AD, Citalopram, jak navyšovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 11:48
AD - Citalopram

Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.

Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

Reakce:
Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 11:50
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit, jakou davku berete? Dekuji za vsechny rady.
jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 27.02.18 12:16
@Misawi píše:
Dobry den devcata,
berete nekdo citalopram? Muzete mi poradit jake je to, kdyz potrebujete navysit? Dekuji za vsechny rady.Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:59

já bych ti i poradila ale nevím jak to myslíš? :think: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 12:38

Beru

carola
Kelišová 7389 příspěvků 27.02.18 13:20

To ti přece musí vysvětlit tvůj lékař.

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 13:26

Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 27.02.18 14:06
@Misawi píše:
Spis me zajima jak to na vas pusobilo, kdyz jste zvedaly, me bylo totiz blbe ze zacatku, tak to by me zajimalo

blbě ti už nebude neboj

Misawi
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 14:21

No a staci brat 15 mg, mam totiz 10 mg asi mesic a volala jsem dnes lekari a sestricka mi rikala, ze mam zkusit pridat 5 mg, tak snad to bude ok. Kolik vy berete devcata? @jdukolem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >