Infarkt v brzkém věku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 08:42
Infarkt v brzkém věku

Dobrý den, je mi 17 a chci se zeptat jestli jeozme mít infarkt. PD včera mě bolí a pálí NS hrudi a na srdci.

Reklama

Reakce:

podaji
Kecalka 367 příspěvků 3 inzeráty 01.03.18 08:50

Upřímně možné je všechno, známé přítel dostal v 25 mrtvici, v tvém případě bych se spíše klonila k panické úzkosti, jsou to podobné příznaky. neprožíváš teď náročnější období. To se objevují příznaky typu bolest na hrudi jakoby ve svěráku, dýchavičnost, pocení atd

iiiv
Extra třída :D 10747 příspěvků 01.03.18 08:53

Skřípnutý nerv? Jestli se ti něco nezdá tak se nech vyšetřit

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 01.03.18 08:55

Určitě to možné je.. Zajela bych k doktorovi a nechala se vyšetřit.

Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 01.03.18 08:56

Malo pravdepodobne, nejsi spis nachlazena? Taky bych se spis nez k infarktu klonila k uzkostnym stavum, panicke atace…ale pokud se o sebe bojis, nejjednodussi je zajit k lekari.

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 01.03.18 08:58

Tohle je spíš otázka pro lékaře, může to být jak pálení žáhy, tak srdeční problém, nebo skřípnutý nerv a klidně i něco psychického. Třeba kamarád měl infarkt v 18, v 15 přechodil angínu a oslabilo mu to srdce, teď bere každý den léků jako průměrný důchodce a to je mu čerstvých 31.

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 09:02

Včera jsem byl u doktorky, skrz jiný důvod, ale poslechla mě a prý to je v pohodě, ale od té doby mi to dělá.

xjuklickova
Kelišová 5072 příspěvků 2 inzeráty 01.03.18 09:03

Male deti, i do peti let maji infarkt, tak v 17 je to mozne take…

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 09:11

Bolí mě to i při zatnuti prvního svalu.

-Evka-
Závislačka 3583 příspěvků 01.03.18 09:21

Zajdi k lékaři, ten by měl poznat, kde je problém.
V cca 13-ti letech mne bolelo na hrudi při dýchání - a bylo to od zad.
O pár let později (to jsem však tušila, že je to od pálení žáhy) jsem měla křečovitou bolest na hrudi od žaludku až do krku. Tenkrát mne poslali na EKG.

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 09:26

@-Evka- a jak to dopadlo?

-Evka-
Závislačka 3583 příspěvků 01.03.18 09:44

@Dzanek žáha, jak jsem předpokládala

Nonaq
Kecalka 126 příspěvků 01.03.18 09:46

@Dzanek infarkt to nebude určitě, většinou má jiné projevy (nebudu je psát, protože bys je možná hned měl:-). Pokud sis neskřípl nerv, tak se také přikláním k panické úzkosti. Ta není tak životu nebezpečná, jako infarkt, ale jinak to taky není žádná sranda. Vím, o čem mluvím, můj manžel jí trpí, začalo to podobně - v mladém věku a také „infarktovými“ stavy, dokonce ho několikrát odvážela záchranka, vždy ale bez jakéhokoli nálezu. Pokud by sis o tom chtěl popovídat, můžeme třeba někde (mail, fb).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama