Reklama

Vyrábím si akné sama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 08:05
Vyrabim si akne sama?

Dobre rano, akne uz me trapi asi 12let, uz jsem vyzkousela vse mozna navstivila kozni, lekarny, HA i kosmeticky a nikdy nic nepomohlo. Uz par mesicu jim opravdu zdrave to myslim malinko pomohlo asi o 10% :mrgreen: az ale pred par dny jsem si uvedomila ze ja to akne a ucpane pory neustale mackam a stouram. Tak me napadlo jestli je mozne aby me akne bylo zpusobene jenom mechanickym zavinenim a sama jsem si ho sirila? Nenipu se teprve tri dny a je to teda zatracene tezke, tak by me zajimal vas nazor jestli to za to stoji vydrzet to. Je mozne si akne zpusobit takhle sama? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 29.12.16 08:08

@tvetinka Rozhodně si to tím zhoršuješ. Přímo asi nevyrábíš - tvoje pleť má k tomu zřejmě dispozice, ale určitě tomu nepomáháš. Je to zlozvyk, zkus to vydržet! :kytka:

tali98
Kecalka 304 příspěvků 29.12.16 08:10

Určitě je lepší do toho nehrabat ;) A místo kosmetičky zkus zajít k dermatologovi. :hug:

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 08:11

@tali98 myslis ze je dermatolog lepsi jak kozni?

e008
Závislačka 3209 příspěvků 31 inzerátů 29.12.16 08:14

Az v tehotenstvi jsem zjistila, ze vsechno je jen o hormonech. V tehotenstvi a tri mesice po porodu mam peknou plet a pak se srovnaji hormony a zase je vsechno pri starem. :nevim: Uz jsem rezignovala.

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 08:15

@e008 mne se to prave ani v tehotenstvi vubec nezlepsilo ani po HA, tak si myslim ze u me to hormony nejsou

hofka
Extra třída :D 14973 příspěvků 29.12.16 08:16

Dermatolog=kožní?.-) derma=kůže

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 08:18

@hofka tak asi ano, u nas na poliklinice jsou v jedne ulicce dve kozni a mezi nimijeden dermatolog tak me to mate ze nema stejny nazev :mrgreen:

hofka
Extra třída :D 14973 příspěvků 29.12.16 08:20
@tvetinka píše:
@hofka tak asi ano, u nas na poliklinice jsou v jedne ulicce dve kozni a mezi nimijeden dermatolog tak me to mate ze nema stejny nazev :mrgreen:

možná si myslí, že cizí název zní odborněji:-)

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 29.12.16 08:27

Nemyslím že by sis to tím vyráběla, ale asi se to tím mackanim zhoršuje. Já sem neměla přímo akné, ale hodně tecek a z toho pak bedary, mackala sem si je snad každý vecer. Pomohlo mi když sem přestala používat odmastujici přípravky. Začala sem obličej mýt jen horkou vodou a pak namazu obyčejnou mastickou na obličej. A samozřejmě nemackam nic.

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 08:30

@jeřáb ja mam taky prave hodne cernych tecek a neustale jsem neco operovala :zed: a fakt mi to docvaklo az ted ze si s tim vlastne pritezuju. Ted teda zkousim myt jenom vodou a mazu skinoren a nenipu tak snad to pomuze

Příspěvek upraven 29.12.16 v 08:31

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 29.12.16 08:30

http://ne-akne.cz/…upinku-akne/

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 29.12.16 08:56

Me na cerny tecky pomáhá kosmetické ocko. Nesmis to mačkat špinavýma rukama a pak. vyčistit. dobre taky je cisteni pleti olejem. Precti si o tom. něco. a používám jen olejicky přírodní. Chemii vůbec

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 29.12.16 09:03
@tvetinka píše:
@tali98 myslis ze je dermatolog lepsi jak kozni?

není to tak náhodou totéž?

DancaM
Závislačka 2580 příspěvků 29.12.16 09:03

Akní´é v obličeji mě trápilo spoustu let. Teď jsem úplně bez. Přestala jsem používat veškerou kosmetiku - na noc i na den jen kokosový olej a místo pleťový vody aloe. Ukázalo se, že jak jsem tu pleť pořád něčím vysušovala (v domnění, že mám mastnou, když se mi dělá akné), tak se sama o to víc promašťovala. Ten kokosový olej je navíc antiseptický, rychle se vstřebává.
I všechny vodičky a mastičky, co jsem měla od kožní, mi to jen vysoušely, ale nikdy nevyřešily.
Držím palce ;-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama