Vůbec neví, co chce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 17.12.17 20:02
Vůbec neví co chce

Krásný večer dámy, poslední dobou mě hodně trápí jedna záležitost s mým přítelem
Byli jsme spolu 5 let a přítel se odstěhoval na kolej do Prahy, setkával se s určitou partou lidí kteří na něj neměli dobrý vliv.
Jeli jsme do kina všechno bylo v pořádku, potom jsme přijeli a strašně jsme se pohádali protože přítel psal jedné slečně, nebylo to nic hrozného ale já strašně výváděla.
V pondělí mi napsal at mi to uteče v práci atd, a večer najednou obrat že chce být sám a chce se rozejít.
Napsala jsem mu že mě naše hádka mrzí a že jsem to přehnala. Napsal mi na to jen, že potřebuje dostatek času a prostoru, což jsem respektovala..
Dál ho z vysoké vyhodili a bydlí znovu u rodičů, kousek ode mě.
Potom to bylo pořád dokola, jak chce bejt ted sám atd
Pak jsem mu napsala zda se nechce jít projít, bylo venku krásně šli jsme a bavili jsme se spolu jako kamarádi… řikal mi at vše nechám plynout a nechám mu čas, a že by chtěl vypadnout pak do ciziny ale né s kamarádem a podíval se na mě.
Jsou to asi dva týdny zpátky co jsme se viděli. Potom mi napsal dobré ráno, večer zase sladké sny atd
a pak se mi třeba týden neozval.
Mimochodem přítel tu ted bydlí asi 3 dny, tak si třeba srovnává víc věcí, ale věřte mi
je mi strašně, hrozně mi chybí a pořád na něj myslím. Asi se z toho brzo zbláznim :nevim: stala se tahle situace některé z vás?
Vůbec nevím jestli mam na něj stále čekat nebo jít dál.. přijde mi to čekání jako roky :( a přítel pořád neví co chce…
moc děkuji za názory

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9499 příspěvků 17.12.17 20:11

Nechava si te jako zadni vratka a ma neco nekde rozjetyho. Kdyt nekoho chces, tak to vis hned. Temhle hram na prostor a citecky neverim.

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 17.12.17 20:13

Kdyby něco měl, určitě bych o tom věděla
jsme strašně malý město a jeho kamarádi jsou i moje kamarádi :( nevím:/ radši doufat v to horší než lepší aby byl člověk pak zklamanej

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 17.12.17 20:15

Není to tvůj přítel… má tě jen jako pojistku, tak v sobě najdi trochu hrdosti. Je mi to líto, ale snad máš na víc, nemyslíš?

Anna85
Kecalka 275 příspěvků 17.12.17 20:18

Ten jeste dlouho nebude vedet chce. Nevyzraly sobec. Na tvem miste s nim nemarnim cas.

Aamanda
Kelišová 5554 příspěvků 17.12.17 20:19

@badyyyss chápu tě, tyhle srdeční záležitosti jsou vždycky hodně bolavé a nejde to jen tak rychle hodit za hlavu, člověk není robot. Ale působí to na mě stejně, jako na ostatní, co komentovaly. Být tebou, jdu dál a nedělám si raději naděje, i když je to neskutečně těžké. Přeji hodně sil :kytka:.

badyyyss
Povídálka 23 příspěvků 17.12.17 20:19

Děkuji dámy, dodáváte mi sílu se na to doopravdy vykašlat…

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 17.12.17 20:20

Takhle to fungovalo s mým bývalým. Taky mě strasne chyběl měli jsme společne kamarády.. ale našel si nakonec jinou. Byla jsem taková pojistka jak píšou holky.. :(

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 17.12.17 20:20

@badyyyss No jak uz pises v nadpise Nevico chce. Ale mozna vi, ze nechce tebe, podle toho co pises :?

Manhattan
Závislačka 3644 příspěvků 17.12.17 20:40
@badyyyss píše:
Kdyby něco měl, určitě bych o tom věděla
jsme strašně malý město a jeho kamarádi jsou i moje kamarádi :( nevím:/ radši doufat v to horší než lepší aby byl člověk pak zklamanej

Taky si myslím, že si tě nechává v záloze. A nemusí mít něco rozjetýho ve vašem strašně malým městě, ale může jezdit za nějakou jinam ;)

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 17.12.17 20:45

@cecetka Přesně… Možná neví, co chce, ale poměrně jistě ví, že nechce tebe. Rozhodně už bych s ním nechodila na žádné „přátelské“ vycházky, spíš se snaž kontakt omezit na nutné minimum náhodných setkání.

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 18.12.17 12:42

Achjo, holka, nedělej rohožku :,( Musíš mít v sobě nějakou stopku, hranici, která ti nedovolí se pod ní snížit. 5 let je dlouhá doba, ale to se prostě stává, když vsadíš na špatného koně. A ten tvůj kůň je pěknej zbabělec, takový by u mě klesl na dno. Nezbývá než sebrat tu trošku důstojnosti, která ti zbyla a začít znova, s někým jiným. Jinak budeš nešťastná ještě hodně dlouho. :kytka: Všechny kamarádky, které použily frázi „neví, co chce“ si lhaly do kapsy. Oni moc dobře věděli, co nechtějí - je. Je to smutné, ale jakmile si to přiznaly, udělaly krůček dopředu.

jankajj
Závislačka 2781 příspěvků 18.12.17 14:18
@Michelle_M píše:
@cecetka Přesně… Možná neví, co chce, ale poměrně jistě ví, že nechce tebe. Rozhodně už bych s ním nechodila na žádné „přátelské“ vycházky, spíš se snaž kontakt omezit na nutné minimum náhodných setkání.

Přesně tak to vidím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama