Vyříznutí abscesu

156
24.3.21 09:15

Vyříznutí abscesu

Ahoj,
zítra ráno jdu do nemocnice kvůli abscesu u třísla, který je plný hnisu a musí se vyříznout. Mám z toho dost strach. Nebyla jste na tom náhodou některá? Bolí to? Dá se potom normálně fungovat?
Díky za zkušenosti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
24.3.21 09:24

Byla jsem na tom a hodně záleží na doktorovi. Poprvé mi to umrtvil, tak jsem nic necítila/bolest, jen úlevu.
Týden na to se mi udělal znovu a doktor byl jiný a byl arogantní vůbec mi to neumrtvil třikrát jsem ho žádala a řekl mi, že je to zbytečný. Řvala jsem před celou ordinaci. Po této zkušenosti, kdyby lékař odmítl umrtvil, tak bych se s ním rozloučila a chtěla jiného doktora. Máte na to nárok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6852
24.3.21 12:51

Také jsem byla několikrát a pokaždé to bylo trochu jiné hodně záleží jak moc velký absces je, určitě je lepší při umrtvení to o tom ani nevíš, pak je hodně důležité poctivě chodit na převazy a doma i nadále pokračovat v řádném ošetřování a denním čištění. Dva jsem měla menší takže se rychle zahojily ale ostatní byly velmi hluboké a bohužel se neobešly od drénu na dva dny. Zae byl asi nejhorší na obličeji kdy jsme měla. oblicej 10× větší ošetřování bez umrtvení a drén skoro týden, hojilo se to velmi dlouho. Musela jsem nakonec brát dvoje ATB po sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
26.3.21 07:44
@Letynka16 píše:
Ahoj,
zítra ráno jdu do nemocnice kvůli abscesu u třísla, který je plný hnisu a musí se vyříznout. Mám z toho dost strach. Nebyla jste na tom náhodou některá? Bolí to? Dá se potom normálně fungovat?
Díky za zkušenosti. :kytka:

No snad není možný, jak jsem ti psala, tak dnes ráno se vzbudím a mám Absces!! Mám ho zespodu Mezi stehnem a genitálií. Bolí to jak čert, ani sednout si nemůžu!!! :roll:
Tak uvidím jak na tom budu do pondělí a v pondělí bych jela na vyříznutí :( Vypadá to, že je hluboký, achjo. Je to možný? Neměla jsem ho asi 5 měsíců, napíšu ti a šup mám ho tam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat