AD, Citalopram, jak navyšovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 11:48
AD - Citalopram

Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.

Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

Reakce:

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 11:50
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit, jakou davku berete? Dekuji za vsechny rady.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 27.02.18 12:16
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

já bych ti i poradila ale nevím jak to myslíš? :think: :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 12:38

Beru

carola
Kelišová 6722 příspěvků 27.02.18 13:20

To ti přece musí vysvětlit tvůj lékař.

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 13:26

Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 27.02.18 14:06
@Misawi píše:
Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

blbě ti už nebude neboj

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 14:21

No a staci brat 15 mg, mam totiz 10 mg asi mesic a volala jsem dnes lekari a sestricka mi rikala, ze mam zkusit pridat 5 mg, tak snad to bude ok. Kolik vy berete devcata? @jdukolem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >