Vypadávání vlasů brzy

9
15.5.20 22:12

Vypadávání vlasů brzy

Dobrý den, nevíte jaký může být důvod, že mi v 16ti padají vlasy? :nevim:… Ze dne na den to začalo a vůbec nevím proč nebo co s tím :,(… Děkuju za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1771
15.5.20 22:14

Nedostatek železa, nějaké nežádoucí hormonální změny, případně i málo bílkovin (v našich podmínkách neobvyklé).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8093
15.5.20 22:15

Co znamená vypadávají? Že taháš vyloženě chuchvalce vlasů? Nebo jen, že začaly padat víc, než jindy? Tvoří se ti lysiny, ohraničená ložiska bez vlasů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
15.5.20 22:20

@Aduš8 padají když např. Si sáhnu na vlasy nebo když se češu tak to mi jich padá o hodně víc než obvykle mám i celkově méně vlasů v poslední době a řekla bych, že mi padá každým dnem více vlasů :nevim: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8093
15.5.20 22:23

@Melissa16 nezačala si v poslední době brát antikoncepci, nebo ji nezměnila? Padání vlasů může být normální, pokud netrvá dlouho. Ale může to být způsobeno i stresem, nedostatkem vitamínů, minerálů, hormonálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
15.5.20 22:31

@Aduš8 antikoncepci neberu a stres by možný byl a vitaminy si nemyslím nic sem nezměnila ani nijak neomezila než obvykle :nevim: takže zatím záhada pro mě, ale děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama