Bolest břicha 10 dní před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 12:38
Bolest břicha 10 dní před menstruací

Ahoj, mám dotaz. Cykly mám nepravidelný ale většinou je délka 31-34 dní. Dnes je to 29 DC a už 8 dní mě bolí břicho jako kdyby měla MS dorazit. Pořád běhám na WC a kontroluji jestli už, ale pořád nic. Při prvním těhotenství jsme se snažili 7 měsíců ale nakonec to nevyšlo, ale také mě bolelo břicho už dlouho před MS. Teď se snažíme 8 měsíců a kromě bolesti břicha mi nic není. Prsa mě nebolí vůbec, jen jsem unavená. Výtok mám stejný jako každý měsíc. Od 1. ledna jsem začala jist zdravě, cvičit, abych zhubla tak nevím jestli to nemůže dělat ta strava a cvičení, samozřejmě že ty dva dny ještě vydržím, ono nic jiného nezbývá, ale jen jestli to měl někdo stejně a vyšlo to? Břicho mě bolí stejně jako první den MS, v noci mě to budí, nemůžu pořádně spát kvůli tomu.. A zaceli se mi zdát poslední týden hrozně živé sny :lol: :lol: ale to už jen hledám nějakou výjimku :lol: Děkuju za odpověď :)

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 13:07

Určitě může být změna tím cvičením a stravou. Pokud by to měly být příznaky, tak už by ti asi i test vyšel. Jinak nevím, já takové příznaky neměla. Resp. jsem to nesledovala, ale zpětně si uvědomuju, že jsem asi měla silný výtok. A jinak chutě na čokoládu a test 10 dní pozpoždění jsem dělala proto, že jsem měla divnou pachuť v ústech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:11
@P4ja píše:
Určitě může být změna tím cvičením a stravou. Pokud by to měly být příznaky, tak už by ti asi i test vyšel. Jinak nevím, já takové příznaky neměla. Resp. jsem to nesledovala, ale zpětně si uvědomuju, že jsem asi měla silný výtok. A jinak chutě na čokoládu a test 10 dní pozpoždění jsem dělala proto, že jsem měla divnou pachuť v ústech.

Tak já na to tenhle měsíc neměla čas myslet jestli by se to mohlo podařit, mě to napadlo až včera kvůli tomu břichu,přijde mi to divný, ani prsa mě nebolí, a ty mě většinou bolí cca 4 dny před :see_no_evil: :grin: tak jsem z toho trochu zmatená, hlavně se bojím i někam jezdit aby ta mrcha nepřišla v tu nejblbejsi chvíli :see_no_evil: tak uvidíme no..

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 13:15
@Anonymní píše:
Tak já na to tenhle měsíc neměla čas myslet jestli by se to mohlo podařit, mě to napadlo až včera kvůli tomu břichu,přijde mi to divný, ani prsa mě nebolí, a ty mě většinou bolí cca 4 dny před :see_no_evil: :grin: tak jsem z toho trochu zmatená, hlavně se bojím i někam jezdit aby ta mrcha nepřišla v tu nejblbejsi chvíli :see_no_evil: tak uvidíme no..

No PMS můžeš odbourat právě cvičením. A jinak mně třeba bylo blbě po józe, když jsem se dostala k cvičení na zrychlení metabolismu a potom hlouběji v těle, jak se odblokovávají lymfatické kanály a tělo se celkově čistí. A u tebe i ta strava.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:18
@P4ja píše:
No PMS můžeš odbourat právě cvičením. A jinak mně třeba bylo blbě po józe, když jsem se dostala k cvičení na zrychlení metabolismu a potom hlouběji v těle, jak se odblokovávají lymfatické kanály a tělo se celkově čistí. A u tebe i ta strava.

Aha to jsem nevěděla, tak to jsem na to zvědavá, ale jestli má ta mrcha přijít tak ať už přijde, protože to břicho je mazec.. 10 dní před MS a pak ještě 3 dny MS to se zbláznim :D

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 13:23
@Anonymní píše:
Aha to jsem nevěděla, tak to jsem na to zvědavá, ale jestli má ta mrcha přijít tak ať už přijde, protože to břicho je mazec.. 10 dní před MS a pak ještě 3 dny MS to se zbláznim :D

A nemůže to být tím cvičením?? Neposiluješ břišní svaly atd?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:28
@P4ja píše:
A nemůže to být tím cvičením?? Neposiluješ břišní svaly atd?

No cvičím hiit a trochu posiluju i břicho no, ale to cítím že mě bolí svaly, ale teď mě bolí podbrisek jak při MS, když třeba vstanu z postele tak mě tam píchne.. Jednou nalevo pak na pravo.. Taky mě napadlo, že to je tím posilováním, ale přijde mi to divný, že bych cítila podbrisek jako při MS.. Ale není to vyloučené.. :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 13:50
@Anonymní píše:
No cvičím hiit a trochu posiluju i břicho no, ale to cítím že mě bolí svaly, ale teď mě bolí podbrisek jak při MS, když třeba vstanu z postele tak mě tam píchne.. Jednou nalevo pak na pravo.. Taky mě napadlo, že to je tím posilováním, ale přijde mi to divný, že bych cítila podbrisek jako při MS.. Ale není to vyloučené.. :nevim:

No tak třeba pánevní dno to dá zabrat. Nemyslím ty povrchové. :) :)
 N

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:53
@P4ja píše:
No tak třeba pánevní dno to dá zabrat. Nemyslím ty povrchové. :) :)
N

Je to dost možné, test byl negativní :zed: tak už na to zase můžu přestat myslet :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 14:12

ahoj, taky mě trápí bolest břicha jako při menstruaci a to necvičím .Nevíte čím by to tedy mohlo být?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >