Nadměrné pocení v obličeji

623
15.5.20 17:00

Nadměrné pocení v obličeji

Ahoj holky, potýkáte se také některá s nadměrným pocením v obličeji? Nemusí být zrovna třicet nad nulou, abych se při menší zátěži nezačala potit. Dost mi to vadí, věčně věků si utírám obličej, v obchodě, v čekárně… Lidi vejraj :roll: Máte některá zkušenost s účinným přípravkem na tenhle problém? Výborný byl prý Excipial Deoforte, ale stáhli ho z prodeje, Driclor je zas na obličej hroznej drasťák… To abych se bála, že mi sleze kůže. Na internetu je toho až na půdu, všechno samozřejmě 100% zabírá, jak jinak :mrgreen:
Budu vděčná za nějaký vámi osvědčený přípravek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
87
15.5.20 19:41

Zkus se podívat jestli by nepomohl botox. U podpaždí se to tak děla. Botox dokáže působit na potní žlázy a tlumí tak jejich aktivitu. Mělo by to dle mého fungovat i na obličeji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
15.5.20 20:02

@Andrea MP Jj botox na pocení v obličeji údajně jde, ale asi to nebude zrovna levné :think: Myslela jsem spíš něco na způsob toho Dricloru, ale méně drastického, abych se pak v zrcadle poznala, už takhle mám ráno (po probuzení) docela problém :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
17.5.20 14:25

@Mauša5218 tak ještě zkus se zeptat v otázkovém okénku na www.arome.cz. Tam je spousta holek, co se zabývá kosmetikou. Třeba ti poradí nějaký krém :kytka: Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
17.5.20 17:24
@Andrea MP píše:
@Mauša5218 tak ještě zkus se zeptat v otázkovém okénku na www.arome.cz. Tam je spousta holek, co se zabývá kosmetikou. Třeba ti poradí nějaký krém :kytka: Držím palce

Tak hotovo :mrgreen: Dík za radu, snad to bude mít větší úspěch :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
9.11.20 18:34

@asiSimona jj já už to okukovala na netu, můžeš mi ještě napsat, jak dlouho to musí člověk používat, než jsou vidět nějaké výsledky? A ten el. proud i když slabý, není to nepříjemné? Zase na druhou stranu, co by člověk pro krásu a vlastní pohodlí neudělal :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.11.20 18:53

@Mauša5218 hele u rukou cca týden, u obličeje tak 2-3 týdny. Nepoužíváš to každý den. V návodu je rozpis které dny to musíš aplikovat :). U rukou cítit slabé brnění, u obličeje vůbec nic. Záleží na nastavení, když dáš vyšší výkon než je v návodu tak to asi cítit bude :lol:. Jinak obličej je pár minut po terapii zarudlý jako po běhání, pak to zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
9.11.20 22:04

@asiSimona ok :D díky za info!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu