Vysavač

10054
14.12.06 18:49

Vysavač

Já vím, moc to sem nepatří. Ale dneska mi umřel vysavač, takže musím koupit nový. Chtěla bych sáčkový, malý a výkonný. Máte někdo tip na dobrý vysavač za dobré peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

198
14.12.06 19:53

Ahoj, já jsem si v pátek koupila v Tescu v akci zlevněný z 3000 na 1800 vysavač Solac-sáčkový s hepa filtrem, 2000W, sací výkon 375W.Není to úplně ten mini, ale já jsem chtěla hlavně dobrý sací výkon, což má. Dá se ovládat na tyči(min a max vysávání). Jsem s ním docela spokojená.
ahoj a dobré pořízení Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
19.12.06 10:51

Tak jsem nakonec koupila českou Etu a zatím jsem maximálně spokojená. Je to maličký vysavač, saje bezvadně a má super nástavec na plovoucí podlahy.
Jen doufám, že bude fungovat déle, než ten minulý. Měla jsem Zelmer a už nikdy si od nich nic nekoupím. Třeba to byla jen náhoda, ale byl to hrozný kepl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.12 13:33

robotický vysavač

Ahoj, jsem tu nová. Má někdo zkušenost s robotickým vysavačem Rob Zone? Ještě mám ve výběru od Philips FC 7070, který vysává a zároveň vytírá podlahu. Prosím poradťe. Díky Vlasta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6423
16.5.12 13:37

Jéé ahoj téma vhodné pro mně,mně taky umřel vysavač a doma dvě malé děti,ale my jedeme v pondělí an slovensko a mamka tam viděla super akce na sáčkový a až ho budou mít tak mo ho koupí,jinak mám ještě jako sychr malý elektrický,ale bere dobře akorát je to otročina s tím luxovat ale lepší než nic
Přeju hodně štěstí absy sehnala nějaký dobrý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
16.5.12 13:38

Já se zdovolením přidám a jsem zvědavá na doporučení. Taky robotický vysavač teď řeším. Co jsem zatím v diskusích na toto téma vyčetla, tak vytírání zatím ani ty superznačky nemají zcela vychytané, takže zatím asi ne… A na vysávání je lépe zvolit superznačku s cenou kolem 10.000 korun. Na ty levnější jsem zde četla dost kritiku - neumí vysávat v rozích, když nemají inteligentní navádění tak se stane, že nepřejedou všechna místa apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.12 13:54

mužů přidat svou zkušenost. máme už rok irobot a jsem moc spokojena. V celém bytě máme plovoucí podlahu a navíc kočku takže má co uklízet. Zvyklá jsem si ho třeba ob den pustit v ložnici,kde si půl hodiny jezdí, pak zahulaka, že je hotovo a člověk by nevěřil kolik tam je prachu. V bytě zvládne i koberce,dokonce i ty s vysokým chlupem ale to už nemůžete čekat zázraky. Ale jinák svůj účel plní. Občas sice vytáhnu klasiku ale co se týká rohu,prachu a chlupů určitě supr. Ještě mužů doporučit se kouknout na oficiální web, tam najdete mista,kde vám robota zdarma zapůjčí,můžete vyzkoušet. Taky jsem to tak udělala. V místnosti jsem rozházela cukr čočku a zvládnul to. Někomu se může zdát,že jezdí chaoticky ale prý pokryje až 98% my jsme koupily ten lepší, a ve výbavě měl i dálkový ovladač. Taky docela fajn věc. Když se někdo něco rozsype navedu ho na to místo,on udělá pár koleček a zase zpátky domů:) prostě miláček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6753
16.5.12 14:33

Holky,vysavač odešel do věčných lovišť,poraďte mi prosím nějaký,který objednám na netu,který hodně saje a je bezsáčkový. ;) Nic moc velkýho,tak do 2000,–.Díík :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.12 18:23

Jaký vysavač?

Potřebuji koupit nový ne moc drahý vysavač. Použítí - plovoucí podlahy, dlažba, pvc, koberec. Doporučíte nějakou značku a typ? Jaký má mít nejlépe výkon, příkon atd. Je lepší sáčkový nebo bez? A nejlépe by bylo, kdyby ho měli na kasa.cz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
6423
18.10.12 09:03
@Anonymní píše:
Potřebuji koupit nový ne moc drahý vysavač. Použítí - plovoucí podlahy, dlažba, pvc, koberec. Doporučíte nějakou značku a typ? Jaký má mít nejlépe výkon, příkon atd. Je lepší sáčkový nebo bez? A nejlépe by bylo, kdyby ho měli na kasa.cz :-)

Tak já jsem si koupila sáčkový a múžu říct že jsou lepší sáčkový než bez sáčkový, poprvé mám sáčkový a jsem maximálne spokojená. Kupovala jsem ho v Intersparu a je to značka SIM Pex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama