Vyplácení PPM, jiné datum

83
11.7.20 17:34

Vyplácení ppm,jine datum

Zdravím, prosimvas mam dotaz ohledně PPM. Byla jsem na nemocenské protože jsem. měla rizikové těhotenství. S dr jsem byla domluvena ze nastoupím 6tydnu pred porodem na PPM. Takže 30.6. mi dali papír pro zamestnavatele s tím ze od 1.7. nastupuji na PPM. Přišli mi ale peníze uz ted v pátek ale prislo mi ze 1.6-17.6 neschopenka od 18-30.6 peněžitá pomoc v mateřství. Tak nevím ze by si to jako upravili podle sebe? ???? jako asi bych to nevyřešila ale ted. nevím jak mam počítat tich 28týdnů od jakeho data abych věděla kdy mi ta ppm končí, nebo chodí nějaky dopis? Děkuju za odpovědi ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1110
11.7.20 17:56

Zavolej si na OSSZ, tady Ti nikdo neodpoví. Můžou tam mít chybu, mohla si místo 6ti týdnů nastoupit 8 týdnů před porodem na mateřskou, nebo cokoliv tam může být, nikdy jino než zaměstnanec úřadu Ti z jistotou neodpoví přece. Žádný dopis nechodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12825
11.7.20 18:24

@huldynka počítá se od předpokládaného termínu porodu. Ale ossz sama od sebe určitě nic neměnila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
11.7.20 18:28

A jsi si jistá, že si na papír k PPM napsala správný datum? Ale nic jinýho než tam zavolat ti asi nezbyde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama