Vynechání menstruace při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Coffee123
Stálice 62 příspěvků 10.02.18 21:34
vynechani menstruace pri kojeni

Zdravím, mám dotaz… jsem 8 mesíců po porodu. Menstruaci mam od konce sestinedeli a do konce 6 mesice jsem plne kojila… Menstruace prichazi kazdy druhy mesic. pred tydnem mela dorazit, ale nedorazila a test byl negativni… mam znovu testovat? Nemela jste to nektera podobne? Objednala jsem se na gyndu na preventivni prohlidku, ale ta je az ve stredu :-D Diky za nazory.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 21:43

No mne pri kojeni (mala mela 8m) taky vynechala menstruace, udelala jsem si negativni test, precetla si na netu, ze pri kojeni to muze hodne haprovat a byla jsem v klidu. Za dva mesice jsem uplne prestala mit chut na jidlo, tak jsem si udelala pro jistotu jeste druhy test co byl v krabicce (a rikala jsem si, jaka nejsu hysterka, testovat se, kdyz to bylo predtim negativni).. Test byl pozitivni, sla jsem k doktorce a byl to 11tt..
 I.

Coffee123
Stálice 62 příspěvků 10.02.18 21:55

Tyjo… a to uz ste take zacali s prikrmy ze? No tak jsem zvedava, co mi mudr povi :-) z miminka by jsme meli radost…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 22:04

Tak ja mela menstruaci jen jednou v 7m, kdyz uz sme meli nejake ty prikrmy..
 I.

Emisis
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 10.02.18 22:13

Já dostala ms 4 mes po porodu. A teď čekám druhou a nic. Asi 10 dni spozdeni, nejdrive duch na maxovi i digi a pak nic, stále čekám :nevim: doufám ze je to porucha

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama