Accutane a léčba akné + výsledky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luckaaa9
Povídálka 12 příspěvků 27.02.18 22:53
Accutane a léčba akné + výsledky

Ahoj holky, po 2 letech jsem se domluvila s kožařkou, že si nechám napsat accutane na akné. Nezabírá nic, mastičky, ha, prášky, antibiotika, vyzkoušela jsem vše, ale je to marný. Na akné trpím už přes 5 let a na těžkou formu tak 3 roky. Tak se těším, jestli tohle opravdu pomůže :) nemáte někdo zkušenost? Nenašla jsem tu žádné téma co by se týkalo accutanu. Byla bych ráda kdybyste mi řekli, za jak dlouho bylo vidět zlepšení a jestli to za to vůbec stojí. :think:

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.02.18 22:56

@Luckaaa9 Zkus logrove kafe uvařit si ho a logrem si každý den třeba 2× denně dávej na obličej a masíruj pomáhá to ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 00:11

Jsou tu tuším diskuze o roaccutanu, to by mělo být to samé. Me osobně hrozně moc pomohl, je to velmi účinný lék, brala jsem ho 2*,naposledy před asi 10 lety a id té doby mám o 99% méně problémů, hlavně jsem bez bolaku, jen občas někde nejaky pupínek ale to je pohodička ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >