Výrůstek v krku?

Anonymní
27.6.21 18:18

Výrůstek v krku??

Zdravím všechny, je mi 20 let a poslední roky se potýkam s úzkostnou poruchou, do začátku covidu jsem to zvládla celkem dobře. Pak jsem zůstala sama a prakticky jsem furt byla doma zavřená a z mé úzkosti se stala obsese sledovat své tělo… Kvůli pocitu, že mám něco v krku jsem se podívala do krku a viděla jsem tam něco co mě furt děsí… Nevím co to je, je to za jazykem hned pod uvulou. Na ORL mi řekli, že žádnou Rakovinu v krku nemám. Rakovina je věc, co mě neskutečně děsí, ale už fakt netuším co to v tom krku mám :( vypadá to jak nějaký výrůstek prostě…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1726
27.6.21 18:23

Epiglotis. Naprosto normální anatomická struktura, přestaň se pozorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 18:29
@dickys
@dickys píše:
Epiglotis. Naprosto normální anatomická struktura, přestaň se pozorovat.

Aha? V biologii jsme se učili, že epiglottis je níže, netušila jsem, je může být vidět v ústech…
A jinak… Já bych se moc ráda přestala pozorovat, ale celé dny se necítím vůbec okay, furt jsem napjatá, není mi dobře od žaludku, mám pocit knedlíku v krku a třesu se když se například pro něco ohýbám a furt mám pocit že nejsem zdravá… Doktorka mě poslala na testy se štítnou žlázou a na EKG protože se zadýchávám při běžné chůzi, ale podle všeho by mi nejraději napsala antidepresiva… Jenže já mám hroznou hrůzu z rakoviny, nebo nějakého jiného onemocnění jako Roztroušená skleróza a netuším, jak to mám doktorce vysvětlit…

• Citovat
  • Nahlásit
483
27.6.21 18:43

No je posazena na konci jazyka, takže proč ne když dostatečně vyplaznes…myslím že antidepresiva by ti pomohla z tou úzkosti..proto ti je doktorka nabízí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24291
27.6.21 18:48

Tak antidepresiva ti určitě pomohou, nechápu proč je odmítáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 18:50
@stinga píše:
Tak antidepresiva ti určitě pomohou, nechápu proč je odmítáš

Nějak si neumím představit, že by mi antidepresiva pomohla zbavit se strachu z vážné nemoci :(

• Citovat
  • Nahlásit
26
27.6.21 18:55

Asi by bylo třeba vyhledat odbornou pomoc a pravidelně navštěvovat terapie…
Můžeš začít sama od sebe…. Místo pozorování se, hledáním nemocí a panickým strachem, začít něco dělat…
Zvednout se a jít třeba ven, na pokec ke kámošce, nebo si jen uvařit něco dobrého, prostě něco dělat a zabavit mozek jinak, než nesmyslama….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
27.6.21 20:05

Chtělo by to tyhle úzkosti řešit. Permanentním stresem si můžeš vážnou nemoc přivodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4293
27.6.21 20:09

Máš úzkostnou poruchu ne rakovinu - na to se zaměř a místo běhání po doktorech se objednej k psychologovi na terapie a k psychiatrovi pro léky - kombinace obojího ti pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat