píše:
Kdyby něco měl, určitě bych o tom věděla
jsme strašně malý město a jeho kamarádi jsou i moje kamarádi :( nevím:/ radši doufat v to horší než lepší aby byl člověk pak zklamanej

Taky si myslím, že si tě nechává v záloze. A nemusí mít něco rozjetýho ve vašem strašně malým městě, ale může jezdit za nějakou jinam ;)

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 17.12.17 20:45

@cecetka Přesně… Možná neví, co chce, ale poměrně jistě ví, že nechce tebe. Rozhodně už bych s ním nechodila na žádné „přátelské“ vycházky, spíš se snaž kontakt omezit na nutné minimum náhodných setkání.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 18.12.17 12:42

Achjo, holka, nedělej rohožku :,( Musíš mít v sobě nějakou stopku, hranici, která ti nedovolí se pod ní snížit. 5 let je dlouhá doba, ale to se prostě stává, když vsadíš na špatného koně. A ten tvůj kůň je pěknej zbabělec, takový by u mě klesl na dno. Nezbývá než sebrat tu trošku důstojnosti, která ti zbyla a začít znova, s někým jiným. Jinak budeš nešťastná ještě hodně dlouho. :kytka: Všechny kamarádky, které použily frázi „neví, co chce“ si lhaly do kapsy. Oni moc dobře věděli, co nechtějí - je. Je to smutné, ale jakmile si to přiznaly, udělaly krůček dopředu.

jankajj
Závislačka 2791 příspěvků 18.12.17 14:18
@Michelle_M píše:
@cecetka Přesně… Možná neví, co chce, ale poměrně jistě ví, že nechce tebe. Rozhodně už bych s ním nechodila na žádné „přátelské“ vycházky, spíš se snaž kontakt omezit na nutné minimum náhodných setkání.

Přesně tak to vidím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >