Reklama

Špinění ve vyvolávačce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

masia
Nováček 2 příspěvky 28.12.16 14:34
spineni po vyvolavacce v den podani injekce

Ahoj holky, jsem tu poprve. O spineni po vyvolavacce jsem nasla hodne diskuzi. Ha jsem prestala uzivat pred 3 mesici (predtim jsem ji brala 7 let), vysadila jsem protoze bychom chteli mimi. Ihned po vysazeni ms probehla standartne jak jsem zvykla. 2. ms po vysazeni mela 3 dny zpozdeni (17.11.16), byla silnejsi a delsi a ted cekam na 3. ms po vysazeni. Mela jsem pres tyden zpozdeni tak jsem si zasla na gynekologii, dle utz nejsem tehotna, krev mi nebrali, ovulaci nevim presne kdy byla. Takze presne nevim kdy by mela spravne nastat ms. Dr. mi dal injekci na vyvolani (byla jsem na ni poprve) ten aglo… Vsechny teh. testy byly negativni V den podani injekce jsem zacala spinit ale pouze na toaletaku, takove hnede nitky. Dnes 2. den po podani injekce spinim o malinko vice na kalhotkach. Neboli me nic v podbrisku, prsa mam jen tezke a bolave bradavky a bolavy vpich po injekci. Vim ze je u kazde individualni kdy se srovna cyklus ale mam brat spineni v den podani injekce jako ms nebo se jeste muze rozjet? Pred podanim injekce zadne spineni nebylo jenom hustsi hlen. V tehotenstvi to moc nevidim. Myslite si ze je to mozne? A kdyz nedorazi ms tak si mam zajit na druhou injekci? :nevim:

Příspěvek upraven 28.12.16 v 14:40

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 14:40

Asi bych dala svojemu telu cas. Kdyz si brala prasky mela si,,ms,, presne. Ale tvoje telo neni stroj, musi se nejdriv vzpamatovat nez budes mit pravidelnou ms. To muze byt hned, ale taky nemusi. Tak hned neplas. Chces mit vsechno hned :roll: vyvolavacky jsou taky peknej drijak…zas do tebe vali opacny latky :roll: dej tomu cas ne

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 16:13

Může de ještě rozjed do 14 dnů od injekce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama