Vyplatí se kožená kabelka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 11:18
Vyplatí se kožená kabelka?

Ahoj holky, nikdy jsem neměla koženou kabelku, nebo si aspoň nevzpomínám. Jak dlouho vám kožená kabelka vydrží? Jak ji udržujete? Mám jednu vyhlédnutou, ale cena je skutečně vysoká, takže přemýšlím jestli se vyplatí. Dík moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 26.10.18 11:34

i kožená kabelka může být strojově šitá v Číně. pokud toužíš po kvalitě a jsi ochotná za ní zaplatit vybrala bych si kvalitní, ručně šitou, Českou práci… koukala bych třeba na fler

Helca83
Kecalka 323 příspěvků 26.10.18 11:38

Pokud neni kuze prilis jemna, nebo semis ci brousena, tak vydrzi naveky rekla bych. A jak udrzovat, poradi nejlip v obchode.

Příspěvek upraven 26.10.18 v 11:46

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 26.10.18 11:38
@maskovak píše:
Ahoj holky, nikdy jsem neměla koženou kabelku, nebo si aspoň nevzpomínám. Jak dlouho vám kožená kabelka vydrží? Jak ji udržujete? Mám jednu vyhlédnutou, ale cena je skutečně vysoká, takže přemýšlím jestli se vyplatí. Dík moc

Kožená kabelka mi vydrží vždycky déle než koženka. Osobně koženku nesnáším. Nejraději mám pratelnou látkovou. Ale momentálně mám jednu cross body malou asi 3 roky a vypadá jako nová. U druhé velké se mi urvalo ucho. Ale já v tom tahám lecos…

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 26.10.18 11:57

Po svých zkušenostech bych do ní nešla. Kolikrát je to taky šunt špatně ušitý a za rok se mi okouká, najdu na tom svoje mouchy ale je mi líto ji vyhodit, takže nosím něco, co mi tak úplně nevyhovuje jenom proto, že to stalo ranec. Radši 5 látkových, koženkových,… dle gusta než jednu předraženou a je fuk jestli je to plastová hrůza co teď letí nebo kůže.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 12:05

@B.O.K. Team dik,vybrala jsem rucne sitou,proto je draha

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 12:05

dik moc!

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 26.10.18 12:09

Kupovala jsem si po promoci do práce koženou kabelku, nosila ji střídavě s jinou asi 4 roky, pak na RD jsem používala jiné a teď jsem ji po 6 leté pauze zase vytáhla a vypadá dobře. Ani nebyla nijak předražená.

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 26.10.18 12:18

Já miluju kůži. Boty i kabelky jedině kožené. Mám tedy i kombinaci textil-kůži. Koženku bych nebrala. To jsou hrozné šunty. Kabelky si ale kupuji nadčasové. Žádné módní výstřelky, ale takové co vydrží.

tasa
Echt Kelišová 9056 příspěvků 26.10.18 14:11

@maskovak otázka je,co je pro koho dráha.myslim,že od určitý ceny výše je to jen o znacce

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 26.10.18 17:00

Zakladatelko nenech se zmást příspěvky zde ano vyplatí se investovat do kvalitní, kožené!,kabelky.Ano cena je vysoká. Za kvalitní kůži musíš zaplatit. Odměnou ti bude kabelka, která i za pár let bude držet tvar, bude dobře vypadat, na údržbu bude v pohodě.Doporučuji nějaký nadčasový tvar, který bude in třeba i za 4 roky.

ocean.mama
Stálice 58 příspěvků 26.10.18 17:46

@maskovak Definitivne ano! Jsou krasne, stylove a vydrzi. Kozene boty a kozena kabelka jsou podle me dobre investice…

Adrasteia
Závislačka 2777 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 20:52

@maskovak Kabelky a boty kupuju kožené. Nádherné kabelky má český výrobce Hajn - je to úplně jiná liga- krásná kůže, nádherně ušité, dokonalé zipy podšívka. Vydrží opravdu hodně, jsou pořád krásné. Kupuju jednoduché a elegantní, takže se dají nosit léta. Navíc jsem na kůži ujetá - miluju, jak ty kožené věci voní…

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 26.10.18 23:06

@maskovak Kožené kabelky vydrží dlouho, nikdy jsem nějak zvlášť neudržovala.

Dnes už bych si koženou kabelku nepořídila, z etických důvodů.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 28.10.18 16:07
@vjerunqa píše:
@maskovak Kožené kabelky vydrží dlouho, nikdy jsem nějak zvlášť neudržovala.Dnes už bych si koženou kabelku nepořídila, z etických důvodů.

pardon za OT, ale zajímalo by mě v čem chodíš v zimě…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >