Vymena manzelek - etika

6340
26.10.19 23:36

Vymena manzelek - etika

Ahoj, zajimal by me nazor lidi z davu - co si myslite o poradu Vymena manzelek? Prijde vam, ze je eticke tocit, jak se v nekterych rodinach chovaji dospely k detem? Nektere dily jsou opravdu na hrane tyrani ci zanedbani pece deti a tv z toho casto udela show nez by proti tomu zakrocila nebo nahlasila. Prijde vam toto v poradku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4619
26.10.19 23:38

Přijde mi zvláštní, že na to vůbec někdo kouká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
26.10.19 23:39

Bylo by podle tebe lepsi to netocit, nevidet, neupozornit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
26.10.19 23:40

Uprimne… Nemuzu to videt. Placici deti, podminky ziti… Nedavam to. Nechapu, jak se na to nekdo muze koukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4310
26.10.19 23:41

Televizi jde o sledovanost, kdyby každé nevhodné chování bylo nahlášeno, tak se jim příště nikdo nepřihlásí, nebo by to bylo takový nůďo, že by to nikdo nesledoval.
Ale když vidím kolikrát ty lidi, tak se divím, že jsou ochotní to svoje soukromí ukazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.19 23:42
@TvrdyY píše:

Pram se na nazory ostatnich. Podle me, pokud je v tech rodinach naznak tyrani, tak by to tv mela oznamit. Deti jsou v tech dilech casto chudaci.

• Citovat
  • Nahlásit
4739
26.10.19 23:43
@Anonymní píše:
Ahoj, zajimal by me nazor lidi z davu - co si myslite o poradu Vymena manzelek? Prijde vam, ze je eticke tocit, jak se v nekterych rodinach chovaji dospely k detem? Nektere dily jsou opravdu na hrane tyrani ci zanedbani pece deti a tv z toho casto udela show nez by proti tomu zakrocila nebo nahlasila. Prijde vam toto v poradku?

Mně to v pořádku nepřijde - proto na to nekoukám, maximálně si o tom občas přečtu na idnes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.19 23:43
@Bobsh píše:
Televizi jde o sledovanost, kdyby každé nevhodné chování bylo nahlášeno, tak se jim příště nikdo nepřihlásí, nebo by to bylo takový nůďo, že by to nikdo nesledoval.
Ale když vidím kolikrát ty lidi, tak se divím, že jsou ochotní to svoje soukromí ukazovat.

A na to se presne ptam, je eticke za cenu sledovanosti, nechat deti trpet, zit nevyhocujich podminkach?

• Citovat
  • Nahlásit
3271
26.10.19 23:44
@TvrdyY píše:

A co se stane? Nic. Nikdy se nic nestalo. Muj prvni a posledni dil byl pred nekolika lety, kdy astmatickemu miminu hulil tata v garzonce. Navstivila je socka a konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4739
26.10.19 23:44
@Anonymní píše:
Pram se na nazory ostatnich. Podle me, pokud je v tech rodinach naznak tyrani, tak by to tv mela oznamit. Deti jsou v tech dilech casto chudaci.

náznak týrání… myslíš, že v ústavu by na tom děti byly lépe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
26.10.19 23:45

Třeba to oznamují, jen to nevytrubují do světa. Mimo to je to dost sestříhané a je tomu jistě hodně pomoženo, aby to tak bylo. Čtu k tomu diskuze na idnesu, protože mě velmi baví lidské názory, na samotný pořad se nedívám. Ovšem pokud ty máš pocit, že je to týrání, klidně se chop odpovědnosti sama a oznam to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.19 23:46
@J_Doe píše:
Mně to v pořádku nepřijde - proto na to nekoukám, maximálně si o tom občas přečtu na idnes…

Take ctu jen clanek na idnes a posledni dva me dost zvedly ze zidle. Prijde mi nechutne jak tv nova podporuje nadace, DD ale vzapeti se bavi a vydelava na tom, jak deti v nekterych rodinaxh trpi.

• Citovat
  • Nahlásit
150
26.10.19 23:47
@Anonymní píše:
A na to se presne ptam, je eticke za cenu sledovanosti, nechat deti trpet, zit nevyhocujich podminkach?

Nechat je trpět, žít v nevyhovujících podmínkách za cenu sledovanosti? Ale ony tak žily i předtím, než se rodiče přihlásili do takového pořadu. Takže dokud to nenavštívil štáb, problém to není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
26.10.19 23:49

Nechápu, jak se na to vůbec může někdo dívat. Hnusí se mi to. Občas o tom vidím něco v novinách nebo tady na emimi a další věc, co nechápu, je jak sociálka může těm rodinám nechat děti.

Příspěvek upraven 26.10.19 v 23:49

• Citovat
  • Nahlásit
150
26.10.19 23:49
@lolink píše:
A co se stane? Nic. Nikdy se nic nestalo. Muj prvni a posledni dil byl pred nekolika lety, kdy astmatickemu miminu hulil tata v garzonce. Navstivila je socka a konec.

Najednou má možnost reagovat blízké okolí a pomoci přímo těm dětem, pokud chtějí. Přijde mi ale alibistické obviňovat nějaký pořad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat