Hraniční slezina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 11:36
Hranicni slezina

Ahoj vsem.mel nekdo hranicni velikost sleziny a fleky na ni.Na sonu me to bylo zjisteny?!Hrozne se bojim.Dr.mi nic nerekla :,(

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 45371 příspěvků 28.12.16 11:48
@Anonymní píše:
Ahoj vsem.mel nekdo hranicni velikost sleziny a fleky na ni.Na sonu me to bylo zjisteny?!Hrozne se bojim.Dr.mi nic nerekla :,(

A ptala ses? Kdyz to nevidime, tezko poradime a slovo flek nam v tomto pripade opravdu nic nerekne. Jdes na dalsi vysetreni? Poradila bych se znovu s lekarem, co to vysetreni provadel nebo s tim, co obdrzi vysledek.

Judithkaj
Nováček 28.12.16 11:49

Moji kluci mají obrovskou slezinu. Nikdo to dlouho neřešil. Pak se přišlo na poruchu krvetvorby. Nesmí dostat železo. Víc nic.

market.km
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 07.04.17 15:16

@Judithkaj Jakou poruchu krvetvorby prosím mají synové? A o kolik mají slezinu zvětšenou prosím? Děkuji

Judithkaj
Nováček 07.04.17 15:23

Je to nějaká vzácná forma vyskytující se v Africe. Mají ji moje děti, manžel, jeho otec a pak ještě nějaký Ind, žijící v ČR :lol:. Nikdo netuší, kde se to u nás vzalo. Věnuje se tomu výzkum v Olomouci. Slezina je dvakrát větší než by měla být.

market.km
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 07.04.17 15:33

A deti normalne sportuji? Syn já ma zvetsenou o 3 cm a nedavam ho do skolky, aby nedoslo ke zraneni a natrzeni sleziny. Presahuje mu zeberni oblouk 8o

Judithkaj
Nováček 07.04.17 15:38

Nemají žádné omezení. Přišlo se na to náhodou téměř v jejich dospělosti. Dělají naprosto vše.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >