Výpověď při DPP, můžu dát?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 08:33

Výpověď při DPP, můžu dát?

Ahoj holky, prosím o anonym. Rozhodovala jsem se mezi 2 prácemi. Ta první se mi zamlouvala víc, lepší peníze a celkově pro mě přijatelnější. Ale obnášelo by to směny a víkendy. Druhá práce by byla manuální, ale dalo by se to nějak vydržet. Navíc každý den bych byla v 15hod doma a víkendy volné. Bylo to těžké, ale rozhodla jsem se pro první práci, kde mi dali teď v pondělí dohodu o provedení práce na 14dni, že si to vyzkouším a pak se rozhodnu, jestli zůstanu. A já teď už víme, že tam nechci být. Neuvědomila jsem si, jaké to je, když přijedu ve 20hod domů a děti uvidím, jen když půjdou spát. Navíc bylo řečeno, že počítají s tím, že když je potřeba, budu NEUSTÁLE k dispozici. Tak to ne… A tak se ptám, můžu hned odejít? Je to trapas, já vím :oops: ani nevím, co jim řeknu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11997
13.1.22 08:35

Mrkni do smlouvy jak to tam máš konkrétně. Jinak u DPP je výpovědní doba standardně 15 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1483
13.1.22 08:45

:roll: Já jsem teď takhle jeden takový pracovní poměr ukončila - prostě po vypršení jsem řekla, že mi to nevyhovuje. Nikdo na mě hnusný nebyl, i když teda nejásali. Jejich risk, že dali DPP na jeden měsíc, mohli dát rovnou pracovní smlouvu, pokud to potřebovali… i když teda risk to mohl být i pro mě, takže to zas tak nefér nevidím.

Ale já to teda dokončila - nevím, jestli ty chceš odejít úplně hned, nebo to ten týden ještě doklepeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12642
13.1.22 09:11

Zkus domluvit, nebo tam budeš muset ještě ten týden zůstat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat