Výpověď kvůli stěhování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 19:17

výpověď kvůli stěhování

Ahoj,

chtěla bych se poradit, vypovídat, nevím, asi prostě jen slyšet názor ještě někoho jiného :D jsem ve své práci teprve pár měsíců, vzhledem k tomu, že jsem chvilku po škole, je mi dvacet, trvalo mi dlouho, než jsem si nějakou fajn práci našla. Před pár měsíci se mi ale poštěstilo, fajn kolektiv, náplň práce ujde, dobrá pracovní doba, peníze ujdou. Akorát teď mě chytají trochu depky, že jsem se hned po škole takhle zahrabala v malém městě a chytají mě nápady, že bych utekla do většího. Chtěla bych slyšet názory zkušenějších, mám jít do toho, i když mě v nynější práci nic přímo neštve, nebo být ráda že něco mám a nechat si zajít chuť?

Anonym z důvodu, že okolí toto ještě neví.

Děkuji za všechny odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27091
8.11.21 19:26

Ne, počkej, až budeš mít odpracovaný alespoň rok a případně zajištěnou práci a bydlení v ní EM působišti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
8.11.21 19:29

Tak proč ne. Jen bych asi spíš něco našla, než hned dávala výpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25993
8.11.21 19:39

Já bych přemýšlela o tom, jak moc tě láká to větší město. Já osobně velká města nesnáším. Jet do Českých Budějovic, ještě relativně zvládám, Praha je zlo. Takže jsem ráda v našem malém 3000 městečku, kde se sice skoro všichni známe od vidění, ale mě to nevadí. Já bych si vážila dobré práce, s dobrým kolektivem a jen tak do neznáma bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26365
8.11.21 19:44

A co tě ve velkém městě láká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10398
8.11.21 20:09

Mě fascinují ty doměnky, že ve měste je plno skvělé práce. Já bych teda slušnou práci za slušné peníze neopouštěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
8.11.21 20:09

No já bych si obecně hledala místo, kde chci žít. A tam potom práci. Píšeš o velkém městě a práci, ale měla bys tam vůbec kde bydlet? Jdi popořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12025
8.11.21 20:50

Určitě bych odpracovala minimálně rok tam kde jsi. S minimální praxi je hledání práce blbý v jakymkoliv meste, když budeš mít v životopis samou diru a par měsíců práce. Nevím co si predstavujes za karieru ve velkých městech, chleba je o dvou kurkach všude a všude se musí makat. Kdyz uz bych zkusila zahraničí ať si aspoň zdokonalis jakyzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
8.11.21 21:05

V dnešní době bych ještě vydržela ve stávající práci. Kolektiv fajn, peníze ujdou, práce taky není nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 06:59

Na velkém městě mě láká si to zkrátka zkusit, celý život žiju na vesnici/menším městě a “ruch” je mi trochu sympatičtější, než krákorání slepic. :D
Jinak byt hledáme, už jsme se byli na pár s přítelem podívat, akorát nechci začínat hledat práci dokud o tom nevědí v té současné, kdyby náhodou někdo někam volal pro reference :nevim:
Zahraničí mě také lákalo, akorát teď v téhle době si to asi nerisknu

Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
20904
9.11.21 08:49
@Anonymní píše:
Na velkém městě mě láká si to zkrátka zkusit, celý život žiju na vesnici/menším městě a “ruch” je mi trochu sympatičtější, než krákorání slepic. :D
Jinak byt hledáme, už jsme se byli na pár s přítelem podívat, akorát nechci začínat hledat práci dokud o tom nevědí v té současné, kdyby náhodou někdo někam volal pro reference :nevim:
Zahraničí mě také lákalo, akorát teď v téhle době si to asi nerisknuZakladatelka

Jenom poznámka. Za ten „ruch“ se většinou platí v podobě dražšího nájmu, služeb aj. Ale ne vždycky to odpovídá platu. Tak bych zvážila, jestli se doplatíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat