Vymodlily jste si dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 19:40
Vymodlily jste si dítě?

Ahoj, váhám, do jaké kategorie dotaz vlastně dát, zda ezoterika a tajemno, nebo snažení. Zajímají mě příběhy, kdy máte pocit, že jste si dítě vymodlily. Ráda bych si přečetla příběhy, které by mi dodaly naději. To znamená otěhotnění v případech, kdy to lékaři vylučovali, nebo už nepředpokládali, ať už z důvodu diagnóz nebo věku. Zajímají mě i děti narozené maminkám klidně i více po 40 roce věku. Mně se splnila řada přání, některá až neuvěřitelně detailně. Patřím mezi ty, kdo cítí, že je něco mezi nebem a zemí a postupně se ze mě stává víc a víc věřící. První dítě mám vymodlené se všemi detaily a u druhého jsem netrpělivá, stále nepřichází. Je mi už nad 40, ale i první bylo nad 40. Podařilo se Vám otěhotnět a donosit dítě když už jste ani nedoufaly? Díky za Vaše sdílení :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 26.10.18 19:43

Já věřím v to že miminko si už dopředu vybírá své rodiče. Věřím také že je něco mezi nebem a zemí .mám tři nádherné děti a to pouto s nimi je velmi silné takové jako bych je znala celý můj zivot

Janli
Kelišová 6009 příspěvků 9 inzerátů 26.10.18 19:51

Máme doma takovou zázračnou holčičku. První dcerku mám po IVf a i ta je samozřejmě vymodlená, ale druhé dítě je doslova zázrak. Vždycky mi všechny „vědmy“ předpovídaly dvě děti, ale po porodu druhého mi lékaři řekli, že už vlastní děti mít nebudu. V 36 letech si vaječníky daly stopku a další dítě jsme mohli mít jen s darovaným vajíčkem. To jsme s manželem odmítli a rozhodli jsme se, že budeme mít jen jedno dítě. Tenkrát jsem zvedla oči k nebi a říkám - Jste povídali dvě děti, tak by mě zajímalo, jak to bude s tím druhým? Za dva měsíce jsme měli svatbu a za tři týdny po svatební noci jsem držela ruce pozitivní těhotenský test :mrgreen: . Škádlit nebe se nevyplácí. NEBO VYPLÁCÍ????? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 19:51

Tak u nás nevyšlo 6×IUI, pak vyšlo 1ivf dvojčata - těhotenství byl ocistec, po narození jsem ještě byla s dětmi dva měsíce v nemocnici, hrůza. 4 měsíce po porodu jsem otěhotněla spontánně. Momentálně je mi 38 a rádi bychom ještě jedno. Bohužel KEt nevyšel, další ivf manžel nechce. Pracuji totiž v oblasti, kde je vidět, že hodně děti z ivf mají problémy ( s výchovou, motorikou, speciální poruchy učení, hyperaktivní syndrom atd.). Muž se toho boji, vidí, jak je to těžké pro rodiče i děti samotné. Šance na přirozené početí je minimální a mě to dost trápí. Ale neudělám s tím nic

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 26.10.18 20:13

Příběh není můj, ale bývalé kolegyně. Léta se modlila k Bohu o dítě. To však nepřicházelo. Léta plynula a plynula a ona stále nebe prosila. Když už to vypadalo, že si dítě nevymodlí, odcestovala na druhý konec světa a nechala to na Bohu, jak on rozhodně. Věnovala se misionaření a snad už v dítě ani nedoufala. Brala to, že její úděl je asi jiný. A ejhle, najednou otěhotněla. Bylo jí asi 46 let. Myslím, že je nejšťastnější maminka na světě. Takže, ponaučení je takové, že naděje umírá poslední. :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 26.10.18 20:17

Já nevím, jestli vymodlila… Ale poté, co bylo prakticky anatomicky nemožné mít druhé dítě, jsem se po pár letech marných pokusů s doktorama přepnula do režimu - co se má stát, stane se - a ono se za dalších x let stalo. V pětadvaceti stála má vajíčka za houby a kousek před čtyřicítkou se jedno zázračné objevilo a v mém těle předvedlo prakticky eskamotérský kousek. Donošeno ještě nemám, ale jsem dost za půlkou a vypadá to dobře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 20:20
@ugluk píše:
Já nevím, jestli vymodlila… Ale poté, co bylo prakticky anatomicky nemožné mít druhé dítě, jsem se po pár letech marných pokusů s doktorama přepnula do režimu - co se má stát, stane se - a ono se za dalších x let stalo. V pětadvaceti stála má vajíčka za houby a kousek před čtyřicítkou se jedno zázračné objevilo a v mém těle předvedlo prakticky eskamotérský kousek. Donošeno ještě nemám, ale jsem dost za půlkou a vypadá to dobře.

To je krásné, moc ti držím pěsti! :hug: Můžu se zeptat, o jaký eskamotérský kousek jde? :kytka:

stinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 26.10.18 20:22

@Enmamma tak zřejmě měla sex na tom konci světa, ne? Těžko to bylo modllením :jazyk: Nebo je to druhá Panna Marie, když stačilo se modlit a stalo se? Tak by měla být svatá, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 20:25
@stinga píše:
@Enmamma tak zřejmě měla sex na tom konci světa, ne? Těžko to bylo modllením :jazyk: Nebo je to druhá Panna Marie, když stačilo se modlit a stalo se? Tak by měla být svatá, ne?

Prosím tě, nespamuj tady, ta diskuze je pro lidi, kteří dokáží psát v rovině položeného dotazu. Předem dík.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 20:26

Já si ho vymodlila, věřím tomu. Bylo mi přes 40, manžel velké problémy, já také, otěhotnět přirozeně prakticky nemožné. řešili jsme to dva roky, všechny možné doktory jsem oběhala i v CAru. Ten měsíc jsem byla na dvou kontrolách, u svého gynekologa i v Caru, podle obou doktorů neproběhla ovulace. Z té „neproběhlé ovulace“ je náš poklad. Zjistila jsem to na Velikonoce, termín narození Štědrý den.

stinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 26.10.18 20:27
@Anonymní píše:
Prosím tě, nespamuj tady, ta diskuze je pro lidi, kteří dokáží psát v rovině položeného dotazu. Předem dík.

dobře, jen ještě jeden malý dotaz, vy jste ve škole neměli biologii ?

stinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 26.10.18 20:30

a ještě jedna rada, nesmí-li tu psát každý, založte si soukromou skupinu :mavam:

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 26.10.18 20:32

Zakladatelko, jeden vejcovod vůbec, druhej ucpanej.

Novak2
Stálice 82 příspěvků 26.10.18 20:33

Mne doktori vzdy rikali, ze budu mit problem otehotnet, neb jaksi nemenstruuju. Z byvalym partnerem jsme jiz chodili do CARu bezuspesne, nereagovala jsem na stimulaci. Za tu dobu jsem si ale uvedomila, ze to neni clovek, s kterym chci deti. Po case jsem nasla svoji spriznenou dusi, vsechen stres ze mne spadnul, protoze jsem vedela, ze bez deti budeme v nejhorsim sami pro sebe. No a po ctvrt roce jsem otehotnela a po ukonceni kojeni chodila menstruace jako hodinky. Dnes mam tri deti ani nevim jak a musim resit anrikoncepci. :mrgreen: Nemuzu rict, ze bych mela deti vymodlene, ale dodnes to vnimam, jako zasah z hury.

tininas
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 26.10.18 20:37
@Anonymní píše:
Ahoj, váhám, do jaké kategorie dotaz vlastně dát, zda ezoterika a tajemno, nebo snažení. Zajímají mě příběhy, kdy máte pocit, že jste si dítě vymodlily. Ráda bych si přečetla příběhy, které by mi dodaly naději. To znamená otěhotnění v případech, kdy to lékaři vylučovali, nebo už nepředpokládali, ať už z důvodu diagnóz nebo věku. Zajímají mě i děti narozené maminkám klidně i více po 40 roce věku. Mně se splnila řada přání, některá až neuvěřitelně detailně. Patřím mezi ty, kdo cítí, že je něco mezi nebem a zemí a postupně se ze mě stává víc a víc věřící. První dítě mám vymodlené se všemi detaily a u druhého jsem netrpělivá, stále nepřichází. Je mi už nad 40, ale i první bylo nad 40. Podařilo se Vám otěhotnět a donosit dítě když už jste ani nedoufaly? Díky za Vaše sdílení :kytka:

Ahoj.

Druhého syna jsem neměla vůbec mít. Dle lékařů. A… za čtrnáct dní oslaví dva roky.
Ale je fakt, že u něj jsem se nemodlila.

Ale u prvního jsem hodně vzpínala ruce k nebi.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >