Kolik bere auditor?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
12.1.22 14:50

Kolik bere auditor?

Ahoj všem,
rád bych se dotázal.. kolik si tak může vydělat auditor cca. po 3 letech praxe. Berme v Praze. Vystudováno VŠ. Praxe v účetnictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12851
12.1.22 14:55

Záleží co bude auditovat. Něco jiného je interní auditor ve firmě a něco jiného externí auditor certifikační autority.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.1.22 14:58

@Cenarius Spíše by mě zajímalo, kolik je schopný si vydělat auditor ve V4, abych to specifikoval. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 15:07
@tedtop píše:
@Cenarius Spíše by mě zajímalo, kolik je schopný si vydělat auditor ve V4, abych to specifikoval. :)

Podle seniority 60 - 100 tis

• Citovat
  • Nahlásit
2032
12.1.22 15:21

Tak to samozřejmě záleží, na jaké pozici, kde, pro koho. Obecně cca 80 tis. Ale očekávej život na cestách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
12.1.22 15:25
@tedtop píše:
@Cenarius Spíše by mě zajímalo, kolik je schopný si vydělat auditor ve V4, abych to specifikoval. :)

Tak ve velké 4, pokud to vydržíš, tak klidně 150 tis. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.1.22 15:27

@Dobrej_tym A jak hodně se musí držet? Pracovat v auditu je můj „sen“ již od střední.. postupně studuju a zjišťuju. Koukám, že to bude ale docela mazec. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
12.1.22 15:32

@tedtop Tak řeknu ti to takhle, i přes ty prachy jsem hodně ráda, že manžel nedělá v auditu a je doma :D Alespoň večer. Ale dokud je člověk mladý a bezdětný tak proč ne. Zkušenost je to dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12851
12.1.22 15:49
@tedtop píše:
@Dobrej_tym A jak hodně se musí držet? Pracovat v auditu je můj „sen“ již od střední.. postupně studuju a zjišťuju. Koukám, že to bude ale docela mazec. :D

No tvůj život = práce. Nic víc. Když chceš tyto peníze. A ještě musíš být sakra schopný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
12.1.22 16:00

@tedtop Budeš muset být extra schopný. Dostali se tam jen nejlepší z ročníku. Většina vydržela jen rok, doopravdy se očekává, že tomu dáš život, musíš mít perfektní aj, tak se kousli, aby to měli do životopisu. V následném hledání práce jim to strašně pomohlo. Zrovna máme auditory z V4 v práci, běžně mi od nich (různí lidé) chodí emaily v jednu ve dvě v noci. Tam je to doopravdy náročné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 16:03
@Dobrej_tym píše:
Tak ve velké 4, pokud to vydržíš, tak klidně 150 tis. :D

Takovéhle peníze už má jen manažer, který kromě toho, že vede tým, hlavně musí sám dělat Business Development - jinými slovy - shání pro sebe a ten svůj tým kšefty. Vlastně už audit jako takový (tu odbornost) nedělá. A jinak - ano, stráví spoustu času na cestách, protože auditují společnosti geograficky všude možně a musí do těch firem jezdit.

• Citovat
  • Nahlásit
2032
12.1.22 16:38

@smada Tak zase tak bych to neprezentovala, ze se tam dostanou ti nejlepsi. Na mnoha pozicich je uplne jedno, co umis. Blbej byt tedy nemuzes, chce to jazyk, ale jinak jde o to hlavne zvladnout to tempo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 18:36

Ve V4 většina lidí vydrží chvíli. Někde jsem i četla, po těch letech to obměňují, aby nemuseli platit víc, navíc lidi po škole makají a ještě nemají děti. S dětmi je to neslučitelné.

Kamarád je auditor a po cca 15 letech v různých firmách dělá radši sám na sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 19:38

Dnes je kvalitnich mladych lidi nedostatek, berou skoro kazdeho. Ale plat 150k je oprsvdu nerealny po 2-4 letech. Myslim ze nastupak se pohybuje okolo 40? Driv to bylo neco, clovek si sahl brzy na relativne slusne prachy, vzpominam si ze jsem preskocila druhy rok a z tehdejsiho nastupaku 32 jsem mela razem 47, k tomu vselijake bonusy, prescasy… Dneska uz to tak horky neni, ale je to velmi dobra skola zivota. Js jsem ve V4 uz 15 let, ale ne audit. Anonym prosim, nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 20:45
@tedtop píše:

Ja jsem v jedne Big4 delala neco pres 3 roky v auditu. Dostala jsem se na seniora a pak sla pryc. Zalezi, jak te to bavi a jak jsi schopny. Mne strasne demotivovalo veskere hodnoceni, ktere hodne odrazelo, jak casto s kterym nadrizenym pracujes a jste “kamosi”.
Co me hodne stvalo bylo obcas hnidopisske review prace, kdy si nadrizeni vylozene obcas vymysleli blbosti typu nekam doplnit tecku na konec radku v excelu.
Dalsim problemem byla organizace casu. Clovek mel byt v Praze a najednou bum potrebuji te v tymu v Teplicich. S tim se poji ruseni osobniho zivota a planu.
Nastupni plat tenkrat nekdy ve 2013 byl kolem 32k mesicne. Ted to bude asi vic.

Nicmene, tu praci muzu urcite na zacatek po skole doporucit. Clovek se hodne nauci. Potka ruzne typy sefu a vi, jak se sam jednou (ne)chce chovat k podrizenym. A samozrejme s takovouhle praxi se lepe hleda jina prace mimo big4.

Btw, pulka auditniho oddeleni v lete po sezone obihala pohovory jinam. A kdyz uz zminuju sezonu, podzim (zari - prosinec) se jeste dela klasicka 8hodinova pracovni doba. Sezona (leden - konec dubna) zalezi na klientovi, ale bezne je 10 a vice hodin denne, kdy si clovek tyhle prescasy muze vybrat v lete jako volno navic k dovolene, takze neni problem mit za rok treba i 10 tydnu volna (5 klasicka dovolena a 5 tydnu za prescasy) podle vytizenosti v sezone

Pokud mas jeste nejaky dotazy, tak rada odpovim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat