Vyrážka a teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xoxo19
Nováček 5 příspěvků 01.03.18 12:51
Vyrazka a teplota

Ahoj mám takovej dotaz
Před dvěmi týdny jsem měla zánět mocaku a dostala jsem antibiotika. Pak jsem po dobrani antibiotik měla velkou teplotu (39) a dostala chut na ananas a taky sem po tom asi dostala vyrazku. Byli to takovy červený pupinky co vypadali jako koprivka a byla jsem s tim i u lekare a rikal ze to nejspis koprivka je a predepsal mi na to leky. Jenze mi to moc jako koprivka nepripada nemam uz ani pupinky spis takovy červený fleky, ktere se mi rozsirilo vsude po těle a trochu to i svedi. Nemate nejaky napady nebo zkusenosti co by to mohlo byt?

Reklama

Reakce:

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 01.03.18 14:18

Nemáš třeba na něco alergii? Mohla se u tebe objevit alergická reakce třeba až teď… :nevim:

Xoxo19
Nováček 5 příspěvků 01.03.18 17:43

Alergie jsem mela jako mala a koprivku jsem mela kdyz mi bylo 12. Ale tedka se to už lepsi a vyrazka mizi. Zitra jdu k lekari na kontrolu

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 01.03.18 18:05

Alergie ale nikdy nezmizí, jen se „přepne“ a prostě nějakou dobu není a pak se zase objeví. Teda tak mi to řekl alergolog. Alergie prostě málokdy zmizí, takže bych řekla, že se ti vrátila. Mě v období půlmetrových sněhových závějí alergolog zjistil alergii na traviny, pily, prach a roztoče :lol: takže možná fakt nějaká alergie.

Xoxo19
Nováček 5 příspěvků 01.03.18 18:24

Je to možné :) a diky za odpověď

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama