Reklama

Hraniční slezina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 11:36
Hranicni slezina

Ahoj vsem.mel nekdo hranicni velikost sleziny a fleky na ni.Na sonu me to bylo zjisteny?!Hrozne se bojim.Dr.mi nic nerekla :,(

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40376 příspěvků 28.12.16 11:48
@Anonymní píše:
Ahoj vsem.mel nekdo hranicni velikost sleziny a fleky na ni.Na sonu me to bylo zjisteny?!Hrozne se bojim.Dr.mi nic nerekla :,(

A ptala ses? Kdyz to nevidime, tezko poradime a slovo flek nam v tomto pripade opravdu nic nerekne. Jdes na dalsi vysetreni? Poradila bych se znovu s lekarem, co to vysetreni provadel nebo s tim, co obdrzi vysledek.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 28.12.16 11:49

Moji kluci mají obrovskou slezinu. Nikdo to dlouho neřešil. Pak se přišlo na poruchu krvetvorby. Nesmí dostat železo. Víc nic.

market.km
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 07.04.17 15:16

@Judithkaj Jakou poruchu krvetvorby prosím mají synové? A o kolik mají slezinu zvětšenou prosím? Děkuji

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 07.04.17 15:23

Je to nějaká vzácná forma vyskytující se v Africe. Mají ji moje děti, manžel, jeho otec a pak ještě nějaký Ind, žijící v ČR :lol:. Nikdo netuší, kde se to u nás vzalo. Věnuje se tomu výzkum v Olomouci. Slezina je dvakrát větší než by měla být.

market.km
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 07.04.17 15:33

A deti normalne sportuji? Syn já ma zvetsenou o 3 cm a nedavam ho do skolky, aby nedoslo ke zraneni a natrzeni sleziny. Presahuje mu zeberni oblouk 8o

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 07.04.17 15:38

Nemají žádné omezení. Přišlo se na to náhodou téměř v jejich dospělosti. Dělají naprosto vše.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama