Intrauterinní inseminace (IUI) a sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 19:02
IUI a sport

Prosím anonym osobní. Ahoj minulý týden jsem byla na IUI. Tento víkend bychom chtěli jet na běžky. Co myslíte má smysl se přehnaně hlídat a raději nesportovat a nemít žádnou zátěž a nebo jet? Může to mít vliv na oplodneni/uhnizdeni vajíčka?

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42745 příspěvků 09.02.18 19:08

Běžný výlet na běžkách? Ne, nemůže. Nějaký vrcholový výkon bych nepředváděla, ale pokud jsi zvyklá, nedramatizovala bych to. Ovšem kdybys z toho měla mít nějaký blbý pocit, zůstaň doma, čitě proto, ať máš svědomí čisté, ale mně i po IVF říkávali - hlavně se jen neválejte doma, dělohu je třeba prokrvovat ;)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 09.02.18 19:09

Ja myslim ze to zadny vliv na uhnizdeni nema, aspon tak me to bylo receno po IVF.Pri prirozenem tehotenstvi to zena nejspis taky moc neresi protoze ani nemusi vedet kdy presne ma ovulaci.Ja bych klidne na bezky sla.Ja jsem po KETu taky jezdila na kole, a ted jsem v 17+3.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 19:57

Jj, já to nechci moc prožívat. V CARu nam říkali ať se chováme úplně běžně. Tedy ne žádné vrcholové závodění. Ale já se na ty hory moc těším. Po dlouhé době vypadnu z města a přijdu na jiné myšlenky. A říkám si, že psychika je půl zdraví :) tak to nebudu nějak přehánět ale pojedu. Díky za odpovědi a zkušenosti! :) zakl.

ugluk
Hvězda diskuse 42745 příspěvků 09.02.18 20:07

Tak si to tam pěkně užij, udělejte si hezký výlet, načerpejte pozitivní energii… já se pak po porodu na běžky postavila až po několika letech :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 21:03

Po IUI jsem nedodoržovala žádný klidový režim a věnovala se svým né zrovna nenáročným aktivitám. Zadařilo i přes veškerá fyzická vypětí. Brala jsme to jako vylepšený sex, nač se omezovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >