Posudek o zdravotním stavu - prodloužení podpůrci doby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1649
8.11.21 18:11

Posudek o zdravotním stavu - prodloužení podpůrci doby

Dobrý večer,
dnes přišel dopis z OSSZ.

Přítel podal žádost o prodloužení podpůrci doby. Měl být operován s kolenem, ale byla mu zrušena z důvodu covid lůžek. Mezi tím mu skončila nemocenská z důvodu vyčerpání ( 360 dnů na nemocenské ). Podal žádost o prodloužení podpůrci doby a byla mu schválena. Termín operace byl v říjnu. Na operaci ho však anesteziolog nevzal z důvodu přítelova nachlazení. Jemu podpůrci doba skončila 31.10. podal novou žádost o prodloužení 25.10.

Dneska mu přišel dopis z OSSZ. Posudek o zdravotním stavu. Po přečtení dopisu z toho nejsem vůbec moudrá. V posudkovem zhodnocení jsou napsány důvody, proč operace neproběhla a jaký je zdravotní stav s tím, že doporučuji PVN o tři měsíce.

A v posudkovem závěru je napsané toto…
Lze očekávat, že v krátké době po uplynutí podpůrci doby nabude pracovní schopnost, a to k jiné než dosavadní pojištěné činnosti.
Zdravotní stav pojištěnce odůvodňuje uvedeny předpoklad opětovného nabytí pracovní schopnosti ode dne 1.11.21.

Můžete mi prosím poradit?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4024
8.11.21 18:20

@Marion84 zavolejte na to číslo nahoře, ten kdo vyřizuje

mělo by tam být, buď ze se nepriznava nebo dokdy se prodluzuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
8.11.21 18:38

Myslím, že už mu to neprodloužili, k 30.10. konec nemocenské od 1.11. schopen práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
8.11.21 18:55

@Elishka1 jj budu volat… Akorát paní velmi nepříjemná. Takže jsem se tomuto chtěla vyhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
8.11.21 18:56

@Nuníček taky z toho mám tenhle pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
8.11.21 19:19

No, podle toho co píšou, už mi to neprodlouží a má si najít jinou praci, než vykonával…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat