AD, Citalopram, jak navyšovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misawi
Nováček 4 příspěvky 27.02.18 11:48
AD - Citalopram

Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.

Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

Reklama

Reakce:

Misawi
Nováček 4 příspěvky 27.02.18 11:50
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit, jakou davku berete? Dekuji za vsechny rady.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 27.02.18 12:16
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

já bych ti i poradila ale nevím jak to myslíš? :think: :think:

Anonymní  27.02.18 12:38

Beru

carola
Kelišová 6569 příspěvků 27.02.18 13:20

To ti přece musí vysvětlit tvůj lékař.

Misawi
Nováček 4 příspěvky 27.02.18 13:26

Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 27.02.18 14:06
@Misawi píše:
Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

blbě ti už nebude neboj

Misawi
Nováček 4 příspěvky 27.02.18 14:21

No a staci brat 15 mg, mam totiz 10 mg asi mesic a volala jsem dnes lekari a sestricka mi rikala, ze mam zkusit pridat 5 mg, tak snad to bude ok. Kolik vy berete devcata? @jdukolem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama