Vyřezané znaménko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jednanestastna
Povídálka 18 příspěvků 18.10.18 14:48
Vyřezané znaménko

Ahojky, v úterý sem byla vyrezavat znaménko a dnes ho byla vyčistit a prelepit. Doktor mi řekl, ze se už mohu koupat a sestřička mi tam zase nalepila tu náplast. Nevím zda to mohu odlepit a pohybovat se bez náplastí a nebo se mám koupat s ni :think: prosím poraďte, mám to poprve

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 5751 příspěvků 18.10.18 14:54

Ja si mela nechavat naplast, dokud mi ji sam dr nesunda (kdyz vytahoval stehy), sprchovala jsem se s tim. Je ale fakt, ze jsem si ji sama vymenila, trochu mi to krvacelo, naplast dostala fakt hnusnou barvu. Kdyz se sestricka nad tim pozastavila, rekla jsem, ze je to naplast k tomu urcena, tak to nechala tak, ale rozhodne jsem mela naplast nechat. Mas tam jeste jit na kontrolu? Vytahnout stehy?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 18.10.18 14:59

Měla sem to zalepený, dokud doktor neřekl sundat a nechat sundané, bála sem se, aby se mi zbytečně neroztáhly stehy.
To radši dva dny s volezlou náplastí :mrgreen: než celej život s jizvou (měla jsem to v obličeji).
Až když mi vyndali stehy, tak to sice ještě zalepili, ale řekli mi, že to můžu za pár hodin už sundat a nechat volně.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30050 příspěvků 18.10.18 15:02

zalepené dokud nesundá, sprchovala jsem se s tím, ale tomu místu se vyhýbala..takže jsem to moc nenamáčela..

Pennya
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 6 inzerátů 18.10.18 16:23

nenamáčela a nesundávala. kdyby se to nemočilo, měla jsem si to přelepit novou suchou.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 18.10.18 16:47

Také jsem měla vyříznuté znaménko na zádech tak jsem se mohla sprchovat,ale nenámáčet záda.Zalepené jsem to měla do doby než mi vytáhli stehy.

pannda
Kelišová 6652 příspěvků 33 inzerátů 18.10.18 17:06
@janablizkova píše:
Také jsem měla vyříznuté znaménko na zádech tak jsem se mohla sprchovat,ale nenámáčet záda.Zalepené jsem to měla do doby než mi vytáhli stehy.

podobně..

Jednanestastna
Povídálka 18 příspěvků 18.10.18 17:43

@Lenka_Hal
Vytahovat jdu prave až ve čtvrtek, dlouhá doba a navíc je na zádech…no nevím jak si zadá nenamocit :think:

Lenka_Hal
Kelišová 5751 příspěvků 18.10.18 17:56

@Jednanestastna Aha, no to nesundavej. Namacet se to nema treba v bazene nebo ve vane, sprcha pry neva, tekouci voda je pry neco jineho.

Jednanestastna
Povídálka 18 příspěvků 18.10.18 17:59

@Lenka_Hal
Dobre, dekuji :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >