AD, Citalopram, jak navyšovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 11:48
AD - Citalopram

Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.

Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

Reklama

Reakce:

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 11:50
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit, jakou davku berete? Dekuji za vsechny rady.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 27.02.18 12:16
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

já bych ti i poradila ale nevím jak to myslíš? :think: :think:

Anonymní  27.02.18 12:38

Beru

carola
Kelišová 6610 příspěvků 27.02.18 13:20

To ti přece musí vysvětlit tvůj lékař.

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 13:26

Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 27.02.18 14:06
@Misawi píše:
Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

blbě ti už nebude neboj

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 14:21

No a staci brat 15 mg, mam totiz 10 mg asi mesic a volala jsem dnes lekari a sestricka mi rikala, ze mam zkusit pridat 5 mg, tak snad to bude ok. Kolik vy berete devcata? @jdukolem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama