Vynechání menstruace u kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claireg
Stálice 93 příspěvků 17.03.18 19:28
Vynechání menstruace u kojení

Ahoj,
prosím o radu. Jsem 9 měsíců po porodu. Od konce šestinedělí jsem dostávala každý měsíc menstruaci, celkem pravidelně za cca 28-29 dní. Minulý měsíc přišla až za 33 dní a nyní vůbec.

Samozřejmě mě první napadlo těhotenství. Test je ale i po 40 dnech cyklu negativní (nedivím se, bylo to jednou, mimo plodné dny, navíc s kondomem). Ale tím pádem nevím, čím to…

Spíše mě zaráží, že to bylo fakt pravidelné a teď změna. Jsem sice trošku nachlazená, ale to nikdy nemělo na cyklus vliv.

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 17.03.18 19:34

Nekojis teď častěji? Někdy se starší děti koji často třeba kvůli růstu zubů nebo kvůli nějaké viroze, vzroste prolaktin, zastaví cyklus.

lucynka25
Kelišová 6608 příspěvků 15 inzerátů 17.03.18 19:52

@claireg já kojím skoro 7měsíců a ms ještě nedorazila, u první dcery dorazila okolo 6.m a kamarádka dokonce rok a půl nic při kojení.
Také se přikláním k tomu, jestli časěji teď nekojíš, může to být tím.
A jestli nemůžeš být těhotná, těžko říct jak se chráníte a tak :mrgreen:

mattule
Závislačka 3104 příspěvků 17.03.18 20:13

Mě se to u kojení stalo taky.ms od 4měs. mimča, do roka celkem ok a od týdoby nepravidelná, cykly spíš elší. mrně téměř dvouletý a hodně kojený. dr. řikala, že je to úúúplně normální

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 17.03.18 20:51

U kojeni se to muze stat, staci kdyz zakolisa hladina prolaktinu. Asi bych to nejak extra neresila…

claireg
Stálice 93 příspěvků 17.03.18 20:51

@Helileli Nepřijde mi, že bych kojila nějak více (časově teda ne), maximálně že prcek více vypije, to nemám jak zjistit. Zuby rostou, nemoc byla asi před 3 týdny.

@lucynka25 Tak snad. Na další těhotenství se teď fakt ještě necítím :-D

@mattule To jsem zrovna chtěla slyšet :-D Tak snad to je tedy ok.

Děkuji, holky! Už jsem z toho začínala bláznit a u dr než by mě objednali…

claireg
Stálice 93 příspěvků 17.03.18 20:52

@Pajka89 Oki, díky. Mě jen zarazilo, že jsem to už měla zaběhlé a najednou z ničeho nic změna (z počátku jsme měli s kojením problémy, tak prý asi z toho důvodu jsem začala mensesovat tak brzo a čekala jsem že to zůstane).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama