Vysazení antikoncepce EVRA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laura215
Stálice 57 příspěvků 22.01.19 14:02
Vysazení antikoncepce EVRA

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s vysazením antikoncepce náplastí Evra a následným otěhotněním? Já beru od 16 let, teď je mi 27 a dala jsem pryč poslední náplast. Vím, že každá žena je jiná, ale děkuji za vaše zkušenosti :kytka:

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7850 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 14:07

No záleží na tom, jak jsi na tom byla před nalepením první náplasti. A taky, jak to vezme tvoje tělo. Jsou ženy, které otěhotní hned a jiné pozěji a některé musí léčit, co HA napáchala.

P4ja
Echt Kelišová 7850 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 14:07

edit voženo dvakrát

Příspěvek upraven 22.01.19 v 14:08

P4ja
Echt Kelišová 7850 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 14:08

Já třeba otěhotněla skoro hned. Kamarádka přestala před 5ti lety a nic :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >